Ali Dürüst'ün açıklamalarının ardından... - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Dürüst'ün açıklamalarının ardından...

Cevap: Ali Dürüst'ün açıklamalarının ardından...

Fatih Terim ve Ünal Aysal'ın dışındakilerin verdiği demeçler şaşırtıcı mı?

Ali Dürüst bu yönetimin içinde değil mi? Hepsinin aynı demeçleri vermeleri gerekir. Ben kendi yönetimimden bir adama güvenmeyip diğerlerine mi güveneyim. Böyle bir mantık var mı?

Gördüğün üzere güvenmemen gerekiyor. Gir resmi siteye oradaki açıklamalara bak. İlk haber Okan derici 4. haber Ali Dürüst'ün. Bak bakalım güvenmek gerekiyor mu?

Provokatör demek çok başka birşey.

Ben bu takıma gönül veren herkes gibi bir taraftarım.

Ali Dürüst'ün bu konuşmalarına destek olmak isterdim ama olunacak gibi değil. Sen kalk başkanının konuştuğunun tersine laflar söyle, eleştirdiğin yönetimlerin verdiği demeçlerin aynısını yap ondan sonra ben yeni yönetimim, başarılı olucam de.

Yıllardır yediğimiz pilavı yine yermiyiz? İnsanlar inanmak istemedikleri şeyler uğruna gerçekleri görmemezlikten geliyor.

Ali Dürüst'ün bu söylediği sözü kalkıp düzeltmesi lazım.

Ne dedi Ünal Aysal NTV Spor daki programda, canlı yayında.

Artık Galatasaray'ın sabra ihtiyacı yok herşey biran önce yapılmalı ve yapılacak. Takım hazır şekilde lige girecek.

Bütün bunları demedi mi? Demedi diyen açsın youtube'dan izlesin ntv spor'un o bölümünü.

Bugün Ali Dürüst ne diyor? Eylüle kadar transfer sürer diyor.

Böyle bir 2. Başkan var mı ki kendi başkanının sözlerinin tersini savunacak ve herkesle basın toplantısında paylaşacak.

Sn.Dürüst tecrübesiyle eleştirilere ***** germek istiyor. Yalnız bazı açıklamaları yadırgadığımı söyleyebilirim. Bir sıkıntı olduğu gerçek. Bunlar mahrem konular olduğu için bu satırlarda enine boyuna ele almanın doğru olmayacağını düşünüyorum.

Doğum öncesi çekilen sancı olarak değerlendirmek istiyorum.

Ben birşey anlamıyorum ya, sadece insanların 2.başkan sıfatıyla çıkıp söylediklerini yazıyorum.

Ben taraftar olarak ligin 3. haftasında son dakikada oyuncu alınmasını yada bu mantıkta bu takımın idare edilmesini istemiyorum. Ne provokatörü, yalnışları söylemeyelim, sonra başımıza gelsin ve başarısız olduğumuz gün mü konuşalım?

Neden biz bu forumda yazı yazıyoruz? Belirli konularda yalnışı ve doğruyu kendi düşüncelerimizle diğer kişilerle paylaşmak için.

Bu forumda birşeyi eleştiremezsin yoksa provokatör olursun diye bir kural mı var? Ayrıyetten yalnış birşey eleştirilerek daha iyi olur.

Ne yapalım, eleştirmeyelim bekleyelim başımıza gelince dövünelim mi?

Sen 2. başkanın söylediklerini yanlış anlıyosun, yanlış aktarıyosun ve üstüne üstlük başlık açıyosun. Dün de açtığın başlık çok anlamsızdı. Bu hafta transfer olmazsa, ne olacak hepsi bitmezse transferlerin bu hafta.

Adam transferleri Eylül'de yapıcaz demedi, Eylül'de bitiyor transferler dedi. Eylül'e kadar zaman var dedi. Zaten baba transferler bir kaç hafta içinde bitecek. Bunu sende biliyosun ama Eylül lafına takmışsın gelip başlık açıyosun.

Dün ve bugün açtığın iki tane gereksiz başlığı görünce provakatör demem normal. Ayrıca buradaki ikinci mesajın facia yani arkadaşım kusura bakma.
Veya konuşmayı ve demeç vermeyi bilmiyorsanız neden oradasınız?

