Ali Koç: “Tünelin ucunda ışık olduğunu son iki haftada yaşananlarla görmüş oluyoruz“ | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Koç: “Tünelin ucunda ışık olduğunu son iki haftada yaşananlarla görmüş oluyoruz“

1666625976813.png

Ali Koç: “İnşallah bu sene güzel bir şeyler olur. Tünelin ucunda ışık olduğunu son iki haftada yaşananlarla görmüş oluyoruz. Ne zaman kafamızı kaldırsak, ne hikmetse, iş başka yerlere gidiyor”

Ali Koç: “Camia olarak Cumhuriyetin 100. yılında en büyük hedefimiz, kazanabildiğimiz kadar şampiyonluklar kazanmak. İnşallah önce Allah, sonra sporcularımız ve teknik heyetlerimizin çalışmalarıyla bu hayalimiz gerçekleşir”

Ali Koç: “Bir spor kulübü olursunuz ama müze yapmak için başarınız olmaz. Pek çok sporcumuza bugün yanımızda oldukları için teşekkür ederim. Türkiye'nin en büyük spor kulübü olan Fenerbahçe'nin neredeyse 120 yıllık bir basketbol tarihi var”

Ali Koç: “Başkanlık dönemimde çok acılar çektik. Kadınlarda EuroLeague'de 4 kere final oynadık. En acısı ise defalarca yendiğimiz bir takıma kendi sahamızda kupa vermek oldu. Bu sene inşallah telafi edeceğiz. Kadın basketbol takımı, bu sene bu yönde kuruldu”

Ali Koç: "Kadın basketbolda, futboldaki gibi bir durum var. Resmi şampiyonluklar, sayılmayan şampiyonluklar var. 1998'den bugüne resmi olarak 24 senenin 16 senesinde Fenerbahçe kadın basketbol şubesi şampiyon olmuştur."

Ali Koç: “Fenerbahçe'nin basketbol vizyonunu baştan aşağıya değiştiren, Fenerbahçe'yi erkeklerde ve kadınlarda en önde kulüp yapan, muhteşem salonumuz için var gücüyle çalışan, başkanımız Aziz Yıldırım'a çok teşekkür ederim”

Ali Koç: "Ekrem İmamoğlu'nun dediği gibi, bu camia söz konusu Türkiye Cumhuriyeti ise, nasıl bir duruş sergilediğini tarih boyunca göstermiştir. Söz konusu Türkiye Cumhuriyeti ve Atatürk'ün mirası ise, gönlünüz rahat olsun, Fenerbahçe'nin bu duruşu devam edecektir."

Ali Koç: “Yaşa Fenerbahçe!”

1666625868434.png

Ekrem İmamoğlu, Fenerbahçe Basketbol Müzesi’nin açılışına katıldı.

Ekrem İmamoğlu: “Bu güzel anda sizlerle olmaktan mutluyum. Bu hafta, özel bir hafta. 29 Ekim'de Cumhuriyet Bayramı'nı kutladıktan sonra 100. yıla coşkuyla yürüyeceğiz. 100. yıl ülkemize ve dünyaya iyi gelecek”

Ekrem İmamoğlu: “Fenerbahçe, Cumhuriyet'in asil kurumlarından bir tanesidir. Ülkeye katkı sunan kurumların bilincindeyiz. Fenerbahçe'nin hem şehrimize, hem de dünyaya sporda güzel mesajlar verdiğini biliyoruz. Bu müze de o mesajlardan biridir”

Ekrem İmamoğlu: “Bugün kalabalık. En yakın zamanda sakin bir ortamda tekrar gelip, detaylarına bakmak isterim. Ali Koç'a ve yönetim kuruluna, emeği geçenlere; şehrimiz adına ilk basketbol müzesi için teşekkür ediyorum. Fenerbahçe’ye bütün branşlarda nice başarılar dilerim”

Ali Koç: "Kadın basketbolda, futboldaki gibi bir durum var. Resmi şampiyonluklar, sayılmayan şampiyonluklar var. 1998'den bugüne resmi olarak 24 senenin 16 senesinde Fenerbahçe kadın basketbol şubesi şampiyon olmuştur."

Ekrem İmamoğlu: “Fenerbahçe, Cumhuriyet'in asil kurumlarından bir tanesidir. Ülkeye katkı sunan kurumların bilincindeyiz. Fenerbahçe'nin hem şehrimize, hem de dünyaya sporda güzel mesajlar verdiğini biliyoruz. Bu müze de o mesajlardan biridir

🤔

Ne bunlar müze açıp 30'lu yıllardaki paslanmış teneke kupalarını mı sergiliyor?

Siz bir tökezleyin görecem o ışık nerenize giriyor.

Söylediği bazı tehlikeli şeyler var açık açık.meydan okumuş bakalım bu düzeni ve yalı bebesini bozabilecek miyiz sahamızda kupa kaldırma gibi birşey olursa yönetim filan kalmaz

Tek gerçek Mansur Yavaş zaten. Ülkenin yeni minnak bir rte kopyasına ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum. Nedense görseller o açıdan mutlu etti.

Bu sene herşey hiç olmadığı kadar ayarlanmış. Feneri şampiyon yapıp, bakın Cumhuriyet'in 100. yılında biz şampiyon olduk, bu şampiyonluk son 8 seneye bedel, diyip yine üste çıkmaya çalışacaklar. İğrenç bir camiasınız şikebahçe.

Tek gerçek Mansur Yavaş zaten. Ülkenin yeni minnak bir rte kopyasına ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum. Nedense görseller o açıdan mutlu etti.
Ekrem İmamoğlu'na oy vereceğime, sandığa gitmem daha iyi. Mansur Yavaş'ta da potansiyel yok. Nasıl bir döneme düştük arkadaş. Laz Müteahhitlerden biri gidip diğeri gelecek. Sittin sene her yanı ayrı oynayan bu TS'limi FB'li mi belli olmayan şahsa oy vermem.

defalarca yendiğimiz takım diyo :) sahamızda kupa kaldırdılar diyo ahahahaa ulan sığınacak başka dalın kalmadı dimi ezik aciz ahahaha ağzıyla itiraf etti rezil etcekler bunu şimdi. Şu açıklamaya bak. İtiraf gibi şike yapıyoruz diyo

Yalı koç dikkat ederseniz çok rahat her yeri bağladım bu sene kacari yok modunda fakat kanarya zekasıyla bizi fazla kucumsuyor bukadar küçümseme insana hata yaptırır bizi şu an sıradan bir Anadolu takımı gibi görüyor aklinca

Ekrem İmamoğlu'na oy vereceğime, sandığa gitmem daha iyi. Mansur Yavaş'ta da potansiyel yok. Nasıl bir döneme düştük arkadaş. Laz Müteahhitlerden biri gidip diğeri gelecek. Sittin sene her yanı ayrı oynayan bu TS'limi FB'li mi belli olmayan şahsa oy vermem.

Nasıl yok? Mansur gençlerin bir numaralı adayı. Şahsen benim de tek adayım. Sizleri bilemem. Bu benim şahsi görüşüm. Ekrem için fikrim seçildiği gün değişti zaten. Takım olayına bakmıyorum, bakanlar olabilir. Dün de dedim, ben de o kesimden değilim. Önceliklerim çok başka. Zaten o öncelikler halledilse futbol rahat nefes alır, bu kadar hedef olmaz. Biraz siyasi bir post oldu benimki ama samimi bulmadığım için Ekrem'i laf edemeden geçemedim.

Üst Alt