Ali Koç, Galatasaray'ı Ağzından Düşürmüyor! Yeni Açıklamalar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu zengin ailelerin çocuklarını gördükçe bu ülkede aristokrat kesim gerçekten yok diye düşünüyorum. Makam-Denklik konusundan bu soyadı ile bi haber olan adama en güzel dersi de Fatih Terim hocamız veriyor. Kaale almıyor adamı. Tenezzül etmiyor bile. ahah. Koç ailesi adına üzücü durum hakikaten. 4,5 milyon hepimizin parasıymış bak bak.

Sen önce 530 milyon euro'yu yiyenlere senin camianın parasının hesabını sor derler adama. Onu sor, 1 mektupla serengeti çöl kertenkelesi gibi ortamdan kaçma, biz aramızda Fatih hoca'nın aldığı 4,5'tan senin camianın payına düşeni vuin vuin yapıp göndeririz sevgili başkan. Sen takımına bak önce.

babasi sirketi batirir diye saldi bunu. oyuncak diye verdiler kulubu buna. binecek ustune vuracak kirbaci vuracak kirbaci yali cocugu

Allahin salagi,hala Victor Pereira,Kjaer,Cocu ve daha bilemedigimiz kac kisinin parasini oduyorsun,Kameniyi gondersene hadi,atsana Freyi. Ne kadar bos konusuyor,ama iyi boyle devam

bi kere hoca olaydan sonra ztn istifa etmisti kabul etmediler
sonra nolduysa adami kovdular
bi de bu gerizekalinin bahsettigi yedek uye denen maganda olaydan sonra hocayi dovdum fln diye ortada fink atiyordu. ta olaydan 1 yil sonra ogrendik ki dovdum derken o esnada dayak yedim diye rapor almis kebapci. burda hangi is kanunundan soz ediyor bu angut anlamadim. adam istifa etsin kabul etme sonra kov, yedek uye dedigin adam dovdum diye her yere konussun sonra suclu parayi aldi diye hoca olsun. mal herif

Ali Koç önce Kaptan Ümit Özat'dan yediği tokat sonrası, kendisini iş kanunu gereği neden 6 gün içerisinde kovmadığını açıklasın ?

Şamar oğlanı olduğu için mi sindirmiş aceba bu tokadın acısını içine ?

Tüpraş'ta işçiye üç kuruşu çok görüp sözleşmeye imzalamayan beyefendiler 237 milyonu tek kalemde futbola yatırmayı biliyor.Sonra da çocuk esirgeme kurumuna giden paranın peşine düşüyorlar.

Böyle devam, bravo.

Üst Alt