AL Play-Off 2. Maç | Twente 4-1 Bursaspor | Maç Sonucu | 30 Ağustos | TRT Spor - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL Play-Off 2. Maç | Twente 4-1 Bursaspor | Maç Sonucu | 30 Ağustos | TRT Spor

Cevap: AL Play-Off 2. Maç | Twente 4-1 Bursaspor | Uzatmalar | 30 Ağustos | TRT Spor

ula bunlarda elenmiş

allah belanızı versin emi

Cevap: AL Play-Off 2. Maç | Twente 4-1 Bursaspor | Uzatmalar | 30 Ağustos | TRT Spor

bu kadar korkak oynarsan sokarlar böyle golleri moralim bozuldu lan

Twente'ye elenmeleri çok normal ama bu şekilde elenirlerse bu anormal. Bana göre hak etmişlerdi.

Cevap: AL Play-Off 2. Maç | Twente 3-1 Bursaspor | Uzatmalar | 30 Ağustos | TRT Spor

Bursa salaklık yaptı orası ayrı konu da Türk hakemlerinin alayının yönetimleri dahil son yıllarda bu kadar rezil bi hakem yönetimi görmedim.. Hele Sestaka hücum yaparken verdiği bir faul var ki akıllara zarar.. Pes vallahi..

Edit: Sestak'a

3-1'den maç vermek büyük başarı gerçekten.

bu kadar korkak oynarsan sokarlar böyle golleri moralim bozuldu lan

Aynen renkdaş yahu, güzel bir kura çekmişiz 4 takımla devam ederiz diyorduk şu olanlara bak. Ülke puanı bizle şikecilere kaldı bu boş beleşler yüzünden.

Cevap: AL Play-Off 2. Maç | Twente 3-1 Bursaspor | Uzatmalar | 30 Ağustos | TRT Spor

Bu maci degil reis gecen hafta.. Geri alsak felan diyen vardi.. Keske kiralik yollasaydik felan.. 90 dogumluymus kagitta 92 muhabbeti felan

valla bu yaş küçültme moda oldu. mental eksiklik var bu adamda. pek takip etmiyorum bu çocugu nasıl oynuyor diye. ilk yarı iyiydi. ama o faulu yapmak için gerizekalı olmak lazımdı.

Bu kadar skora güvenerek oynarsan olacağı buydu. Normal futbolunu oynasaydı Bursaspor bırakın bu maçın böyle bitmesini Twente'nin galip gelmesi bile zordu. Hadi normal oynamassın da böyle de oynanır mı lan? Sinirlerim bozuldu vallahi. Bursaspor elenmeyi sonuna kadar haketmiştir, tebrikler Twente.

Ne güzel haftaiçleri bol bol maç izleyecektik.

Enayiler 3-1'in rövanşından maç verdiler.

Cevap: AL Play-Off 2. Maç | Twente 4-1 Bursaspor | Maç Sonucu | 30 Ağustos | TRT Spor

karşında ki takım twente yahu nedir bu korkak futbol biraz becerikli ve şanslı olsa twente ertuğrul 2. büyük hezimeti yaşatacaktı türk takımlarına tebrik ediyorum kendisini

Cevap: AL Play-Off 2. Maç | Twente 4-1 Bursaspor | Maç Sonucu | 30 Ağustos | TRT Spor

Allah'ın malı Bursaspor gel sen gel buraya gel,

ALLAHIN GERIZEKALI KULUBU SENI

Uluslararası Puanlama açısından 2 Türk takımının Avrupa kupalarından elenmesi; Milli Takımımızın büyük bir turnuvadan elenmesiyle eşdeğer :sad007:

onu diyen barisin taa kendisi idi, yad aonu diyenlerden biri.

musa ne yahu, musa

iyi ki defolup gitti

ben iyi oynuyor dedimla kendini geliştirebilir dedim nitekim o ara iyi oynuyordu. yaptıgı faul sonrasında tam bir gerizekalı oldugunu gösterdi. . geri dönsün demedim:D

tecrübesizlikten midir, iş bilmezlikten midir çok rahat bitirmesi gereken maçı ezik bir oyunla kaybettiler. Twente de takım olsa hani.

manşet budur:

Bursa'nın Aptallığı 4:1 Bursa

Böyle takımlardan Avrupa'da bir halt olmaz zaten. Ertuğrul'un düdüğü anca TR'de öter.

Şener erzik denen adamda ancak şikeci şerefsizleri kurtarmaya çalışsın.Bu kadar ön yargılı olunmaz.Bizimde son dönemlerde oynadığımız avrupa maçlarında az çekmedik bu yabancı hakemlerden.

Ne olacak böyle şerefsiz federasyon başakanına böyle kepaze türk futbolu yakışır.

Dün bir Bursa haberi okuduktan sonra yatmıştım. Rüyamda Bursa'nın elendiğini görmüştüm.

Hadi lan dedim, 3-1'den elenmezler. O kadar da değil, dedim ama gerçek oldu rüyam...:eek:

Üst Alt