AL 20/21 3. Ön Eleme Turu | Galatasaray 2-0 Hajduk Split | MS | 24 Eylül | Spor Smart 2 - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Şampiyonlar liginden gelen para da prim sistemine döndü mecbur maç kazanmak zorundayız hadi torbayı geçtim zaten onu salladığımız yok 4 e alıştık ama geçilen her takım başı 1.1 milyon euro para geliyor son 10 yıla bakıyor bir de bu ondan daha da önemli oluyor kazanılan her puan.

yWvKPF

.

Bunlar o kadar da iyi değil diyorlar. Doğru mu bu?

eskiden dinamo zagreb ile beraber oranın en güçlü takımıydı ama son zamanlarda hem dinamo ile makas çok açıldı hem de diğer takımlar onları geçti. Geçen seneyi 5.bitirdiler. Eskisi gibi oyuncu da satamıyorlar.

Bu sene ligde 4 maçta 7 puan almışlar. Deplasman olsa zorlanırdık belki ama bence içeride üstün geliriz bir şekilde

Bence rotasyona gerek yok, ne bu böyle daha ligin 3.haftasindayiz.

Illa biri dinlendirilecekse o da Taylan olabilir, acayip efor sarf etti ve zorladi kendini son maclarda. Ama dedigim gibi bana kalirsa gereksiz.

Bu bakış açısını kaybediyoruz günden güne ve sıradanlaşıyoruz.

ya çok uzak değil 2014'te juventus'u eledikten sonra Chelsea'ye 2-0 yenilip elendik ve o gün başkan,Mancini ve futbolcuların nasıl eleştiri yağmuruna tutulduğunu hatırlıyorum. Ancak 5 senedir dediğin gibi tamamen lokalleştik.

Mağlubiyet almamız normal karşılanıyor, bu hajduk maçı kimsenin umrumda değil. Elenirsek elenelim, yeter ki fb maçını kazanalım diyenlerin oranı en az %75'tir.

ya çok uzak değil 2014'te juventus'u eledikten sonra Chelsea'ye 2-0 yenilip elendik ve o gün başkan,Mancini ve futbolcuların nasıl eleştiri yağmuruna tutulduğunu hatırlıyorum. Ancak 5 senedir dediğin gibi tamamen lokalleştik.

Mağlubiyet almamız normal karşılanıyor, bu hajduk maçı kimsenin umrumda değil. Elenirsek elenelim, yeter ki fb maçını kazanalım diyenlerin oranı en az %75'tir.
O zamanlar euro 3tü şimdi 9 onun da etkisi var tabii ama haklısın.

Avrupa sürekli olmayınca geliştiremiyoruz da yetiştiremiyoruz da Avrupa amaç/lig araç mantığından uzaklaştığımız sürece pek cacık olmayacak gibi.

O zamanlar euro 3tü şimdi 9 onun da etkisi var tabii ama haklısın.

Avrupa sürekli olmayınca geliştiremiyoruz da yetiştiremiyoruz da Avrupa amaç/lig araç mantığından uzaklaştığımız sürece pek cacık olmayacak gibi.

ben para ile alakası olduğuna katılmıyorum. Gelir olarak bakılırsa son 10-15 senedir Rusya ve Portekiz ile beraber Avrupa'nın en yüksek gelirli 6.ligi olabiliriz. Sıralamada bizden önde olan Ukrayna'da mesela doğru dürüst para yok. Shakthar-Dinamo Kiev hariç iyi denecek takım bile yok.

Belçika-Avusturya zaten çok çok düşük bizden. Nüfus,stad,bütçe olarak bakılırsa bizim takımların çok rahat Şaktar gibi olması lazımdı en azından.

Üst Alt