Rakipler teker teker transferlerini bitirirken nasıl olur da transfer eylül'de biten bir süreç dersiniz?

Galatasaray taraftarı ile dalga geçmek mi amacınız?

Bunları yazan sensin. Biraz dikkatli ol abartıyosun yani durumu.

Forumda birşeyi eleştirdin mi provakatör oluyosun diyerek demagoji yapma. Ben kime o lafı yakıştıracağımı bilirin. Ayrıca provakatörsün demedim, provakatör müsün dedim. Çünkü öyle davranıyosun

Sn.Dürüst tecrübesiyle eleştirilere ***** germek istiyor. Yalnız bazı açıklamaları yadırgadığımı söyleyebilirim. Bir sıkıntı olduğu gerçek. Bunlar mahrem konular olduğu için bu satırlarda enine boyuna ele almanın doğru olmayacağını düşünüyorum.

Doğum öncesi çekilen sancı olarak değerlendirmek istiyorum.

Aynen ben de öyle değerlendirmek istiyorum, umarım bir daha böyle açıklamalar yapmaz.

Ne dedi Ünal Aysal NTV Spor daki programda, canlı yayında.

Artık Galatasaray'ın sabra ihtiyacı yok herşey biran önce yapılmalı ve yapılacak. Takım hazır şekilde lige girecek.

Bütün bunları demedi mi? Demedi diyen açsın youtube'dan izlesin ntv spor'un o bölümünü.

E tamam lig başladı mı? Başladı da bizim mi haberimiz yok. Hiç transfer yapılmadı mı? Almadık mı hiç adam.

Elmander, Selçuk, Ujfalusi, Ceyhun adam değil mi? Buna cevap ver

Arkadaslar Ali Durust 'un tarzi bu

Yasi yetenler hatirlar eskiden de bu tarz konusurdu

Adam garantici , Ali Durust'ten transfer haberi falan beklemeyin , aciklamalarini fazla kafaya takmayin

Yaptığı açıklamalar bazılarımızın hoşuna gitmemiş olabilir nitekim benim de gitmedi ancak bu yönetimde nerede, nasıl konuşması, davranması gerektiğini en iyi bilen, bu işin en tecrübeli, iş bilir yöneticisi de her şeye rağmen Ali Dürüst'tür.

Ali Dürüst için nötrüm, yani ne iyi ne kötü ama adam garantici denildiği gibi. 1 Temmuz demiştir bugün açıklamışızdır ne var bunda, 1 Temmuz'u geçerse hesap sorarsınız. Bana Ali Dürüst'ün olur deyipte olmadığı bir şey söyleyin veya kesin konuştuğu bir şeyi. Valla kesin konuşup ta olmamaktansa kesin konuşmayıp olmasına razıyım.

Yaptığı açıklamalar bazılarımızın hoşuna gitmemiş olabilir nitekim benim de gitmedi ancak bu yönetimde nerede, nasıl konuşması, davranması gerektiğini en iyi bilen, bu işin en tecrübeli, iş bilir yöneticisi de her şeye rağmen Ali Dürüst'tür.

Al benden de o kadar. Adam garantici kardeşim. Kesinleşse bile bişey açıklamaz çünkü bilir belki bi terslik olursa mahçup olacağını. Millet istiyo ki bu hafta bütün adamları alıcaz desin. Ya olmazsa o zaman çok mu sevceksiniz Ali Dürüst'ü.

Arkadaslar Ali Durust 'un tarzi bu

Yasi yetenler hatirlar eskiden de bu tarz konusurdu

Adam garantici , Ali Durust'ten transfer haberi falan beklemeyin , aciklamalarini fazla kafaya takmayin

Eyvallah. Ama transferlerle ilgili açıklamalar baştan beri yalnız kendisi tarafından yapılmalıydı o zaman.

Eyvallah. Ama transferlerle ilgili açıklamalar baştan beri yalnız kendisi tarafından yapılmalıydı o zaman.

