Alex Pankartı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alex Pankartı

Cevap: Alex Pankartı

fenevin şike yaptığı yargı tarafından tescillenmiş ve bu dönemde onun futbolcusu olan Alex' e saygı duymak ne kadar anlamlıysa, hırsızlığı alkışlamakta aynıdır benim için

fenevin şike yaptığı yargı tarafından tescillenmiş ve bu dönemde onun futbolcusu olan Alex' e saygı duymak ne kadar anlamlıysa, hırsızlığı alkışlamakta aynıdır benim için

renkdaş bana göre senin bu düşüncen savaşta kadın ve çocukların öldürülmesini doğru bulmakla daha güzel açıklanabilir, hırsızlıkla değil. tabi benim fikrim bu.

ben bir tane hazirladim , böyle olabilir olacaksa. Alex sadece iyi futbolcu degildi. rakip takimi övebilen ve tebrik edebilen biriydi. eski ve yeni futbolcular Galatasaray'i Alex'e sordugunda kesinlikle git pisman olmazsin büyük bir kulüp taraftarlari harika istanbulda güzel diye karamsar futbolculara yol gösteren biriydi.

bu yüzden ben plankart acilmasindan yanayim

Plankarta yazan : Tarafli Tarafsiz TSKLER Alex

d2ryltqv.jpg

sen gercek olamazsın ya :eek:

ya ne abarttınız şu alex'i giderse gitsin ,bize ne.

Tamam iyi futbolcudur,karakterlidir.

Ama yok pankart aç yok bilmem ne geçiniz bu işleri.

Alex de Souza: "Melo ile konuştum.Bana neden böyle olduğunu sordu.Bende başımızda Fatih Terim olmadığını ve kendisinin şanslı olduğunu söyledim."

Alex iyi bir futbolcu ve iyi bir adam olabilir ama neden 6 sene sonra katıldığımız Şampiyonlar Ligi'nde ilk defa Arena'da oynayacağımız maçta ezeli rakibimizin eski kaptanına pankart yapıyoruz ? Bize ne Alex'ten kendi kulübümüzün oyuncusu ola yine anlarım ama başka dert yokmuş gibi birde Alex'e pankart ? Galatasaray'ın onlarca efsanesi var onlara pankart yapmıyoruz gidip Malex'e yapıyoruz . Alex sizin gözünüzde iyi bir adam olabilir ancak benim gözümde iyi bir adam değil . Alex'i gördük geçen sene çaktırmadan dirseğiyle faul yapmalar , çelme takmalar , müdahale olmadan kendini yere atmalar . İyi futbolcudur saygı duyarım ama böyle birisine ve şampiyonlar ligi maçımızda Alex'e pankart yapılmasını ( hemde bunu büyük boyutta yapmış olmaları ) şahsen karşıyım . Varmı bana katılan ?

Umarim böyle bir sacmalik yapilmaz!

Medya Alex'i bize zorla sevdirmeye calisiyor. Her mac dokunsan yere yatan adam Alex degil mi? Kendini en ufacik bir müdahale de bile kendisini serbest vurus, penalti vs. kazanmak icin yere atan Alex degil mi?

Aynisini Burak bir macta yapti diye Ridvan serefsizi ve fb yandaslari linc etmedi mi???

Umarim böyle bir salaklik, gerizekalilik ve eziklik yapilmaz!

40 yil sonra CL macina cikacaz evimizde, tek derdimiz Alex mi yani?!

ayrıca alex fenere futbolculuk dışında bir göreve gelebilir ve bu efendi halinden eser de olmayabilir. ayrıca ben de çok gereksiz buluyorum. alex kim lan? pardon kızdım birden:)
Alex iyi bir futbolcu ve iyi bir adam olabilir ama neden 6 sene sonra katıldığımız Şampiyonlar Ligi'nde ilk defa Arena'da oynayacağımız maçta ezeli rakibimizin eski kaptanına pankart yapıyoruz ? Bize ne Alex'ten kendi kulübümüzün oyuncusu ola yine anlarım ama başka dert yokmuş gibi birde Alex'e pankart ? Galatasaray'ın onlarca efsanesi var onlara pankart yapmıyoruz gidip Malex'e yapıyoruz . Alex sizin gözünüzde iyi bir adam olabilir ancak benim gözümde iyi bir adam değil . Alex'i gördük geçen sene çaktırmadan dirseğiyle faul yapmalar , çelme takmalar , müdahale olmadan kendini yere atmalar . İyi futbolcudur saygı duyarım ama böyle birisine ve şampiyonlar ligi maçımızda Alex'e pankart yapılmasını ( hemde bunu büyük boyutta yapmış olmaları ) şahsen karşıyım . Varmı bana katılan ?

Alex'i severim de o kadar da değil aga abartmayalım ne pankartı yav ? Selçuk pankartı Burak pankartı falan açsınlar

Alex Fenerbahçe'nin futbolcusu bizim gözümüzde. Yalnızca "Alex" olarak değerlendiremezsin. Ha yalnızca "Alex" olarak değerlendireceksen 100 tane daha topçu var bize karşı tek yamuğu olmamış ama pankart açılmamış olan :ka21:

Ayrıca herşey karşılıklı. Onların forumuna bi gir bak bizim futbolcularımız hakkında ne diyolar. Tugay Kerimoğlu'na bile laf atacak haysiyetsizlikteler.

Biz de öyle haysiyetsiz olalım diyorsun yani

Takımlar diğer takımlara saygı duydukça yücelirler, büyürler.

Takımlara saygı duymadığımız bir gerçek, o şerefsizlerin saygı duyulacak bir yanı da yok

Ama bari böyle efendi topçularına saygı duyalım

Sen hala Fener üzerinden vuruyorsun

Seni de anlıyorum ama Alex'e ayıp

git eskişehir maçında yap ama bu maçta yapma. gavurlarda izliyor bu maçları. bu kaçıklar niye ezeli rakibin futbolcusunun pankartını açıyor demesinler. ligde zaten kimse izlemiyor o maçta açın:asd:

Yürüyün gidin ne Alex pankartı yav. Şirin görüneceğiz diye iyice bir yerlerini çıkardık. Sanki Türk futbol tarihi ilk kez mi karakterli futbolcu gördü? Ki kendisi saha içinde o kadar da karakterli değildi bana göre.

Üst Alt