Ali Koç: "Nihat Özdemir ile verdiğim fotoğraf beni rahatsız etmiyor, olayı siz büyütüyorsunuz" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Koç: "Nihat Özdemir ile verdiğim fotoğraf beni rahatsız etmiyor, olayı siz büyütüyorsunuz"

Aynen ya diger ulkeler mesela Arsenal ve ingilizler kural hatasi diye zirlamiyor ama senin camia masallah iki gundur kural hatasi kural hatasi diye diye bugunku turkiye temsilcinin onemli maci nerdeyse konusulmuyor.

Senin vasfın nedir ki Türk futbolunun en başarılı hocasına Avrupa futbolu üzerinden ders vermeye çalışıyorsun önce bunu söyle. Zengin bir ailenin çocuğu olmaktan öte bir vasfın yok.

Avrupa futbolunu gösterince sözde vizyoncu tayfa mastürbasyon yapıyor ama madem işin özüne ineceksiniz önce kulübünün ekonomik durumunu sorgula. Yıllardır bir tane altyapıdan oyuncu veya teknik adam yetiştirememişsin, kulüp yıllardır tek adamın bahçesi olmuş bunlarla yüzleş. Hal böyleyken fenerli herhangi bir yöneticinin Avrupai laflar etmesi çok ironik. Bu aşağılık kompleksinden doğan anti Terimcilikleri aslında anti elitimizle de gayet paralel. Umarım bir 20 sene daha kupa göremez ve tarihe karışırsınız.

Öncelikle Fatih Terim senin ve takımın hakkında hiçbir söylemde bulunmadığı halde sen başka takımın teknik direktörü hakkında ne hakla konuşuyorsun.

Fatih Terim'in oyunculuk ve hocalık zamanında aldığı cezalardan bahsederken yönetim kurulunca kaptan seçtiğin 6222 evladının ırkçılıktan ceza aldığını, sürekli olarak söylemleri ve hareketleri ile ceza aldığını (fenerasyon olmadığı dönemlerde) niye söylemiyorsun?

Ayrıca Galatasaray'ın şampiyonlar ligi maçı öncesinde tıpkı geçen sezon 17 takımla birlikte yaptığınız gibi niye başka bir caima hakkında konuşup da olayları farklı noktalara çekmeye çalışıyorsun?

Maç iptali ve şampiyonluk sayıları konusuna girmiyorum bile. Bu onların ezikliğidir zaten. Dilenci gibi dilesinler dursunlar... Sıkıntı yok.

Bu akşam Brugge de galip gelirsek sesi Kadıköy den gelecek... Burada yönetimin ve Fatih Terim'in sükunet içinde olup cevapları saha içerisinde ve yönetimsel başarılarla vermesi gerek...

Ali Koç a sorulacak en güzel soru "cl müziğini duyduğunuz da siz de nerede ve ne olduğunuzu farkediyor musunuz?" Olurdu.

artık yönetim toplanıp, malum takım ve idarecileri hakkında bundan sonra sizi muhatap almıyoruz cevap verme gereği dahi duymuyoruz şeklinde kesin ve net bir açıklama yapmalıyız. sayın pek sevgili koç, Fatih Terim, türk futbolunun avrupada aldığı en büyük başarıların en tepesindeki adamdır. Türk futboluna katkı sunarsın sevgi saygı ortamını oluşturursun diye seçilmenden memnuniyet duymuştum bir Galatasaraylı olarak ama görüyorumki, gözü dönmüş, mantıklı düşünemeyen, fanatik bir fenerliden farkın yok malesef.

Acımasızsiniz gsforum üyeleri. Bir insan düşünün bir hiyarin yüzünden FB li olmuş, para b...k gibi ne isterse oluyor ama gençliği 30 lu 40 lı yaşları Galatasaray başarılı izleyip kahrolmakla geçiyor. Güçlüsünüz aileniz Turkiyenin en zengini ama paranızla gücünüzle mutlu olamıyorsunuz. Az empati yapın yahu !!!!

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cok emin olabilirsin. Adamlar yine bu sene inanilmaz paralar harcadilar hala Cocu icin parada oduyorlar diye biliyorum. Dolasiyla yine bu sene istedikleri hedefe ulasamazlarsa eger dahada boku yiyecekler yani
Bu sene şampiyon olamazlarsa Ali'yi statla beraber yakarlar onun dışında iflas bayrağını kesin olarak çekecekler hickimse kurtaramaz o yüzden gözü kararttı en büyük rakibi biz ve hoca olduğunu için hergun saldırıyor

Yalnız bizim yönetim hatta taraftar tehlikenin farkında değil bence kucumsuyorlar bu yalı çocuğunu
Yalnızca Fatih hoca farkında onuda koruyamiyoruz
Hocayı koruyamazsak giden sadece şampiyonluk olmaz bunu artık görmeli bizim salon erkekleri

çok kalitesiz bir adam.

kendi camiası buna cephe almak üzere bunun farkında o yüzden twitter'da ergen taraftar gruplarına para ile tweet attırıp organize bir şekilde hashtag açtırıyor.

bu taktiği kim kullanıyor , evet aktroll camiası , işte bu fener cephesinin izlediği yol da tam olarak bu.

menfaat için her türlü yol mübah anlayışı , haksızlığı görmezden gelme , her türlü alavere dalavereyi inkar etme bunların kanında var.

Üst Alt