Albert Riera Resmen Galatasaray'da - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Albert Riera Resmen Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Albert Riera Resmen Galatasaray'da

Tercüme konusunda sıkıntı yaşadığını düşünüyorum,şaka değil harbiden bunu çıkarmak maharet ister.

Önceki sayfaya dön, bak yazılanlara. Düşünce çok net. İnsanları kışkırtmak için yazılmış mesajlar bunlar. İnsanlar bu yüzden tepki veriyor. Tepki eleştirinin üslubuna, eleştirinin kendisine değil.

Ben bunu o genç arkadaşa daha önce açıklamaya çalıştım, fakat kendisinin ecnebi forum diliyle bir "troll" olduğunu farkedince muhattap olmayı bıraktım.

Kısacası önceki sayfalarda gördüğün tepkiler eleştiriye tahammülsüzlük değil, saçma sapan, forum insanlarıyla, Galatasaray'ın futbolcularıyla ve yöneticileriyle dalga geçen edayla yazılmış mesajlara tepkilerdir.

Bahsettiğin arkadaşı bilmiyorum,ben bunları yazarken herhangi bir bireyi hedef almadım genel olarak bir eylemi eleştirdim.Sen o arkadaş özelinde haklı olabilirisn tabi,bu konuda hak verirsinki yorum yapamam.Ancak ben olumsuz mesajlara,olumlu mesajlara baktığım gözle bakıyorum,yani önyargısız,umarım ne demek isteidğimi anlatabilmişimdir.

edit:Haklısın alıntı yapsam daha net olabilirdi,ben hedefi belli çok net bir cevap diye düşünmüştüm ama değilmiş demekki.

inşallah yararlı bi transfer olur.Ama Arda Turanın yerini tutacağına inanmıyorum.

Bu yorumlar bana bir şey hatırlatıyor :asd: Bidon? Melo? :asd: :asd:

İzlemeden ne de güzel yorum yapıyoruz :asd:

Kewell vol 2 gibi geliyor. O da solak. Onun da şutları iyi. Ve Kewell'ı sevdiğimiz gibi seveceğiz kanaatindeyim.

Sizin gibi sadece Galatasaray-Oly maçında izlemediğim için bunları söylüyorum, yoksa neden bilmeden konuşayım.

Arda'yı sattık diyenler var yahu. Sanki biz sattık :asd: Adam kendisi son anda bırakıp gitti.

Ayrıca Podolski'nin menajeri, kulübü leş çıktı ne yapalım? Arshavin'i de 'Fatih hocamın da dediği gibi yüksek maaliyeti' yüzünden alamamışızdır.

Riera üzerinde de düşünmüşüzdür, almışızdır. Allah aşkına şu ileri görüşlülüğünüzden vazgeçin. İzleyenler için demiyorum, izlemeyip boş boş yorum yapanlardan bahsediyorum.

Burada birisinin yorumunu gördüm ''Hayırsız olsun'' demişti. Allah onu ıslah etsin. İnşallah hayırlı olur ve bizleri 'kapak' eder. Ujfalusi gibi, Melo gibi. AMİN!

Hoşgeldin yeni ASLAN :)

Açıkçası Olympiacos'da oyuncuyu takip etmedim. Liverpool'da takip etmişliğim vardı bir süre. Olympiacos'da 26 maçta 6 gol, 13 asist yapmış. en azından asist yapabilen bir oyuncu almışız. Forvette biraz esinti olacaktır. F.T Sabriyi kenara çekip, engini orta sahaya, riera'ı sol açığa koyacak büyük ihtimalle. tam terside olabilir. oyuncu ofansif orta saha (klasik 10 numara) pozisyonunda'da rahatlıkla oynayabilir. en büyük avantajı sol ayaklı olması. Forvet olarak yabancı alınmayacağını düşünüyorum. Büyük ihtimalle sercan alınıp transfer kapatılır.

Adamın youtubede bütün görüntülerini izledim , özellikle yunanıstan lıgındekı gollerını ve asistlerini...bir kere sol ayagını harika kullanıyor, beklenti yüksek tutulmasa kimse bu adama hayır diyemezdi.Ama Podolskinin üzerine Riera bazılarını tatmin etmemiş anlaşılan..bize hayırlı olsun demek düşer, sonu inşallah diğer ispanyollara benzemez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt