Alex nasıl kafa golü atar? - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alex nasıl kafa golü atar?

Cevap: Alex nasıl kafa golü atar?

Tamam o açıdan sıkıntılıydı. Ama oyuncu özelliklerini tartışıyoruz biz. En iyisiydi.

Ama genele bakıyorsak yani toplam faydaya, Gökhan Zan'ı savunup Emre'ye laf etmek biraz komik oluyor:)

bana her hangi bir takimda

biraktim buyuk takimi

her hangi bir takimda

telasli bir stoper goster

isterse terrden iyi olsun ozellikleri

rakip karsisina gelince topun ustune oturup yumurtlayan bir stoper goster ahmet

soyledigin resmen

oo bu turkiye bayragi cok guzel ama beyaz yapmislar demek

panik atak adam stoper olmaz

napim etrafi bosken sagina soluna iyi pas atan adami

rakip basnca altin tepside adamlara veriyor

bir degil iki degil

emre sadece hepimizin gormek istdigi tipte hizda ve ortalama teknikte bir oyuncuydu

oyle bir stoper istiyoruz

ama stoper istiyoruz

emre stoper olamaz o kafayla

telas denen seyde oyle 27 yasinda falan yok olmaz kusura bakmayin

O hata yaparak gol yediriyordu. Şimdikiler hem hata yapıyor hem de Emre'nin kesebileceği pozisyonları kesemeyerek gol yediriyorlar. Adam 2'ye 3'e birken top alıyordu yapmayın... Genel bir üstünlük sağlıyor bir de hani bahsetmişsin ya psikolojik savaş diye. Emre öyledir. Neill gibi sindirir rakibi. Hatta Semih Atletico maçı konusuna yazmış, Emre-Neill ikilisi sindirir rakibi diye.

Neyse bence iyidir Emre Güngör. Kanıtladığım üzere gittiği için de söylemiyorum bunu. Sana göre değilmiş söylenecek birşey yok.

Alex'in boyuna rağmen kafa vuruşu başarısı es geçilmez ama bizim maçtaki gibi bir pozisyonda anca attırırsan atar Alex.

O hata yaparak gol yediriyordu. Şimdikiler hem hata yapıyor hem de Emre'nin kesebileceği pozisyonları kesemeyerek gol yediriyorlar. Adam 2'ye 3'e birken top alıyordu yapmayın... Genel bir üstünlük sağlıyor bir de hani bahsetmişsin ya psikolojik savaş diye. Emre öyledir. Neill gibi sindirir rakibi. Hatta Semih Atletico maçı konusuna yazmış, Emre-Neill ikilisi sindirir rakibi diye.

Neyse bence iyidir Emre Güngör. Kanıtladığım üzere gittiği için de söylemiyorum bunu. Sana göre değilmiş söylenecek birşey yok.

Linkini versene bi.

arkadas ben seni taniyamiyorum bazen:)

servet iyi stoper dersin

baltaya stoperde cok iyi oynuyor dersin

kimdir arkadas bu surekli gol yedirenler o zaman?

gokhan zanmi canami surekli 2 senedir gol yedirip duruyor

hah buldum neill

emre olsa olsa servetle karsilastiracak kadar stoperdir gozumde

genc olsa tamam bende sevdim destekledim o zamanlar

olamayani oldurmaya kasmayain bitmis gitmis

giderkende sampiyonluktan etmis neredeyse kendi sacmaligiyla

stoperler hem top kesmiyormus hem cok gol yediriyorlarmis

ben sana bu takimin en buyuk savunma sorunu hucum sorunu bekler

sabri ve balta derkende olumune tartisirdin benle

tek tek adamlari konusunca hepsine iyi diyorsun

laf konsurmuyorsun

ama sonra ne oluyorsa laf arasinda genel olarak bize gol yediren defans adamlari gol atamayan forvetler pas yapamayan orta sahalar oluyor takimda

kim bu beceremeyen beceriksizler?

Linkini versene bi.

Emre - Neill ikilisinin en büyük avantajı tabiri caizse "pislik" özelliklerini kullanmaları ve rakibi sindirmeleri. Özellikle Atletico maçında Neill Agüeroyu sindirmek için her türlü yola başvuracaktır. Ustadır o konuda. Emre için de aynı durum söz konusu. Servet kesinlikle oynamamalı.

https://www.gscimbom.com/forum/gund...tarihi-forumu/21-_2-fehmi-emre-gungor-81.html

arkadas ben seni taniyamiyorum bazen:)

servet iyi stoper dersin

baltaya stoperde cok iyi oynuyor dersin

kimdir arkadas bu surekli gol yedirenler o zaman?

gokhan zanmi canami surekli 2 senedir gol yedirip duruyor

hah buldum neill

emre olsa olsa servetle karsilastiracak kadar stoperdir gozumde

genc olsa tamam bende sevdim destekledim o zamanlar

olamayani oldurmaya kasmayain bitmis gitmis

giderkende sampiyonluktan etmis neredeyse kendi sacmaligiyla

stoperler hem top kesmiyormus hem cok gol yediriyorlarmis

ben sana bu takimin en buyuk savunma sorunu hucum sorunu bekler

sabri ve balta derkende olumune tartisirdin benle

tek tek adamlari konusunca hepsine iyi diyorsun

laf konsurmuyorsun

ama sonra ne oluyorsa laf arasinda genel olarak bize gol yediren defans adamlari gol atamayan forvetler pas yapamayan orta sahalar oluyor takimda

kim bu beceremeyen beceriksizler?

