Ali Koç: "İnsallah Fenerbahçelilerin, Sayın İmamoğlu’na hangi şehrin belediye başkanı olduğunu hatırlatma günleri gelmez" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Koç: "İnsallah Fenerbahçelilerin, Sayın İmamoğlu’na hangi şehrin belediye başkanı olduğunu hatırlatma günleri gelmez"

Ulan denyo o pankart açıldığında pankartın karşısında oturan ve müdahale etmeyen, kutlamaları akp mitingine çeviren soyluya bir tek kelime ettin de mi ekoya sarıyon. Gücün ona mı yeter diye düşündün. Tayyipten korktun ama lafın yerde kalmasın diye şimdi bunu mu uydurdun. Adi
O güçsüzleşsin onlara sarar bunlar kim güçlüyse sarmaz azıcık gücünü kaybetsin hemen ona sarar. Bunlar karakterini felan kullanan insanlar değil

Ali Koç'tan aynı performansı ak partisine karşı da bekliyorum. Tabi mamasının kesilmesinden korkuyorsa yine sesini çıkaramayacaktır sahiplerine.

Benim bu sözlerden cikardigim: "Belediyeyi namuslu ve iyi yönetiyor olabilir ama ben fb Baskani olarak gerekirse, halkin zararina bile olsa, elimden gelen herseyi bu Adami sectirmemek icin yaparim."

Birde bu herifi Gezi direnisinde cok demokrat falan diye babalayanlar vardi...

Aziz Yıldırım Fenerbahçe'si işte. Hile, hurda, yalan, dolan... Hep bırakacağız bunları ne isterlerse yapacaklar ondan sonra da şöyle böyle büyüğüz masalları... 7'den 70'e, en fakirinden en zenginine hepsinin psikolojisi bozuldu, paranoyak oldular. Militan yetiştiriyor gibi çocuğunu Fenerbahçeli yapanlar var ya.

Ali Koç: “En azından Şampiyonlar Ligi yolunda ikinci bitirerek sezonu daha da büyük coşkuyla açmayı diliyorum. Ve bütün bunların gerçeklemesinin en büyük pay sahibi olan İsmail Kartal’a borçlu olduğumuzu üstüne basarak söylemek istiyorum.”

Ali Koç: “Hocamız konusuna burada girmeyeceğim yeri ve zamanı değil. Ama inanın kolay da bir karar değil. Yabancı gelsin diyenler, iki maç sonra tam tersini söylerler. Onun için yönetim kurulumuzla oturup en sağlıklı kararı sizler için vermeye çalışacağız.”
Şu iki paragrafı aynı konuşmada söyleyen insan Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı. İsmail Kartal'da da gram gurur yok! Fenerbahçelilik bu demek. Beyin devre dışı kalıyor.

Başımızda başkan Yok sus pus bekliyoruz yarın öbür gün bunlar geçmiş şampiyonluk tazminatları diye de tutturur.

Üst Alt