AL 21/22 E Grubu M:6 | Lazio 0-0 Galatasaray | MS | 9 Aralık - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 21/22 E Grubu M:6 | Lazio 0-0 Galatasaray | MS | 9 Aralık

gs-lazio.jpg
Wth

İtalyanlara karşı şansımız tutuyor ,İNŞALLAH gene tutar,lazio marsilyadan daha tehlikeli gol pozisyonu üretme kalitesine sahip,her maç diyorum en önemli bizim adımıza full artı full konsantre ile oynamak defans anlamındada hücum anlamındada.çünkü gol yemiyorsun ve her hücumun son hücum gibi düşündüğünden gol atma yüzden yüksek oluyor.
Biz 3 puan öndeyiz bizim galip gelme zorunluluğumuz yok biz sakin dengeli full artı full konsantre ile defans ve konttalar yapmalıyız.lazio yenmek zorunda biz değil.

GALATASARAY iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Biz böyle hızlı geçiş oyunu oynamaya devam edersek kimse kolay kolay açık oynayamaz bize. Ters takımız iyi günümüzde olduğumuzda.

İtalyanlara karşı şansımız tutuyor ,İNŞALLAH gene tutar,lazio marsilyadan daha tehlikeli gol pozisyonu üretme kalitesine sahip,her maç diyorum en önemli bizim adımıza full artı full konsantre ile oynamak defans anlamındada hücum anlamındada.çünkü gol yemiyorsun ve her hücumun son hücum gibi düşündüğünden gol atma yüzden yüksek oluyor.
Biz 3 puan öndeyiz bizim galip gelme zorunluluğumuz yok biz sakin dengeli full artı full konsantre ile defans ve konttalar yapmalıyız.lazio yenmek zorunda biz değil.

Marsilya deplasmanindaki gibi oynamamiz lazim ya da Lazio ilk maci gibi. Sakin, saldirmadan. Kontra bekleyerek Kerem/Morutan ozellikle. Bu macta, Feghouli ile baslamamak lazim bana kalirsa (sonradan girse daha iyi olur).

Marsilya yenip bunlara yenilirsek rezillik olur, lazio bitmiş bir takim.

Yani normalde gruptaki maçlara bakınca lazio kendi sahasında marsilyayı yenemedi ve o maç pek iyi değillerdi,bizim sahamızda bize yenildi lazio ve hakim bizdik o maçta.ayrıca biz ise marsilyayı hakeme rağmen ezerek yendik çok şükür ALLAHA.yani normalde biz lazio deplsmanında yenilmemiz çok düşük ihtimal ve italyanlara karşı şansımızın olduğunuda düşünürsek.tabii futbol bu bazen herşey kötü gidiyor ki İNŞALLAH bizde olmaz

Marsilya deplasmanindaki gibi oynamamiz lazim ya da Lazio ilk maci gibi. Sakin, saldirmadan. Kontra bekleyerek Kerem/Morutan ozellikle. Bu macta, Feghouli ile baslamamak lazim bana kalirsa (sonradan girse daha iyi olur).

Dediğim gibi renktaş bizim galip gelme zorunluluğumuz yok.lazio buna mecbur.dengeli full konsantre olarak oynayabilirsek lazio belki çok tempo yapmak zorunda kalacak ve hem yorulacaklar hemde skor istediğimiz gibiyse alınabilecek ne kadar risk varsa alacaklar ve arkaları bom boş kalacak

Dediğim gibi renktaş bizim galip gelme zorunluluğumuz yok.lazio buna mecbur.dengeli full konsantre olarak oynayabilirsek lazio belki çok tempo yapmak zorunda kalacak ve hem yorulacaklar hemde skor istediğimiz gibiyse alınabilecek ne kadar risk varsa alacaklar ve arkaları bom boş kalacak

Dogrusun renkdasim. Canimi ciger cektirdin gece gece ya.

Konuya donelim. Cok sakin oynamamiz lazim. Tamam biliyorum grup lideri olmak sart ama bizim ilk amacimiz "gruptan cikmak"ti. Bunu da basardik. Sakin oynayip anadolu takimi gibi kontra ile yikmamiz lazim. Ilk golu atarsak panik yaptiririz diye dusunuyorum. Ilk macta bu arad bala bir golle yendik ama arkada acik verdiler, Moskova gibi. Bugunki gibi buldugumuzu atarsak galibiyet getirir bize. Yenilmemeye oynama stratejisi gudmemiz lazim. Lucescu kafasi yani.

Yenilip 2.olup akabindede elenecez gibi

Maçın hemen başında kavga dövüş,bi futbolcumuzda bayılma numarası yapar,eski roma maçı gibi polisler sahaya dalıp bi hengame çıkar,tr devleti nota verir uefa soruşturma başlatırsa hükmen galibiyetle hakkımız olan liderliği alabiliriz

Üst Alt