Ali Akman: ''Transferde öncelikli hedefim Avrupa'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Akman: ''Transferde öncelikli hedefim Avrupa''

Bursaspor'un genç yetenekleri Batuhan Kör ve Ali Akman soruları yanıtlıyor. (TRT Spor)

Ali Akman
: Şans verildiği için yeteneklerimizi sahada gösterbiliyoruz. Oynadıkça güçleniyoruz. Kendimizi geliştiriyoruz. Her şey oynamaktan geçiyor.

Ali Akman: Yedek kulübesinde de çok yetenekli, iyi arkadaşlarımız var. Oynamamız gerekiyor. Maç yaptıkça daha iyi olacağız. Amcam da (Ayhan Akman) benim gelişimimde çok büyük destek oluyor.

Batuhan Kör: Göztepe maçı en keyif aldığım maçlardan biriydi. Takım olarak çok iyi oynadık. O günü kariyerim boyunca unutmayacağım.

Ali Akman: Transferde öncelikli hedefim Avrupa.
Batuhan Kör: Önceliğim Bursaspor'a fayda sağlamak. Sonrasında da doğru planlaması olan bir Avrupa kulübüne gitmek isterim.

Ali Akman: Kendimi hem Avrupa Şampiyonası hem de Dünya Kupası kadrosunda görüyorum. Her şey performanstan geçiyor.
Batuhan Kör: Hedefimiz her iki turnuvanın kadrosunda olup, Milli Takım için gol atmak.

Batuhan Kör: Son vuruşlarımın iyi olduğunu düşündüğüm için Premier Lig bana uygun.
Ali Akman: Her ligi yakından takip ediyorum ancak La Liga biraz daha farklı yerde.

Batuhan Kör : Son zamanlarda Timo Werner'i sıkı takip ediyorum. İdol olarak Cristiano Ronaldo'yu görüyorum.
Ali Akman: Lautaro Martinez ve Firmino'yu çok dikkatli izliyorum.

1608897475388.png

Yok öyle hemen Avrupa hayalleri önce biraz daha ciddi bir takımda kendinizi göstermelisiniz Bursaspor küçümsemek için söylemiyorum ama Türkiye alt lig takımı buradan olsa olsa eski İstanbulspor'lu Zeki Çelik'in gittiği Lillie gibi takımlara gidersiniz unutmayın Avrupa'ya giden yolun kapıları Galatasaray'dan geçer gelin Galatasaray'da minimum 2 sezon sonra Real Madrid'e gidişinize kesin gözüyle bakın tabi kendinizi göstermeniz lazım bunun için de en doğru takım Galatasaray Şampiyonlar liginde atacağınız 2 golle Manchester United kapısı açılır ama yan gelip yatarsanız futbol hayatınız biter.

Yok öyle hemen Avrupa hayalleri önce biraz daha ciddi bir takımda kendinizi göstermelisiniz Bursaspor küçümsemek için söylemiyorum ama Türkiye alt lig takımı buradan olsa olsa eski İstanbulspor'lu Zeki Çelik'in gittiği Lillie gibi takımlara gidersiniz unutmayın Avrupa'ya giden yolun kapıları Galatasaray'dan geçer gelin Galatasaray'da minimum 2 sezon sonra Real Madrid'e gidişinize kesin gözüyle bakın tabi kendinizi göstermeniz lazım bunun için de en doğru takım Galatasaray Şampiyonlar liginde atacağınız 2 golle Manchester United kapısı açılır ama yan gelip yatarsanız futbol hayatınız biter.

Caglar ve Zeki en dogru hareketi yaptilar. Avrupadan, iyi ligden bir kücük/orta seviye takima gitmek baya mantikli. Orada fazla baski olmuyor ve hatalarinida affediyorlar, ve onun sayesinde gelisme sanslari daha yüksek olur. Ali Akmani biz kapsak ve Ali Yavuzun hatasini yapsa, direk bu adam balonmus ya gibi mesajlar okuruz burada.

Baris Alici ve Berke Ozer fener’e gitti durumlari ortada. Bjk’de para olmadigi icin Ersin ve Ridvan’a sans verildi. Bizim takimda oynayan genc oyuncu yok zaten. Berat Ozdemir, Ismail Cokcalis, Ali Akman, Batuhan Kor, Burak Kapacak, Burak Ince, akillari varsa avrupa’ya giderler.

Üst Alt