Alexandru Cicaldau’nun Transferi İçin Görüşmelere Başlandı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alexandru Cicaldau’nun Transferi İçin Görüşmelere Başlandı

KAP'a bildirdiğimiz oyuncunun ismini yanlış yazmamışızdır muhtemelen değil mi? Alexandru Cicaldau mu yoksa Alexandru Cidaldau mu? :confused:

Edit: @Barış Savaş 'a uyarısı için teşekkürler. Resmi hesap düzeltmiş ismini.

Stanciu muydu neydi ona vericemize bu paraları buna vermek daha mantıklıydı en azından Daha genç kendini geliştirebilir Ama ben genel olarak romanyadan yüksek bonservis verip oyuncu almaya karşıyım stancu dan sonra

Baştan söyleyim adam iyi futbolcu ve ihtiyacımız olan adam. Oynayamazsa ya ayak tenisindendir yada yanlış kullanılmasından.

Yahu okadar iyi olsaydi ismi duyulurdu verdiğin bonservis 6 milyon Euro değer mi bu paraya
ben oyuncuyu takip etmediğim için değer mi değmez mi iyi mi değil mi bir yorum yapamam..bonservis biraz yüksek gibi duruyor evet ama bu oyuncunun çöp olmasına mı delalet oluyor orayı anlamadım..muhakkak ki takip edilmiştir..bir potansiyel vardır diye düşünüyorum..yaşı 24..eğer maaşı düşük olursa en azından kötü bir hamle olmaz....bizi bitiren oyunculara verilen yüksek maaşlar oluyor..

Bonservis 6m, maas max 1 m ise Problem degil
Sözleşmesinin son senesine girmiş bir futbolcuya 6 milyon bonservis ödüyorsak oyuncudan normalde beklentinin 15-20 milyon olması gerekiyor bence. Son senesine girmiş ve Romanya dışına çıkmamış bir futbolcu için bence 6 milyon+ çok pahalı. İşin maddi tarafına çok takılan da birisi değilim açıkçası. Gelsin formayı alsın, oynasın, katkısını yapsın, yüzümüzü güldürsün de maliyet falan pek umursamıyorum. Önemli olan dediğiniz gibi maaşı düşük tutmak, yoksa elden çıkartamıyoruz futbolcuları.

Üst Alt