Ali Koç: "Nihat Özdemir ile verdiğim fotoğraf beni rahatsız etmiyor, olayı siz büyütüyorsunuz" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Koç: "Nihat Özdemir ile verdiğim fotoğraf beni rahatsız etmiyor, olayı siz büyütüyorsunuz"

Taraftarın cogu ciddiye almıyor bu serefsizleri ama hocayı biraz daha koruyamazsak hem taraftar hem bu pasif yönetim hocayı kaybederiz adam psikolojik olarak neyle uğraşacak şaşırdı

Şeyi sorsalardı keşke. Tff sizin cezanızı (ceza verirse tabi) 19:07 de açıklasa siz ne yapardınız deseydi o cevabıının üzerine.

Ali Koç açıklamalarda bulundu.

Ali Koç: "Kural hatası gündemde, itirazımız da olacak. Bize verilen süre çerçevesinde incelememizi yapıyoruz. Bir tanesinde görüntü sıkıntımız oldu, yayıncı kuruluşa da teşekkür ediyoruz yardımcı oldular."

Bize göre kural hatası var. Bir tanesi açık değil. Başvurumuzu yapacağız, zaman ne gösterir göreceğiz. Başvuru yapmamak sorun olur. Hukuki süreç ne zaman tamamlanır bilmiyorum, o TFF'nin kararı.

Şimdiden görüyorum ki algı operasyonları başlamış bile. Türk futbolu ne yazık ki yıllardır, özellikle son yıllardır algı operasyonları üstünden yönetilmeye çalışılıyor. Biz de Fenerbahçe olarak az ve öz konuşmaya çalışıyoruz."

Çok fazla hakem hatası yapılıyor demek için erken. Bence vahim olan kısım TFF üstünde baskı yaratmak için gereksiz polemikler yaratılıyor. Enteresan bir dönemden geçiyoruz.

Kim ortalığı ateşe çeviriyor ortada. Direkt benim ya da bizim yaptığımız bir şey varsa ona sor ama biz mümkün olduğunca dışarda kalmaya çalışıyoruz.

Avrupa kulüpleri neler konuşuyor, biz neler konuşuyoruz. Bizim ülkemizde yok tweet 19.05'te atılmış. Bununla ilgili bir şey konuşacaksak bir insanın nasıl sicili bu kadar bozuk olabilir, hem futbol hem antrenörlük hayatında bu kadar ceza alabiliyor?

Nihat Özdemir ile verdiğim fotoğraf beni rahatsız etmiyor, bu olayı sizler büyütüyorsunuz. Federasyonun üzerinde baskı yaratmak için gereksiz polemikler üretiliyor. Ayrıca şu an çok fazla hakem hatası ver demek için erken. "

fb kulübünün kaptani emre b. hakkinda konusuyor olmali :) vizyon budur

Yalnız bu seçilirken Türk futbolu için çok iyi oldu diyenleri ıslak odunla dövmek lazım. Makyaj bozuldu kaporta ortaya çıktı.

Senin o sicili bozuk dediğin adam senin 100 küsür yıllık takımının göremediği, hayal bile edemediği her şeyi yaptı k.O.Ç..

Önce kime laf söylediğini öğren, sen kimsin ? Ailenin parası ile vizyon vizyon diye taç' a itiraz edecek hale getirdiğin kulübünle uğraş.

Git biraz Aziz abin anlatsın sana Galatasaray ve Terim' i k.O.Ç...

İyi bari Fenerbahçe bugün de Galatasaray'a laf atarak senelik Şampiyonlar Ligi macerasını yaşamış. Biz akşamki gerçek Şampiyonlar Ligi maçımıza bakalım.

Üst Alt