🍍 ali koç - Sayfa 167 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
GOiJhqoWAAAfjh6

Aziz mı gelsin bu mu kalsın derseniz Aziz'in başarılı olma ihtimali 3 kat fazla olmasına rağmen Aziz diyecek noktaya geldiysek adamın ortamı toksikleştirme oranı ne siz düşünün.

Ali Koç'un Türkiye'ye yaptığı tek katkı, KOÇ holding gibi büyük bir holding'in şımarık bir zat tarafından yönetildiğini yıllarca göstermesi oldu. Oralarda çalışanlar zaten bu holdinglerin nasıl bir suyunu çıkartarak verim alalım mantığını biliyordu ama Ali Koç tek başına bütün memeler benim işte diyerek hezeyan ederek bunu 30-40 Milyon futbol taraftarına kendi taraftarları dahil gösterdi.

6 yıldır başkan olup, tek başarısı ZTK da ittirmeli şampiyonluk olarak ayrılması da bu açıdan beni çok mutlu eder. Zira daha göstereceği bir şey kalmadı.

Tek başına algıyı pozitiften negatife çevirdi. Atatürkçü sanılanların olmadığını, güç odağı olanların dini mezhebi olmadığını da gösterdi. Tek derdi başarıyı hak etmeden kucaklamak olduğunu, haksızlık ile birilerini tehdit edip karalayarak bir şekilde başarıya gitmek istediğini yedi düvele gösterdi.

Dahasını yapar mı? Yapar tabi seneye 10 kulüp yerine 17'ini satın alır. Ama ne yaparsa yapsın kendisi artık bir beka sorunu haline geldi kendi takımı için bile.

O yüzden Aziz seçilsin. Şu adamdan kurtulsun futbol. Bir zevkimiz vardı içine etti.

Haftasonu en az 70 milyon para ezip ligin dusme potasini da etkiledi. Bir tek Trabzon’a parasi gecmeyecegi icin Ankaragucu dustu.

Futbolun virusudur kendisi. Gulduk, eglendik, kalsin dedik ama kaldikca pislesecek ve daha fazla para dokecektir. Bu sene rekor puanla sampiyon olduk ama seneye neler olacak bilmiyorum. Umarim Aziz kazanir ve bu herif slini etwgini futboldan ceker.

Acayip başarısiz bir herif

Emre belozoglunu önce fenere sportif direktör yapip sonra hoca yapmıştı. Hani sirf iyi topcuydu diye 0 tercubesi olan adama 2 sene takim teslim etti.

Cidden komik herif.

Trabzon kongre üyesi ve eski yöneticisine oy vererek değişim yapıyorsunuz ha😂😂😂 ayrıca bunu diyen adamın yönetiminde rte nin dünürü var onun sayesinde geçen hafta stadı bastın.

peki fırfır da dahil tüm bunların yorumcularının siyaset falan deyip CB nını ima edip , kim engelliyor siyaseten sizi denince totoları yememesi kıvırmaları.. İktidar değişince neler diyeceklerini şimdiden tahmin edebiliyorum..

Üst Alt