Alex Pankartı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alex Pankartı

Cevap: Alex Pankartı

Biz de öyle haysiyetsiz olalım diyorsun yani

Takımlar diğer takımlara saygı duydukça yücelirler, büyürler.

Takımlara saygı duymadığımız bir gerçek, o şerefsizlerin saygı duyulacak bir yanı da yok

Ama bari böyle efendi topçularına saygı duyalım

Sen hala Fener üzerinden vuruyorsun

Seni de anlıyorum ama Alex'e ayıp

Ne alakası var abi öyle olalım demiyorum ki, ekstra bişey yapmayalım diyorum. Herkes baksın dalgasına diyorum :eek:

Alex'e zaten Galatasaray taraftarı saygı duyuyor. Benim Alex'e karşı yaptığım bi ayıp yok. Sadece tribünde ona özel bi pankart açılmasına karşıyım bu maçlık. Ligde açılabilir ufak boyutta bi pankart ama 6 sene sonra evde çıktığımız, Arena'nın ilk CL maçında ne gerek var?

Bir de pankart olayında, bizim Fenere karşı olan bir tutumumuz yok gibi..

Sadece Alex'in kişiliği ön plana alınıp şahsına açılacak olan bir pankart gibi.

Fener'e karşı cevap gibisinden yapılma düşüncesi varsa hiç girişilmesin bu işe. :ka21:

Ayrıca pankart açsak bile antuda falan her yerde yine bize sövecekler,bunu da aklınızdan çıkarmayın derim iyilik eden kötülük bulur. :yenieek:

Ayrıca pankart açsak bile antuda falan her yerde yine bize sövecekler,bunu da aklınızdan çıkarmayın derim iyilik eden kötülük bulur. :yenieek:

Aklını sevdiklerimin sövmeye niyetleri varsa, ki konu Galatasaray olunca ağzına düzgün kelime sokmazlar.. Kilit vuramazsın.

Çokta umurumuzdaydı sövmeleri veya taktir etmeleri..

Biz doğru bildiğimizden şaşmayalım, kurum veya kişilere boyun eğmeyelim. Biz Galatasaraylılık duruşunu kaybetmeyelim. Gerisi teferruat..

Ne alakası var abi öyle olalım demiyorum ki, ekstra bişey yapmayalım diyorum. Herkes baksın dalgasına diyorum :eek:

Alex'e zaten Galatasaray taraftarı saygı duyuyor. Benim Alex'e karşı yaptığım bi ayıp yok. Sadece tribünde ona özel bi pankart açılmasına karşıyım bu maçlık. Ligde açılabilir ufak boyutta bi pankart ama 6 sene sonra evde çıktığımız, Arena'nın ilk CL maçında ne gerek var?

Geneli kişiliksiz bir camiadan çıkan böyle adamlar saygıyı daha çok hak ediyor bana göre. Ben bu yüzden evet dedim. Pisliklerin arasında bu şekilde kalmak zordur Talha :yenieek:

Geneli kişiliksiz bir camiadan çıkan böyle adamlar saygıyı daha çok hak ediyor bana göre. Ben bu yüzden evet dedim. Pisliklerin arasında bu şekilde kalmak zordur Talha :yenieek:

Alex'e saygı duyuyorum ben zaten ama pankart olayına karşıyım. İlla pankart açılacaksa da bugn değil, hafta sonu açılsın :yenieek:

pankartı gerektirecek bir durum yok kesnliklede olmamalı biz kendi icimizdeki degerlere sahip cıkmalıyız alex değil kendi degerimize hakan şüküre, bülent korkmaz sahip cıkalım onların pankartlarını acalımki eskiden yapılan hataları birazda olsa düzeltelim alex kim ki? ona özel hareket içine girilsin? turkiye birşey katsaydı belki olurdu onun dışındaki destek hareketleri yanlış

sacma, Alex kim yani? turk olsa neyse diycem.. bi hizmeti gecmis olsa ulkeye.. Fenerbahceden baska kime yarari oldu? neyapti bu adam? yeri geldi hakeme bagirdi cagirdi.. yeri geldi yalandan yerlere yuvarlandi.. fauller aldi, aldigi faulleri gol yapti.. simdi ayni durumu Selcuk yapinca emek hirsizi oluyor, at hirsizi oluyor.. oteki turlu olsa suanda guluyorlardi.. medyada inanilmaz bi ALEX sevgisi var inanamiyorum.. heleki bizim takim taraftarlari tarafindan..

okuz olur badem gozlu olur misali.. bize ne alexten bize ne fenerden beter olsunlar yesinler birbirlerini..

Not: dun taraftariyla karsilikli sari lacivert tezahurati yaparken duygulandim ama, yalan yok.. (orda sadece taraftar olarak dusundum) ama pankart acmak da ne sacmalik... biz bugun maglup olunca kimse sirtimizi sivazlamiycak.. maca konstrantre olunsun, yemisim ALEXI!!

Üst Alt