Ali Koç: "Ben büyük konuşmam ama bu sene şampiyon olacağız"

Alper Altun

Haber ve Medya Sorumlusu 📺
Yönetici
Administrator
1626949340238.png

Ali Koç: "Yavaş yavaş ligler başlayacak ve stresli günlere geri döneceğiz. Maçlarımız günlük hayatımızın önemli parçası olacak. Hazırlıklarımızı sürdürüyoruz."

Ali Koç: "7 senedir beklediğimiz şampiyonluk sevincini bu sene yaşayacağız. Bu sene özellikle futbolda güzel günler yaşayacağız. Ben büyük konuşmam ama bu sene inançlı ve iddialıyız."

Ali Koç: "Olimpiyat kafilesinin 5'te 1'inin bizim çocuklardan oluşuyor olmasından ne kadar gurur duysak azdır. Çok daha büyük kafilelerle olimpiyata gidip, rekor sayıda madalyalar almalıyız. Atatürkçü ve spor sevgisi yüksek gençleri yetiştirmeye devam edeceğiz."

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
Evet gercekten büyük konusmamis.

Bir de büyük konussa hem CL'yi, hem AL'yi hem de Fenerbahce ile dünyada bir ilki yasayip Dünya Kupasini alacagiz derdi herhalde.

Emre Altun

𝕸𝖆𝖓𝖈𝖍𝖊𝖘𝖙𝖊𝖗 𝖎𝖘 𝕭𝖑𝖚𝖊
Yönetici
Moderatör
Olsan ne olacak sayın Koç bundan sonra Avrupa yalan oldu beraber içine sıçtınız futbolun

Gökhan Gel

Şef Gümüş Kıvrım
parayı harcamış, yabancı hocayı getirmiş, şaibe-fors desen var, e ne diyorsun kupa yapsana, kupa yapsana.

Okan Gok

Aslan Üye
Biz ve bjkden birşey olmaz bence.İlk defa Trabzon'dan bu sene bir sürpriz bekliyorum.

Bora Akıncı

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Burak Elmas aracılığı ile zaten "dostluk" maskesi altında bizi kafaya aldınız sayıyorum. Şampiyon olmanız için en büyük adım buydu, artık türlü hokkabazlıklar yaparsınız, pek ses çıkaran da olmaz, buradan alır yürürsünüz.

SM-G970F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt