Ali Koç: "Birçok önemli teknik direktör, Türkiye’de çalışmak istemediğini iletti" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Koç: "Birçok önemli teknik direktör, Türkiye’de çalışmak istemediğini iletti"

Türkiye değildir, fb'yi duyunca vazgeçiyorlardır.

Aynen öyle.. teklifini kabul etmeyen teknik adamların çoğuna biz teklif etsek çok net gelir.yurt dışından bakışda bunlarla aramızda çok ciddi fark var.Fbjk ye transfer yapmakla bize transfer yapmak arasında çok ciddi fark var.
Ama bizim başımıza gelen adamlar bu avantaja rağmen transferde rezillikler yaşatmaya devam ediyorlar.
bu iki tkımın bile kadrosunda barındırmayacağı yerli çöpleri biz kaadroya dolduruyoruz.

Bizim yöneticilerin yatacak yeri yok.

Acaba Türkiye'ye mi gelmek istemiyorlar yoksa 3 yılda 6-7 teknik direktörle çalışan Ali Koç'un Fenerbahçe'sinde mi çalışmak istemiyorlar?

Bu adamı sevmesem de yaşadıklarını anlayabiliyorum, zengin dahi olsa ülkenin kokuşmuşluğunda katkısı da olsa, bu durumun ceremesini bu da çekiyor.

Bu açıklama belki nasıl bie bok çukurunda olduğumuza örnek olur zira Gasperini falan gelir sananlar var.

Ulkenin kokusmuslugu NET o zaten ayri bir konu

Yalniz illa niye olmusuna gidiliyor ki

Bu adamlarin yardimcilari bi 5 10 sene sonra avrupada o pozisyonlara geliyor
Turkiye olarak sende oralara yoneleceksin korkmayacaksin

Turk olmasam su ulkeyle, su lige, bu takimlarla ugrasmam bile. Anlayabiliyorum yabanci tdleri. Sanirim da o yuzden FT kalsin tarafindayim.

çakal ali aklı sıra yabancı teknik direktor bulmak zor diye zarf atıp terimi bize çakmaya çalışıyor.

Ulan KOÇ tabii gelmez senede 3 tane adam kovuyorsun ülkede neden gelsin ? Taraftara kalsa FT gitsin o gelsin o gitsin şu gelsin sonra bozo yoboncolor golmoyooor

Kimileri adama hak veriyorum falan demiş
Neyine hak veriyorsunuz anlamadım

Ülke futbolunun bu halde olmasında en büyük sorumlu bu ve kulübü

En küçük şeyde bile ayrıcalık isteyen, parayla tehditle insanları sindirmeye çalışan, kişiliksiz karaktersiz bir kulüp
Şike sürecinde hak ettikleri cezayı alsaydı Türk futbolu için küçük bir umut vardı ama onda bile evet yaptık nolucak ama herkes yaptı diye erdemsizliğin ahlaksızlığın zirvesine çıktılar

Üst Alt