AL 3.Ö.E.T. Rövanş | L.Varşova 0-0 Gaziantepsor | 4 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 3.Ö.E.T. Rövanş | L.Varşova 0-0 Gaziantepsor | 4 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: AL 3.Ö.E.T. Rövanş | L.Varşova 0-0 Gaziantepsor | 4 Ağustos | Maç Sonucu

Kibris Rum Kesimi takimlarindan aksam biri tur atladi CL icin ,simdiden 2 tanesi de UEFA icin tur atladi ,ibretlik paylasim degil mi :eek:mg:

Hakemlerde çok göze batıyor. Trabzon ve bugünkü maçta yine hatalar vardı. Acaba diyorum şike dolayından dolayı ilerde sorun yaşamamak için Türklerin önünümü kesiyorlar. İnce hatalar çok yapılıyor.

geçen sene antep başkanı ne konuşuyordu öyle büyük takımları yendikten sonra yeni büyük biziz gelecek sene avrupada adımızdan söz ettireceğiz falan hani benimde içimde birkaç tur geçerler diyordum ama fıs oğlu fıs çıktılar

Bu yil Besiktastan biraz umudum vardi avrupada ama onlarda hicbirsey yapamaz sike nedeniyle cok karistilar. digerlerini saymiyorum bile.

ulan, bir daha umrumda olmaz, bir daha "keske uefada antep, ibb, gibi takimlari görebilsek" demicam.

bu ülkede avrupa dediginde sadece bir takim var, o da Galatasaray

yuh be

ulan allahin warsovasina elendik

Kupada geçecektik şunları, şimdi boş boş oturmazdı bizimkiler.

Cenk Tosun'un da bize karsı Pele kesilecegi tuttu. Ne Fener macında nede Avrupa maclarında tek bir olumlu hareketi yok. Hakan'ı elestiriyoduk ta, Hakan'ın son senelerdeki ölüsü bile Sercan ve Cenk gibi sözde bir ulusun gelecegi olan adamlardan daha yararlıydı.

Üst Alt