Çetin abi onda Ali Dürüst'ün hatası yok ama. Yetki karmaşası vardı biliyosun. RUF transferleri olmayınca da en çok tepkiyi Ali Dürüst gösterdi neden açıkladınız medyaya diye ki bence haklıydı. Çünkü onun tarzı değil. Kesinleşse bile açıklamaz biliyosun

En basından beri transferlerin Agustos tan once yapılamayacagını dusunuyorum. Unal Aysal kımse kusura bakmasın ama herseyıyle acemilik kokan acıklamaları ile bizi de kendisini de gereksiz bir beklenti icerisine soktu. Daha once de yazmıstım ama Turk takımlarının Agustos tan once buyuk transfer yapma sansı ve imkanı nerede ise yoktur, mantıklı ve kabul edilebilir anlasmalar cercevesinde. Hele ki bu sene Avrupa da falan yokuz ve baskanımızın verdıgı sozler, camiada yarattıgı beklenti ve aslında taraftarın da bir basarısız sezonu daha kaldıramayacagına daır beklenti talep oldugumuz futbolcuların ucretlerını de bayagı arttırıyordur diye tahmin ediyorum. Lutfen konuyu baslatan arkadasın tutumunu ve yaklasımını elestırırken yonetimi savunacagız diye transferlerın kısa zaman ıcerısınde bıtecegı beklentısıne gırmeyın. Yapılan acıklamaları ıstek ve caba anlamlarıyla yorumlayın. Baskan transferler 10 gun ıcınde bıtecek dıyorsa transferın 10 gun icerisinde bitmesini istedigi icindir ve bitirmeye calısacagı ıcındir ama kımse 1 ay sonra alma ihtimalının yuzde 100 oldugu bir oyuncuyu Temmuz ayının basında almak ıcın fazladan 1-2 milyon euro vermek istemez dogal olarak.

Baskan Drogba gundemımızde dıyorsa gundemımızdedır, Ali Durust degil diyorsa pazarlıkla ilgili olarak bir takım gelismeler vardır bence lehımıze kullanmak ıcın soylenmıs olabılır. Atletıco Madrıd ın yaptıgı gibi..

Istedigimiz transferlerin yapılacagı konusunda benim cok da fazla bir umutsuzlugum yok isin gercegi ama yonetimin kamuoyu ile iletisiminde rezil bir performans sergiledigi sanırım izahtan vareste.

Su anda herseyden onemlısı taraftarı o stada cekmek...Seyırcıyı takımın arkasına almak....Unal AYsal yapması gerekenlerı cok ıyı bılen bır ısadamı.Bızlerın gonlunu hos tutmak ıcın elınden gelen herseyı yapacaktır.3-4 gercek transfer daha yapmadan o stadın dolmayacagını,Drogba gelırse ruzgarı arkasına alacagını bılıyordur.Bekleyıp gorelım.

Malesef her konuda hakli bile olunsa halen anlasilamayan bir detay var. Herkes istekli dahi olsa para olmadigi zaman bu isi nasil yapabilirsiniz ? Transfer icin bir takim paralar ya da teminatlar verilmesi gerekiyor. Verilebilecek butun teminatlar verilmis, diger verilebilecek seyler icin kongrenin onayi gerekli. E butce icin ayrilabilecek bir para da yok. Bunu anlamak zor degil , para yok , yok yok.. Lutfen bunu anlayin artik , para olmadan nasil transfer yapilir ? Bu yuzden bonservis olmayan oyuncular aldilar , gecmis yonetimler de bole yapti , bu kisilerle ilgili bir durum da degil. Bu yuzden Riva satilmadan hareket kabiliyetimiz cok dusuk. Ne zaman Riva satilir , krediler gun gecirmeden odenir ,temlik ve ipotekler kalkar ,o zaman yavas yavas bu isler duzelir.

hayaldi gerçek oldu okan derici galatasarayda hayırlı olsun..

copa america bitmeden transferlerinde bitecegini sanmıyorum... ama hic bir yönetici de bunu cıkıp söylemez, söyleyemez... kimseye koz vermek istemez... bence kendinizi buna göre hazırlayın... bu hafta da cok bisey olacagını sanmıyorum... olursa da cidden sürpriz olur... en azından benim icin...

Üst Alt