Ali Koç: "Korsan yayın izleyenlere ceza verilmeli. Çünkü bu yayını yapanların hepsi yurt dışında" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Koç: "Korsan yayın izleyenlere ceza verilmeli. Çünkü bu yayını yapanların hepsi yurt dışında"

1669304153316.png

Ali Koç: "Korsan yayın, Türk futbolunun geldiği noktadaki en önemli unsurlardan biridir. Kasım ayı gibi Anadolu kulüplerinin, ocak-şubat gibi de büyük kulüplerin nefesinin yavaş yavaş kesileceğini söylemiştim. Bazı kulüpler de maaşları ödeyemediklerini söylemeye başladılar."

Ali Koç: "Korsan yayını için bir kanun çıktı. Devletimize teşekkür ediyoruz. Ancak daha iyi olması için kullanıcı bazında da cezaların getirilmesi gerekiyor. Çünkü bu yayını yapanların hepsi yurt dışında. Kulüpler, federasyon ve yayıncı kuruluş kaybediyor."

Ali Koç: "Son 10 yılda hakemlerden canı en çok yanan kulübün başkanı olarak söylemek istiyorum, bu kronikleşmiş bir problem. Son 20 senede artarak bir sorun haline gelmiş ve yurtdışında da Türkiye'de şampiyonlukların sahada kazanılmadığı görüşü yerleşmiş."

Ali Koç: "Yaygara kopartılıp, karşılığının alındığı takdirde bir sonuç alamayız. Şu an 22-23 hakemimiz var, 29 hakeme ihtiyacımız var. 6 eksiği yabancı hakemlerle giderme konusunda ısrar var."

Ali Koç: "VAR yabancı hakem ve ortaya yabancı hakem olarak 2 görüş var. Bizim düşüncemiz Kulüpler Birliği olarak 6 eksik hakemi (orta) yabancı hakemlerle gidermek. Federasyonumuz VAR tarafında bunu yapmaya çalışıyor, bu da pozitif bir adım."

Ali Koç: "Fenerbahçe olarak geçen sene çok kez söyledik... Sınavlar neden kalktı, biat edecek hakem mi geliyor diye... Yeni TFF, sınavları geri getirdi ve yeni sınavları da üstüne koydu. Bunun meyve vermesi zaman alacak."

Ali Koç: "Yapay zeka 3 hakem öneriyordu, 1 kişi manuel seçiliyordu. Şimdi yapay zekanın tek hakem önerisinde bulunacağı söyleniyor."

Ali Koç: "Dünya Kupası'nda favorim Brezilya. Küçüklüğümden beri favori olsun olmasın, her zaman Brezilya şampiyon olsun istemişimdir."

:red:

2022'de Ali Koç:

Ali Koç: "Son 10 yılda hakemlerden canı en çok yanan kulübün başkanı olarak söylemek istiyorum, bu kronikleşmiş bir problem. Son 20 senede artarak bir sorun haline gelmiş ve yurtdışında da Türkiye'de şampiyonlukların sahada kazanılmadığı görüşü yerleşmiş."

2019'da Ali Koç:

Ali Koç: "Hakem hataları ne bugün ilk, ne yarın son. Hakemler insandır, herkes hata yapabilir. Bunu ilk söyleyen de her zaman söyleyen de biziz. Yok benim tacım verilmedi, bir tane pozisyonumuz penaltı verilmedi diye ortalığı yangın yerine çevirmedik."

Bun nedeni ekonomi sayın şirket baronu
Ufak şeylerden ana resime vakit bulamıyor kimse

Desene lan milletin parası yok kaçak izliyor

:red:

2022'de Ali Koç:

2019'da Ali Koç:

Ali Koç: "Hakem hataları ne bugün ilk, ne yarın son. Hakemler insandır, herkes hata yapabilir. Bunu ilk söyleyen de her zaman söyleyen de biziz. Yok benim tacım verilmedi, bir tane pozisyonumuz penaltı verilmedi diye ortalığı yangın yerine çevirmedik."
Bu herif hasta tedavi olmasi lazim

Siz önce ligi Premier Lig'in beşte bir seviyesine getirin, ekonomiyi de İngiltere'nin beşte bir seviyesine getirin sonra korsan izleyen görürsem vatan haini muamelesi yapıp kafasını wok tavayla kırma garantisi veriyorum, sözüm sözdür. (Wok tava, Tablet kılıfları uzmanı... Ey gidi aslan parçası @Mehmet Arslaner :crushed:)

Üst Alt