Ali Koç: "Maçlar bu şekilde yönetildiği takdirde Fenerbahçe'nin önünü açık görüyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Koç: "Maçlar bu şekilde yönetildiği takdirde Fenerbahçe'nin önünü açık görüyorum"

Obrodovic i göndermek için mobbing uygulamiyonuz yani? He yedik bizde.
Bu adamin her söylemi yalan vallahi yalan billahi yalan.

Aziz Yıldırım en azından özü sözü birdi. Gram sevmezdim ama senden delikanlıydı ali koç.

Soylediklerinin skandal oldugunu anladiginda bu gerizekali cikip onu demek istemedim sunu demek istedim diye aciklama yapacak goreceksiniz

Ulan federasyonla bulustuk hakemleri konustuk ne lan
Sonra da hah iste boyle olsunlar onumuz acik diyor
Agladik mama istedik onlar da verdiler diyor acik acik

Bu kulupler de bu federasyonu istifa ettirmezse onlar da sigir demektir

3 temmuzdan sürecinden önce böyle bir konuşma bile yapılamıyordu... Şikenin bu kadar alenileştiği bir zamanı ben hatırlamıyorum.

Aslında bu herife kizamiyormda çünkü oyunu kuralına göre oynuyor nolursa olsun kulübünü yalnız birakmiyor saldırıyor uğraşıyor bizim basimizda ne yönetim ne başkan var bir fatih hoca var onunda kafa gitti artık

Aslında bu herife kizamiyormda çünkü oyunu kuralına göre oynuyor nolursa olsun kulübünü yalnız birakmiyor saldırıyor uğraşıyor bizim basimizda ne yönetim ne başkan var bir fatih hoca var onunda kafa gitti artık
Olm bu herifin selefi turk futbolunun en buyuk mafya yapilanmasi ve sikeli sezonunun mimaridir, bu herifin ve tff baskaninin yetistigi yerler de oralar. Simdi iktidar yalakasi bir muteahhitle ulkenin anasini aglatmis, en guclu holdingin birlik olup turk futboluna yon verme cabasini kuralina gore oynamak olarak nitelendiriyorsan sen yanlis oyundan bahsediyorsun.

Herifler o kadar guclu bir birlik olusturmus ki bizimkilerden karsilarina cikmaya cesaret edebilecek adam akilli kimse yok.

artık şikeyi açık açık yapıyoruz demenin kibarcası bu açıklama. yazık yemin ediyorum, ne hale getirdiler ülke futbolunu.

Üst Alt