AL 3.Ö.E.T. Rövanş | L.Varşova 0-0 Gaziantepsor | 4 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 3.Ö.E.T. Rövanş | L.Varşova 0-0 Gaziantepsor | 4 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: AL 3.Ö.E.T. Rövanş | L.Varşova 0-0 Gaziantepsor | 4 Ağustos | Maç Sonucu

Koskoca 1 sene daha uefa kupasına girmeden çöp oldu işte. Ah antep ah bundan sonrada buraları bir daha zor görürsün.

Açıkcası elenmesine ben fazla şaşırmadım. Kura çekildiği zaman zor bir kura olacağını söylemiştim. Gaziantepspor kötü de oynamadı ama, şanssızlık diyelim. Aslında Avrupa'da en çok umutlu olduğum takımdı..

anadolu takımı G.Antep e üzüldüm :sad007:

Açıkcası elenmesine ben fazla şaşırmadım. Kura çekildiği zaman zor bir kura olacağını söylemiştim. Gaziantepspor kötü de oynamadı ama, şanssızlık diyelim. Aslında Avrupa'da en çok umutlu olduğum takımdı..

Legia Varşova kim abi polonya'dan takım mı çıkmış. Tam antep'in disine göre bir takımdı. Bunları elemesi lazım. 3 büyüklere kök söktüren antep bu degil. Türkiye'de aslan bizim anadolu takımları avrupa çıktılar mı şaşırıyorlar.

Cenk Tosun disinda forvet yokmu bu takimda?

Bize gelince kuduz gibi oynarlar gider avrupada köy takımına elenirler olmaz olsun böyle temsilci..!

Cenk'i çok şişirmişler. 2 turdada çok etkisizdi. Antep ciddi şekilde forvet eksikliği hissetti. İsmael Sosa'nın ise üzerinde çok duruluyor. Antepe yazık oldu. Malesef Avrupa kupalarında yakaladığın pozisyonları değerlendireceksin.

Forveti geç aldılar.Oda bu turda oynayamamadı.

Legiayıda çok küçük görmeyin, seri başı idiler, taraftar baskısınıda hissettirdiler.

Legia Varşova kim abi polonya'dan takım mı çıkmış. Tam antep'in disine göre bir takımdı. Bunları elemesi lazım. 3 büyüklere kök söktüren antep bu degil. Türkiye'de aslan bizim anadolu takımları avrupa çıktılar mı şaşırıyorlar.

Gaziantepspor, Minsk'i bile zor eledi. 2. maçta 4-1 yendiğine fazla bakmayın. Bu takıma karşı zorlanacağı çok açıktı. Legia'nın belki oyuncu kalitesi kötü ama, Polonya takımları her zaman dirençli bir yapıya sahiptirler. Ukrayna takımları gibi..

Haklisin vallaha. Gerci sirf onlar degilki. Fenerbahce, Trabzonda öyle. Besiktas yine evinde ara sira mac aliyor.

Avrupada aslan kesilmeleri lazim. Bütün sene bugünler icin ugrasip, sonra hic bir varlik gösteremeden elenmek ne demek.

Elendiyin takim senden üstün bir takim olsa, neyse.

antep transfer yapmadı herelde doğru düzgün.birkaç tane iyi oyuncu alsalardı çok farklı olurdu bence.yazık olmuş

Ulan Gaziantep ZTK'da bizi elemesini biliyorsun bunlarida eleseydin yahu.. Bize yenilselerdi bari..Böyle rezil bir sezonun ardindan avrupa'da olurduk bu sene. En basarili takim biz olurduk kesinlikle.

Ayrica bu sene sikesiz gececegini umdugum ligte, bu oyunumuzla acik ara sampiyon olmamiz lazim.

Fener düstügünde zaten kimse sikeye ve tesvige bulasamaz. Biz su halimizle sampiyonlugun en büyük adayiyiz. Antep ve Bursa'dan bu sene bir halt olmaz düsüncesindeyim.

Antep e forvet ve orta saha lazim,murat ceylan la felan olacak is degil,adamlar pas yapamiyor.

bu yıl en çok güvendiğim türk takımıydı.

Olympiakos Volou kume dusuruldu ama su an UEFA'da mac yapiyor ,bizde de Fener dusse bile belki avrupaya gidip biraz puan toplar.

Üst Alt