AL Play-Off 2. Maç | Twente 4-1 Bursaspor | Maç Sonucu | 30 Ağustos | TRT Spor - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL Play-Off 2. Maç | Twente 4-1 Bursaspor | Maç Sonucu | 30 Ağustos | TRT Spor

Cevap: AL Play-Off 2. Maç | Twente 4-1 Bursaspor | Uzatmalar | 30 Ağustos | TRT Spor

Ulan 2'de 2 ye garanti gözüyle bakarken 2'de 0 çektik.. Düşündükçe fıttırıyor insan :31:

Cevap: AL Play-Off 2. Maç | Twente 4-1 Bursaspor | Uzatmalar | 30 Ağustos | TRT Spor

O değilde uzatma devresinde Bursa'nın pas yaptığını gören oldu mu?

Cevap: AL Play-Off 2. Maç | Twente 4-1 Bursaspor | Maç Sonucu | 30 Ağustos | TRT Spor

Şener erzik denen adamda ancak şikeci şerefsizleri kurtarmaya çalışsın.Bu kadar ön yargılı olunmaz.Bizimde son dönemlerde oynadığımız avrupa maçlarında az çekmedik bu yabancı hakemlerden.

Ne olacak böyle şerefsiz federasyon başakanına böyle kepaze türk futbolu yakışır.

Şenes Erzik ancak Fenerbahçe'nin şikelerini örtbas etmeye uğraşır, başka da bir halta yaradığı yok. UEFA başkanlığına oynuyor bir de, umarım öyle bir şey olmaz.

Ulan 2'de 2 ye garanti gözüyle bakarken 2'de 0 çektik.. Düşündükçe fıttırıyor insan :31:

Moralim bozuldu.

Dün ne güzel 3.torbaya geçtik, fb elendi, real kupayı aldı.

Bugün güzel kura çektik.

Herşey mükemmel gidiyordu...

Bursa 1-1 yapıp avantajı yakaladı.

Ts'de bir şekilde atar bir gol geçer turu derken...

Olanlara bak şimdi...:mad:

Cevap: AL Play-Off 2. Maç | Twente 4-1 Bursaspor | Maç Sonucu | 30 Ağustos | TRT Spor

Yuh ya biri 3-1'den tur verir biri videoya yenilir harbiden yuh.

Dün bir Bursa haberi okuduktan sonra yatmıştım. Rüyamda Bursa'nın elendiğini görmüştüm.

Hadi lan dedim, 3-1'den elenmezler. O kadar da değil, dedim ama gerçek oldu rüyam...:eek:

hass hacu rüya kontrol diye bir başlık vardı oralara uğrasan hani. lütfen yani :lol:

Bu arada şu maçta yerli oyuncuların ne kadar çapsız ve yetersiz olduğunu gördük.

Hakan,Musa,Adem falan Sağlamın çok ciddi fiyaskolarıdır.

Bursasporda en büyük sorun yerli veya yabancı transferde başarısızlıktır.

Pazar gelirler şimdi bize aslan kesilirler. Gerizekalı takım.

Pazar gelirler şimdi bize aslan kesilirler. Gerizekalı takım.

kondisyonlarının kaldığını dşünmüyorum.çok efor sarfettiler ,yoruldular.Rahat geçeriz diye düşünüyorum.

maça gelirsek 2. yarısı seyir zevki yönünden çok güzeldi.Gutierrez ve Fer güzel oynadılar.Hakettiler sonuçta.keşke bursa turu geçseydi ama

Bu arada şu maçta yerli oyuncuların ne kadar çapsız ve yetersiz olduğunu gördük.

Hakan,Musa,Adem falan Sağlamın çok ciddi fiyaskolarıdır.

Bursasporda en büyük sorun yerli veya yabancı transferde başarısızlıktır.

Bursa oyuncu değişikliklerinden sonra resmen çöktü .Yedek oyuncularının iyi olmaması bitirdi Bursayı.Twentenin giren iki oyuncusunun oyununa bakın birde Hakan ile Ademe

böyle bir avantajli skorla git ve orda böyle reziil bir sekilde elen, cok garib mi desem yoksa yabanci siniri türk futboluna nasil altan altan baltaladinin bir göstergesimidir bu türk futbolunda dehset düsüsü.

3-1 lik ilk maçtan sonra Bursa rahatlıkla gruplara kalır ve ülke puanına katkıda bulunur diye hayal ediyordum ama ne desem bilemiyorum şimdi.

Yazık çok yazık !!!

Fatih Hocam yıllar önce teşhisi koymuştu.. Alt yapıda verilen eksik eğitim nedeniyle türk futbolcusu ve takımları malesef defans yapmayı bilmiyor. Korunması gereken skoru koruyamıyorlar.. Twentenin 4. golünde olduğu gibi 8 kişilik kuru kalabalık yapıyorlar. Onun için en iyi defans hücumdur. Defans yaparak ne de olsa eleniyorsun bari ofans yaparak elen. Dünkü maçta bursa 2. gol için saldırsaydı twente havlu atacaktı..

Üst Alt