⚽ AL 21/22 3. Ön Eleme Turu M:1 | Galatasaray 1-1 St. Johnstone | MS | 5 Ağustos | Spor Smart - Sayfa 118 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Biliyorum bir cok renkdas bana kizacak ama bizim ilacimiz Gedson olmaz.
Yani eğer orta saha Berkan- Gedson ve ghezzal(sadece ormek olarak bu simi yazdim) tarzi bir adam olursa Gedson sivrilir. Yani hic kimse spektakuler adam rolü bicmesin Gedson'a.

Gedson lider oyuncu değil sağlam bi asker oyuncu kalitesi olan bi oyuncu.bu bakımdan kesinlikle olmalı tam bi görev adamı işini kalitesiyle yapacak sıkıntı saçmalık yaşatan bi oyuncu değil.ama sadece gedsonla olur mu tabiiki olmaz.kesinlikle enaz iki tane lider baba oyuncu lazım.derleyen toparlayan ayağına top geldiğinde rakibi korkutan kendi arkadaşlarını rahatlatıp futbola daha konsantre edecek abiler lazım.

Takımlar sadece saha kenarından yönetilmez hocaların sağ kolları saha içindeki ,saygı duyulacak kariyere sahip oyuncularla yönetilir.

Hep asker olmaz komutanın bir iki taneside cephede olmalı baş kumandanda uzaktan komutanları yönetmeli.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ömer ve Arda ile birlikte el ele basın gidin hocam...Artık yeter!
Bu takımın sorunu çok büyük.Ömer ve arda devede kulak.çoğu yorumda en çok akbaba ile bu üç isin öne çıkıyor. Hiç kendimizi kandırmayalım bu adamları kadro dışı bırak genen hiçbirşey değişmez.
hocanın her zamanki gibi transfer planlaması oyuncu seçimleri rezalet.

her zaman söylerim ömer gibi bir adamı Galatasaraya alan ve hala takımda tutup oynayan zihniyetin yapacağı transferlerden hayır gelmez. Hayır gelsede tamamen tesadüf olmuşdur.

Bence gayet iyi oynadık. Özellikle ilk 30 dakika 4 tane net pozisyon vardı ama atamayınca olmuyor. Babel- Luyindama oyunu acayip yavaşlatıyor iyi bir sağ kanat şart. Yine acayip malca bir gol yedik Aytaç ve Muslera yüzünden. Yerli bir kaleci umarım alırız, Muslera'nın iyi bir dinlenmeye ihtiyacı var. Onun dışında Cica olsa bu maçta ciddi fayda sağlardı. Bu rakibi eleriz adamlar 10 kişi kapanmka dışında bir şey yapmıyorlar. Kötü oynadığımız düşünmüyorum ama acayip şansızdık biraz şanslı olsak 3-1 yada 4-1'di maç. Onun dışında pas oyunundan acayip sıkıldım o yüzden Fatih Terim gitse ve direk oynayan bir hoca gelse sevinirim o ayrı bir konu.

Ft ; Galatasaray değişe değişe değişecek, şansı bulmuşsunuz, iki pastan atamıyorsunuz. Doğru dürüst pozisyon alır ve buruş tekniğinizi ona göre ayarlarsınız.

eveeeettt fatura Mohammede kesilmiş süper afferim. Yine burnundan kıl aldırmamış. ömeri aytaçı kucaklayıp garibimi ateşe atmış, yahu Mohammedi öldüren sanki biziz.

Deplasmandaki maçı izlemeyi bile düşünmüyorum, Allah bilir Fatih Terim yine ne inadında tutturacak da sizleri sinir krizine sokacak onu merak ediyorum sadece,

Bence Arda kesin banko, bir de Alpaslan sürprizi bekliyorum off şu olayın gerçekleşme ihtimali %102 filan var ya eminim bu maçın faturası Luyindama 'ya Mohamed 'e kesilir stoper Alpaslan, forvet Babel, sol kanatta Arda offf yazarken parmaklarım düğümlendi

1 hata yaptı diye Ali yavuza forma göstermeyen, yine bir hata yaptı diye sekidikayı sürgüne gönderen hoca aytaça ne yapacak meraklardayım.

Ya biz gerizekalıyız ya bu takımda harbi harbi zekasal sorunlar var.
Lan kardeşim hepiniz mi angutsunuz şu koyduğumuz topunu kaleye oynamayın lan sanarsın karşıdaki Madrid taca at adam zaten beraberliğe yatıyor geleceği yok niye sürekli embesil embesil geri paslar.
Lan hadi psv güçlü ofans hattı var biz malız anlamadık yahu şu maçta kaleye oynamak nedir ya biri izah etsin boşta Taylan var, Berkan var, marcao var, luyindama var o top niye kaleciye gidiyor ya niye lan niye.
Gerçekten inanılmaz. Hayır arkadaş pek tabiki geriye oynanır. Dünyanin en iyi takımları bile zaman zaman geriye oynar.
Ama biz sürekli geriye oynuyoruz.
Orta sahada topu alan hemen tekrar geriye veriyor. Bu tamamen yetenek ile alakalı. adamlarda kendine güven yok,teknik yok hız yok.
.Yahu hepsini geçtim yetersizde olabilirsin.Bir defa top geldiğinde daha önceden çevre kontrolü yapıp bir kere yahu bir kere dön topla dikine git.Yemin ederim şunu iki üç defa deneseler rakibi çok rahat açacaklar.
Ama şu rakibe karşı bile Galatasarayda oynuyorsan bunu bir iki kere denersin. Yapmaya çalışırsın. Hadi psv maçında yapamazsın ama şu maçda yap arkadaş

Üst Alt