Albayrak: "Mostafa‘nın opsiyonunu bu yıl içinde kullanacağız" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Albayrak: "Mostafa‘nın opsiyonunu bu yıl içinde kullanacağız"

Abdurrahim Albayrak: "Mustafa Muhammed'in bonservisini satın almak için bu yıl içinde opsiyonu kullanacağız. Türkçe öğrenmeye başladı. Bütün Türkler, onu çok seviyor. Takıma katkısında fazlasıyla memnunuz."

Abdurrahim Albayrak: "Dün takımla birlikteydim ve Mostafa ile konuştum. Bana 'baba' diye hitap ediyor. Performansından çok memnunum ve tüm Türk halkı onu seviyor. Metin Oktay gibi oynuyor."

Son düzenleme:
Gereksiz olan bazı renktaslardaki Abdürrahim Albayrak nefreti. Adam bu transfer döneminde god mode açtı... daha ne istiyorsunuz... adı Abdürrahim KOÇ olsa sever misiniz?

SM-A107F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

GEreksiz olan renkdas senin bu adami savunmam. Oyle i love you hocam diyerek, i love you falcao, i love you mohammed diyerek is yapilmiyor. Tamam kisilik olarak hepimiz seviyoruz ama bulundugu pozisyonun hakkini veremiyor maalesef. Ben sahsen Abdurrahim abi'yi seviyorum. Son soruna gelirse: KOC'u annesi haric birde rambo seviyor herhalde:D

Gereksiz olan bazı renktaslardaki Abdürrahim Albayrak nefreti. Adam bu transfer döneminde god mode açtı... daha ne istiyorsunuz... adı Abdürrahim KOÇ olsa sever misiniz?

SM-A107F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Renktaş son birkaç yılda o kadar yalan dolan söylemleri oldu ki insanların tahammülü kalmadı.
Her kupa töreninde,kazanılan her maç sonrası bir şekilde şov yapmaya çalışır,(kimse bu ucuz numaraları yemiyor)işler yolunda gitmeyince kaçacak delik arar,asla göremezsin.Bu dönem transfer dönemini iyi geçirmemiz bence anlam ifade etmiyor,adamın karakterini değiştirmiyor.

tenor.gif

Üst Alt