Albert Riera Resmen Galatasaray'da - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Albert Riera Resmen Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Albert Riera Resmen Galatasaray'da

İsimli oyuncu canım..İspanyada milli takımında oynamış auvvvvvv...

Bu arada saçma sapan yorumu tabiki olmamış..fakat bu transfer her yönüyle fiyaskodur..Bunu kabul edin..

Başarılı olacak veya olmayacak diye birşey yok..Artık başarılı olmak zorunda..O yüzdende kıyacaksın paraya riski en az olan oyuncuyu alacaksın..

Tekrar söylüyorum.

.

Sağ kanat

forvet

orta saha

bu üç mevkiden en az ikisine çok iyi oyuncular alınmalı..yaratıcı oyuncular alınmalı..o zaman Rieranın bir anlamı olur..Çokda güzel olur..Tabiki bu sefer yabancı kontejyanı sorunu çıkacak fakat yerli forvet transferi falan halledilebilir..Hatta al Keitayı alternatif olsun..İşini sağlama al..

Sol bek transferini unutmuşsun renkdaş.hoş ben bazı mevkilere gençleri monte etmelerini isterim ama illa transfer olacaksa balta ve çağlarla da çok zor gözüküyor. bu yıl idare edilebilir.

İsimli oyuncu canım..İspanyada milli takımında oynamış auvvvvvv...

Bu arada saçma sapan yorumu tabiki olmamış..fakat bu transfer her yönüyle fiyaskodur..Bunu kabul edin..

Başarılı olacak veya olmayacak diye birşey yok..Artık başarılı olmak zorunda..O yüzdende kıyacaksın paraya riski en az olan oyuncuyu alacaksın..

Tekrar söylüyorum.

.

Sağ kanat

forvet

orta saha

bu üç mevkiden en az ikisine çok iyi oyuncular alınmalı..yaratıcı oyuncular alınmalı..o zaman Rieranın bir anlamı olur..Çokda güzel olur..Tabiki bu sefer yabancı kontejyanı sorunu çıkacak fakat yerli forvet transferi falan halledilebilir..Hatta al Keitayı alternatif olsun..İşini sağlama al..

Şu anki kadro 1 tane forvet transferi ile Türkiye ligi için yeterlidir. Öyle çok ismi duyulmuş bir forvete bile gerek yok bu saatten sonra Türk bir forvete bile tavım. Çok para harcadık bu sene başarı gelmezse bataklardayız.

Gönderilmeli. Yerine Nani monte edilmeli. Sonra taraftar olarak "Man Uni bu adamı niye sattı, balonmuş demek ki" diye hayıflanılmalı.

Hayırlı olsun bu arada, iyi topçu.

Tüm forumları geziyorum,az çok okuyorum şunu çok net söyleyebilirim..Biz bu taraftar ve yönetici mantığı ile daha çok sıkıntı çekeriz..Hatta neden son 10 senedir sıkıntı çektiğimizi daha iyi anlıyorum..

sen harcanıyorsun burda. bu taraftar derken genelleme. sen taraftar degilmisin yoksa.

2 mac oynar, susar yine herkes. Culio´ya Reis diyen bir topluluk, Riera´ya ne der bilmiyorum. Culio nerde, Riera nerde. Arada daglar kadar fark var. Ee tabi Culio´lardan Arshavin´lere gecmek de öyle kolay degil. 1 dügmeyle transfer yapmiyoruz sonucta. Cok faydali olacaktir Riera. Zamaninda Xavi´lerle, Iniesta´larla ayni takimda oynayan bir adam ne kadar kötü futbolcu olabilir ki?

Ya şu klasik yazıları yazmaktan sıkılmadınızmı be kardeşim.Adnan Polat görevdeykende ota boka çıkıp herşeyini koruyordunuz yönetimin,gitti arkasından küfür ettiniz!

Bırakın insanlar hoşuna gitmeyen işleri eleştirsin,beğenmediği transferleri yersin,herkes sizin gibi devletçi zihniyete sahip olmak zorunda değilki,bu iki yüzlülüğü yapmak zounda değilki.DEvletimiz yapmışsa iyi yapmıştır,biz kimizki itiraz edelim diyorsunuz bu zamanda,bari buna itiraz edenlere itiraz etmeyin.

Hakikaten sıktınız yani.

Riera Arda'nın yerine yapıldığı için yetersiz transferdir,bize daha büyük ve formda genç bir isim gerekiyordu,alamadılar.Riera düşüşte olan bir isim.Bırakında millet bunu eleştirsin!!!

