AL 20/21 3. Ön Eleme Turu | Galatasaray 2-0 Hajduk Split | MS | 24 Eylül | Spor Smart 2 - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ben para ile alakası olduğuna katılmıyorum. Gelir olarak bakılırsa son 10-15 senedir Rusya ve Portekiz ile beraber Avrupa'nın en yüksek gelirli 6.ligi olabiliriz. Sıralamada bizden önde olan Ukrayna'da mesela doğru dürüst para yok. Shakthar-Dinamo Kiev hariç iyi denecek takım bile yok.

Belçika-Avusturya zaten çok çok düşük bizden. Nüfus,stad,bütçe olarak bakılırsa bizim takımların çok rahat Şaktar gibi olması lazımdı en azından.
Zaten eldeki paraları kötü kullandık, aldık, aldık, aldık hiç satmadık. 2-3 yıldır satıyoruz işte.

Geliştirmeye değil alıp faydalanıp göndermeye oynadık.

Şu an diğer liglerin takımlarına bakıyorum hep gençlerle harmanlanan, gelişim odaklı takımlar var.

Sonra Şampiyonlar ligine gidip niye başarısız olduk muhabbeti yapılıyor; günlük takımlarla ne başarısı.

Zaten eldeki paraları kötü kullandık, aldık, aldık, aldık hiç satmadık. 2-3 yıldır satıyoruz işte.

Geliştirmeye değil alıp faydalanıp göndermeye oynadık.

Şu an diğer liglerin takımlarına bakıyorum hep gençlerle harmanlanan, gelişim odaklı takımlar var.

Sonra Şampiyonlar ligine gidip niye başarısız olduk muhabbeti yapılıyor; günlük takımlarla ne başarısı.

evet daha 2-3 senedir yavaş yavaş herkesin aklı başına geldi çünkü artık kimsede para falan kalmadı.

6 yabancının kadroya girebildiği zaman gidip 13 Milyona dönemin en büyük 5-6 wonderkidinden biri Bruma'yı alıp tribünde oturtuyorduk.

Bruma başka takıma gitse o dönem şu anda PL'nin üst seviye takımlarında izliyorduk bence.

evet daha 2-3 senedir yavaş yavaş herkesin aklı başına geldi çünkü artık kimsede para falan kalmadı.

6 yabancının kadroya girebildiği zaman gidip 13 Milyona dönemin en büyük 5-6 wonderkidinden biri Bruma'yı alıp tribünde oturtuyorduk.

Bruma başka takıma gitse o dönem şu anda PL'nin üst seviye takımlarında izliyorduk bence.
Terim kalsa ve sakatlanmasa bir şeyler olabilirdi yine.

Türkiye'yi UEFA Avrupa Ligi'nde temsil edecek olan Galatasaray, 3. eleme turu maçında Hırvatistan ekibi Hajduk Split ile karşı karşıya gelecek. Almanya'nın ünlü gazetesi Bild, bu karşılaşmayı canlı olarak yayınlayacak.

Galatasaray-Hajduk Split maçını Bild canlı yayınlayacak
Türk Telekom Stadı'nda 24 Eylül Perşembe günü saat 21:00'de başlayacak mücadeleyi İngiliz ekibi Craig Pawson yönetecek. Türkiye'de futbolseverler bu maçı D-Smart 77. kanaldan takip ederken, Almanya'da ise futbolseverler, Bild'in sitesinden maçı takip edebilecek.

Daha önce de yayınladılar, Erdal Keser yorumcu oldu
Hatırlanacağı gibi önceki yıllarda da Bild, Türk futbolunu Avrupa'da temsil eden takımlarımızın maçlarının yanı sıra, Ziraat Türkiye Kupası karşılaşmalarını da takipçilerine canlı yayınlarla ulaştırmıştı. Hatta daha önce yayınlanan derbide, bir dönem Borussia Dortmund, Galatasaray ve Sarıyer gibi takımlarda oynayan eski futbolcu ve teknik direktör Erdal Keser stüdyo konuğu olmuştu.

Bilt yayınlıyormuş

Türkiye'yi UEFA Avrupa Ligi'nde temsil edecek olan Galatasaray, 3. eleme turu maçında Hırvatistan ekibi Hajduk Split ile karşı karşıya gelecek. Almanya'nın ünlü gazetesi Bild, bu karşılaşmayı canlı olarak yayınlayacak.

Galatasaray-Hajduk Split maçını Bild canlı yayınlayacak
Türk Telekom Stadı'nda 24 Eylül Perşembe günü saat 21:00'de başlayacak mücadeleyi İngiliz ekibi Craig Pawson yönetecek. Türkiye'de futbolseverler bu maçı D-Smart 77. kanaldan takip ederken, Almanya'da ise futbolseverler, Bild'in sitesinden maçı takip edebilecek.

Daha önce de yayınladılar, Erdal Keser yorumcu oldu
Hatırlanacağı gibi önceki yıllarda da Bild, Türk futbolunu Avrupa'da temsil eden takımlarımızın maçlarının yanı sıra, Ziraat Türkiye Kupası karşılaşmalarını da takipçilerine canlı yayınlarla ulaştırmıştı. Hatta daha önce yayınlanan derbide, bir dönem Borussia Dortmund, Galatasaray ve Sarıyer gibi takımlarda oynayan eski futbolcu ve teknik direktör Erdal Keser stüdyo konuğu olmuştu.

Bilt yayınlıyormuş
Can karabacak mac sonu: "sonunda maci duzgun bir yerden izleyeBILDik.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

_________|Fatih|
Omar_Boss_Marcao_Linnes
_Etebo_Taylan__Belhanda
_FEG___Falcao__Emre

Bekler bu maçta Norveç Milli Takımı

GSC Transfer İstihbarat Şefi

Rotasyon Sart cünkü en az 50 mac oynayacagiz

Zaten hoca rotasyon yaptigi Zaman 6-7 farkli oyuncu ile yapmiyor Bunu

Yine 3 veya 4 degisiklik olur ki bana göre dogrusu da bu oyunculari hazir tutmamiz gerekiyor

Fatih
Sener Luyindama Marcao Linnes
Donk
Emre Belhanda Ömer Babel
Diagne

Bu tarz bir kadro bekliyorum,neftci’yi de zaten Boyle bir rotasyon ile eledik ekstradan Donk ve Sener var

Üst Alt