Albayrak'tan Mostafa Açıklaması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Albayrak'tan Mostafa Açıklaması

Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak, “Biz zaten bu sene sonuna kadar oyuncuyu kesinlikle kadromuza katacağız. Nasıl böyle bir haber çıkıyor bunu da anlamış değilim” ifadelerini kullandı.

“20 milyon da verseler alamazlar”

Zamalek Kulübü İcra Kurulu Üyesi İbrahim Abdullah’ın “Mohamed için 4 milyon Dolar'dan fazla bir teklif gelirse, Galatasaray cephesi bu rakama denk veya daha fazla ödeyeceği rakamla bonservisi alabilir. Yoksa oyuncu Zamalek'e geri döner” sözlerine yanıt veren Albayrak, bunun doğru olmadığını söyledi.

Deneyimli yönetici, “Tamamen asılsız bir iddia. Biz 4 milyon Dolar’ı verdikten sonra isterse 20 milyon versinler alamazlar. Bizim onayımız olmak zorunda. Mostafa Galatasaray’ın futbolcusu olacak” ifadelerini kullandı.

POCO F2 Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Çok karıştı bu durum ya tüm spekülasyonların önünü kesmek için resmi bir açıklama yapsak iyi olurdu.

mısırda piramitlerde çalışan arkadaşımdan aldığım duyuma göre zamalek başkanının mustafanın performansına bakınca götü fena yanmış

Kimse kusura bakmasın ben Abdurrahim Albayrakın açıklamalarına inanmıyorum. İsterseniz linç edin beni ama bu işin sonu kötü bitecek gibi görünüyor. Yine mahkemelik falan olacağız kesin. Böyle b.ktan transfer mi olur adamların yöneticisi ayrı konuşuyor bizimki ayrı konuşuyor

Muhtemelen bu açıklamalar ile Mısır klübü yöneticilerini sinirlendireceğiz ve dedikleri gibi bir madde var. Biz alamayacağız ve elimizdeki oyuncuyu kaptıracağız. İnşallah böyle olmaz ama bizim yönetimden tam da bu beklenir.

Üst Alt