Ya şu klasik yazıları yazmaktan sıkılmadınızmı be kardeşim.Adnan Polat görevdeykende ota boka çıkıp herşeyini koruyordunuz yönetimin,gitti arkasından küfür ettiniz!

Bırakın insanlar hoşuna gitmeyen işleri eleştirsin,beğenmediği transferleri yersin,herkes sizin gibi devletçi zihniyete sahip olmak zorunda değilki,bu iki yüzlülüğü yapmak zounda değilki.DEvletimiz yapmışsa iyi yapmıştır,biz kimizki itiraz edelim diyorsunuz bu zamanda,bari buna itiraz edenlere itiraz etmeyin.

Hakikaten sıktınız yani.

Riera Arda'nın yerine yapıldığı için yetersiz transferdir,bize daha büyük ve formda genç bir isim gerekiyordu,alamadılar.Riera düşüşte olan bir isim.Bırakında millet bunu eleştirsin!!!

İsteyenler, transferleri eleştirenleri eleştiremez mi?

Ortada bir konu var,konu ne Riera?

Birileri iyi transfer diyor,gerekçelerini yazıyor,birileri kötü transfer deyip gerekçelerini yazıyor.Konu üzerinden giderek gerekli tartışma ortamında bu yapılabilir.Yani Riera tartışılabilir.Ancak birşeye eleştiri getiren birisine sırf eleştiri yapıyor diye saldırmakta noluyor.Eleştiri yaptığı için eleştirmeyin,yanlış düşüncelerini belirtip,görüşünüzü ortaya koyun bi zahmet!

Birşeyi beğenmiyor diye kimse eleştirilemez sonuç olarak,yukarıdakini okuyup ne demek istediğimi anlayabilirisn kanımca,anlayamazmısını yoksa?

Bu adam Olympiakos - Galatasaray maçında bizim oyuncularla kafa bulan adam değil mi ?

Neyin tartışmasını yapıyoruz. İyi transfer iş yapar!

Ortada bir konu var,konu ne Riera?

Birileri iyi transfer diyor,gerekçelerini yazıyor,birileri kötü transfer deyip gerekçelerini yazıyor.Konu üzerinden giderek gerekli tartışma ortamında bu yapılabilir.Yani Riera tartışılabilir.Ancak birşeye eleştiri getiren birisinin sırf eleştiri yapıyor diye saldırıya geçmekte noluyor.Eleştiri yaptığı için eleştirmeyin,yanlış düşüncelerini belirtip,görüşünüzü ortaya koyun bi zahmet!

İnsanlar yazıyor zaten; daha iyilerini almaya çalıştı yönetim fakat alamadı. Eee? Ne yapalım şimdi? Buraya gelip "fiyasko transfer, yazıklar olsun!" deyip gidince, ne değişiyor?

Bunları yazıyorsun, cevap : "10 (?) yıldır niye çöküşteyiz şimdi anladım!"

Tercümesi: "Hepiniz gerizekalısınız, dünyada birtek benim beynim var."

Buna ne denir şimdi?

Liverpool maçındaki Sabriyi hatırlıyorumda orta sahada ne oynadı be,Liverpool'llu oyuncular tırstı valla,Liverpool'un orta sahasının göbeğine koy sabriyi tartışma bitmiştir.Alsana mantığın kadar cevap!

Liverpool maçındaki Sabriyi hatırlıyorumda orta sahada ne oynadı be,Liverpool'llu oyuncular tırstı valla,Liverpool'un orta sahasının göbeğine koy sabriyi tartışma bitmiştir.Alsana mantığın kadar cevap!

Benim yazdığımı anladığına emin misin? Dalga geçmiyorum, boş yere tepki veriyorsun, ondan sordum. Mesajıma bir daha bak bence.

Bunları yazıyorsun, cevap : "10 (?) yıldır niye çöküşteyiz şimdi anladım!"

Tercümesi: "Hepiniz gerizekalısınız, dünyada birtek benim beynim var."

Buna ne denir şimdi?

Tercüme konusunda sıkıntı yaşadığını düşünüyorum,şaka değil harbiden bunu çıkarmak maharet ister.

Benim yazdığımı anladığına emin misin? Dalga geçmiyorum, boş yere tepki veriyorsun, ondan sordum. Mesajıma bir daha bak bence.

Erdem onu senin için yazmadımki kardeşim,çokmu alıngansın nedir?Arkadaş bizim maçta şöyleydi olay bitmiştir demişte ona örnek verdim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt