Alexandru Cicaldau’nun Transferi İçin Görüşmelere Başlandı - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alexandru Cicaldau’nun Transferi İçin Görüşmelere Başlandı

O zaman Gedson ile değil yerine alındı bu oyuncu. İkisi birden olmaz heralde.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Aslında tam sayılmaz çünkü Gedson'un skor katkısı düşük, Cicaldau her sezon ortalama 10 gol civarı atan bir oyuncu Gedson ise savunma kısmını daha iyi yapan bir merkez orta saha bence. İkiside çift yönlü oynuyor ama Cicaldau'nun ofansı baya önde Gedson'dan.

TM 6.5m€ + 600b€ Bonus + %20 satıştan pay şeklinde girmiş. Bu çocuk ile ilgili içimde güzel bir his var. Umarım yanına ya da arkasına Gedson'u da alırız en kısa sürede. Berkan/Taylan Gedson ve Cica kağıt üzerinde hareketli, enerjik, güçlü bir orta saha gibi görünüyor. Bekler çok önemli tabii ki. Hızlı oynamalıyız, günümüzde futbol böyle oynanıyor artık. Koskoca kulüplerin, hocaların derdi kaleye en kısa sürede topu nasıl taşırız oldu ama biz hala iki stoper ile orta saha arasında top çeviriyoruz maçların neredeyse tamamında.

1627065643279.png

stanciuya sadece 4 verip buna 6 vermek bana tuhaf geldi..stanciu bundan 3 gömlek üstün.. ama ardanın yerine oynayacağı için tesellimiz olur..

Youtube da gollerine baktim simdi, vaybe frikikten te gol atmis. Kac senedir ne düzgün frikik ne korner ceken var, Sneider den sonra.

Eski üyeler hatirlardir, yillar önce bi ara Marek Heinz geldiydi. Cok sevindiydim o zaman, frikik kullanabilen oyuncu aldik diye. Zar zor bir sefer frikikden gol attiydi yanlis hatirlamiyorsam.

TM 6.5m€ + 600b€ Bonus + %20 satıştan pay şeklinde girmiş. Bu çocuk ile ilgili içimde güzel bir his var. Umarım yanına ya da arkasına Gedson'u da alırız en kısa sürede. Berkan/Taylan Gedson ve Cica kağıt üzerinde hareketli, enerjik, güçlü bir orta saha gibi görünüyor. Bekler çok önemli tabii ki. Hızlı oynamalıyız, günümüzde futbol böyle oynanıyor artık. Koskoca kulüplerin, hocaların derdi kaleye en kısa sürede topu nasıl taşırız oldu ama biz hala iki stoper ile orta saha arasında top çeviriyoruz maçların neredeyse tamamında.

Ekli dosyayı görüntüle 131908
taylan dışında 2 yerli oyuncu daha gerekiyor.. birini stopere koydun diğeri kim olacak ve nerde oynayacak? bence gedson artı kalınmaz. alanyuadan berkut gelir sanırım..

taylan dışında 2 yerli oyuncu daha gerekiyor.. birini stopere koydun diğeri kim olacak ve nerde oynayacak? bence gedson artı kalınmaz. alanyuadan berkut gelir sanırım..
Stoper + Taylan/Berkan + Sol ya da sağ kanat. Kerem/Barış/Yunus olacak bence kanatların birisi. Muhtemelen de sol kanat Kerem/Barış olur. Yunus da sağ kanadı yedekler. Burada önemli olan Soso, Babel, Falcao gibi yüklü maaşı olan ve kontenjan dolduran yabancılardan çıkabilmek. Stopere kimi koyabileceğiz asıl sorun o. Ben beklerden birsinde yerliyle oynarız diye düşünüyordum ama anlaşılan iki bekimiz de yabancı olacak. Gedson alınmadıktan sonra o dinamizmi Cica ile falan yakalayamayız. Gedson şart. Harcayabilecek parayı, bütçeyi bulabiliyorsak da Gedson gibi bir genç yeteneği mevcut şartlarda yakaladığımız fiyatlara bir daha bulamayız.

Üst Alt