🍍 ali koç - Sayfa 165 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ali Koç:

'O gün Fenerbahçe açısından bir derbi maçıydı, ama bir derbiden çok daha fazlasıydı. 19.05'te şampiyonluk tadı alacaklardı. İç sahada bütün maçları kazanmış olacaklardır. Beni hedef alan kareografiler vardı. Fenerbahçe'nin ağır mağlubiyeti üzerine seçim planları kuranlar vardı. Haksızlığın en büyüğü vardı, Djiku'nun atılmasında... 10 kişiyle 82 dakika oynayıp 1-0 kazanıp pek çok insanın planı bozuldu. Biz çok mutlu oldum. Ben de spontane bir şekilde arabaya bindim stada gittim. Gittik, soyunma odasına gittik. Futbolcuların sahaya bir kez daha çıkma arzusu vardı. Seyircimiz de tribündeydi. Çıkalım bir hatıra fotoğrafı çekelim dedik. Bunu daha önce de yapmıştık. O stadyumdaki ilk derbi maçıydı. Bunun ne ayıbı var, ne cezası olabilir. Takım çok istediği için sahaya çıktık. Ancak olaylara sebep olan konu bayram mevzusu. Bir kulübün bayrağı namusudur. Orada bizim bayrağımız gasp edilmeye çalışıldığı için gereken tepki verildi. Keşke olmasaydı. Saygı çift taraflıdır. Bırakın bu işleri... Bir kişi gittik, iki de koruma... Abartma, yalan söyleme, insanları zan altında bırakma bunların DNA'sına işlemiş. Fotoğrafımızı çekip gidecektik. Kavgaya çağırıyor, daha basit bir TV tartışmasına bile gelemiyor.

'Aziz Yıldırım'ın ne demek istediğinin çok farkındayım. 2 hafta boyunca o bana saldıracak, ben cevap vereceğim. Fenerbahçe'yi şampiyon yapmayacak güçlerin kim olduğunu merak ediyorsa aynaya baksın. Çünkü o da bunlardan bir tanesi.'

'Şimdilik Mario Branco ile devam etmeyi düşünüyorum.'

'TFF seçimi inşallah çok adaylı bir seçim olur. Mevcut başkan inşallah seçime girmez, girerse de kaybeder. Kazanma ihtimalini görmüyorum.'

'Biz dönüşüm, değişim için fitili ateşledik. VAR hakemleri getirildi, TFF seçime gitme kararı aldı. Artık yavaş yavaş taşlar yerinden oynuyor. Onlarca kulüp, sistemi değiştirme adına eyleme geldi. Ortak bir farkındalık var. Bunun devamının geleceğine inanıyorum.'

Ali Koç:

"Konyaspor Başkanı'nı tanırım, çok da severim. Konyaspor camiasını çok bilmem, ama hepimizin korktuğu bir konu var. Bu maça kesinlikle gözlemci yollanmasını istiyoruz. Konyaspor'dan dolayı değil, rakibinden dolayı bunu istiyoruz. Hem TFF'ye hem de UEFA'ya yazımızı yolladık. Endişemiz var."

"Tadic, Avrupa'nın en çok maça çıkan oyuncumuz olmuş. Aylarca yedeği yoktu. İrfan Can Kahveci'nin yedeği yoktu, varsa da tam formunda değildi. Listeler yapıldı, önem sırasına göre çalışmalar yapıldı. Elimizde çok değerli oyuncular var. Onlara gelecek tekliflerden sonra da başka şeyler konuşabiliriz Çok genç, başarılı oyuncularımız var."