Evet kimseye kötü demem ben, iyi yakaladın. En fazla kötü oynadığı maçtan sonra bir iki birşey yazarım.

Hakan formsuz, Servet'le ilgili bir görüşüm yok artık. Da bu adamlar yediriyor işte belli.

Emre farklıydı ama...

Yani şimdiki adamlarla arasında bu derece fark olduğunu savunmam Emre'nin ekstralığındandır.

Evet kimseye kötü demem ben, iyi yakaladın. En fazla kötü oynadığı maçtan sonra bir iki birşey yazarım.

Hakan formsuz, Servet'le ilgili bir görüşüm yok artık. Da bu adamlar yediriyor işte belli.

Emre farklıydı ama...

Yani şimdiki adamlarla arasında bu derece fark olduğunu savunmam Emre'nin ekstralığındandır.

e bizde ozon tabakisinin delinmesine katkilari var die kotu demiyoruz

adamlar kotuuuuuuu

belli benim gozumde ise yaramayan adamlar

iyisi lazim bize al sayayim sana

servet

balta

sabri(iyi bir sagbekin sag acigin yedegi olur)

serkan

sarp

ayhan

bunlarin hepsinin oyle yada boyle bu halleriyle takima yakismadiklarina inaniyorum

gokhan gibi sakatlik sorunu olan fakat kumasi iyi olan adamlar yedek olarak kalabilir arada bir kullanirsin

kewell da 6+2+2 icin cok iyi ayni sekilde

oraya bir genc alip hayatini karartmaya gerek yok arada oynar kewell isinide yapar

Arkadaşlar kim olursa olsun ki bunun çok kaliteli bi futbolcu olmasınada gerek yok.

Kenardan yapılan ortaya haraketlinir Ki bu Alex tarzı futbolcularsa top havadayken nereye düşeceğini anlar defans futbolcuları genelde havadan yapılan ortalarda sabit kaldığından koşan adam sıçrama hızıyla uzun boylu olan oyuncuya daha fazla avantaj sağlar vurur kafayı he vidic varsa rahat vurdurmaz pozisyonda kafa yada nesta tarzı defanslar ama balta varsa alexte vurur bizim insuada mesele boy değil soydur yani :D

Bi daha da böyle bir kanat oyuncusu kim bilir kaç sene sonra alırlar.Bi kaleci almayan yönetim senelerdir sağ kanadı artık ben 30-35 yasındayken anca alır.

Haldun Üstünel... Neden başarısız oldu biliyomusun haldun üstünelin transferleri.. çünkü bu başımızdaki polat beleş oyuncu almayı benimsemiş kalitesiz nerde köşede sakat futbolcu sözleşmesi bitmiş futbolcu varsa parayla aldığımız yabancıların etrafına onları serpiştirdi, dolayısıyla haldun üstünelin Baros'u Keitası Kewellı Santosu çoğu zaman tek başlarına çırpındılar.. Ama iyi bi yönetimle haldun üstüneli futbolun başına getirmek gerek. Bu tip oyuncuları hem seviyor hemde kulüpte görmek istiyor..

gökhan gibi allah boy vermiş gerisini koy vermiş bi stoperiniz varsa balta gibi bi sol bekiniz varsa loric cana gibi oyun içinde devamlılığı olmayan + servet

gibi bunlar saatli bomba bile değil saatli bombanın belli bi saati olur kurarsın o zaman patlar ama bunlarda o bile yok her an herşeyi yapıcak çapta adamlar gökhan zanın mesala ilk yarıda bi pozisyonu var zapataya kısa düşürdü geri pası zapata erken uyanmasa niang atıcaktı golü keza geçen seneki kadıköydeki maçta yine gökhan francoya pas rekoru kırmıştı :)

alex tilki gibi bi adam biliyor 1 60 boyuyla çat yükseliyor indiriyor kafayı gökhan-cana aynı yerde izliyor nasıl poisyon alış nasıl oyun bilgisi bu ??

balta misafirperverliğini gösteriyor gökhana orta yaparken

tam cümbüş işte defansif hattımız komedi ötesi yahu akıllara ziyan vallahi

Üst Alt