Zaten seçilecekti derbiyle garantiledi maalesef

Bazıları haha büyük başgan seçilcek yine şampiyonuz falan diyo da her sene 100 puan toplayamazsın, herif her sene dozajı arttırıp yeni şike türleri icat ediyor, bununla nereye kadar mücadele edebilirsin. Artık bu döneminde bir şampiyonluk görür

Bu arada yönetim listesinin bütünü yancılardan oluşmuyor artık, birkaç tane kendisinden bağımsız zengin adam var, onlarla beraber maddi açıdan da kökleyecektir desteği. Bir 100m harcar bu yaz örneğin
Şampiyonluğu alırsak bence azizin şansı daha fazla özellikle malı şeyler ve başarı üzerinden azize salladığı saçma şeyler yaliya eksi yazar
Mevzu fenerin şampiyonluk görmesi değil ali ,elbette şampiyon olacaklar ama bu herif bile isteye ülke futbolunda gerilimi şiddeti arttırdı ve biz dahil kimsede sesini çıkarmadı ve bu şiddetin daha fazlasını yaptıracak istediğini elde edemedikce aylar oncesi söylemiştim kanli olaylar olacak bu herif Türk futbolundan gitmezse diye çünkü ruh hali çok çok kötü yanı umarım secilmez

Zaten seçilecekti derbiyle garantiledi maalesef

Bazıları haha büyük başgan seçilcek yine şampiyonuz falan diyo da her sene 100 puan toplayamazsın, herif her sene dozajı arttırıp yeni şike türleri icat ediyor, bununla nereye kadar mücadele edebilirsin. Artık bu döneminde bir şampiyonluk görür

Bu arada yönetim listesinin bütünü yancılardan oluşmuyor artık, birkaç tane kendisinden bağımsız zengin adam var, onlarla beraber maddi açıdan da kökleyecektir desteği. Bir 100m harcar bu yaz örneğin
Bunlara koysaydik net aziz secilecekti, simdi bence de ali ihtimali yuksek. Bu teroristin gitmesi lazimdi ah be gs

Su içer gibi yalan söyleyen adam belden aşağı vurarak başkalarının yalan söylediğini iddia ediyor.

Abi gerçekten futboldan soğuttu namussuz ya herif sürekli bir kavga ortamı yaratma, sürekli bir negatiflik pompalama, ulan böyle bir herif varken imkanı var mı bu ülkede futbolun gelişmesinin, rekabetin Avrupa'ya taşınmasının. Tek faydası rekabeti artıracak kadrolar kuracak, biz de istim üstünde olacağımız için biz de yatırım yapmak zorunda kalacağız. Ama burada rekabeti sürekli saha dışına taşıdığı için Avrupa maçlarında bile konsantrasyonu yok edecek bu herif ve yandaşları.

Şunu da söyleyeyim, saha dışında neler yapabileceğini zaten düşünemiyorum ama ekstra olarak herif bu sene çok ciddi transfer yatırımı yaptı ve bu devam ederse bazı arkadaşlar gerçekten tehdidin farkında değil. Çok ileri gidip tahminlerde bulunmak istemiyorum ama her sene bu seneki gibi seri yapamazsın, 90 puan falan toplayamazsın. Senden başka karşı durabilecek rakip de yok ligde, Beşiktaş bitti resmen. Çok zor toparlamaları, çok vakit alır. Lig 2 takıma döndü, bu çok tehlikeli bir olay ve herif gerçekten o şampiyonluğu alana kadar isterse 15 yıl geçsin, yine başkan olacak ve eninde sonunda pislik paçalarından da aksa alacak. Bizim çok planlı programlı gitmemiz ve çok sağlam kadro kurmamız lazım. Bir yerde adamı yıldırıp vazgeçirmemiz lazım.

Sürekli konuşmasının, her önüne geleni televizyona çağırmasının tek sebebi var. Goebbels şöyle açıklıyor:

“Yeterince büyük bir yalan söyler ve onu tekrar etmeye devam ederseniz, insanlar sonunda ona inanmaya başlayacaklardır. Yalan, ancak devletin halkı yalanın siyasi, ekonomik ve / veya askeri sonuçlarından koruyabileceği süre boyunca sürdürülebilir. Dolayısıyla, devletin muhalefeti bastırmak için tüm yetkilerini kullanması hayati önem taşır; çünkü gerçek, yalanın ölümcül düşmanıdır ve dolayısıyla gerçek, devletin en büyük düşmanıdır.”

Şampiyonluğu alırsak bence azizin şansı daha fazla özellikle malı şeyler ve başarı üzerinden azize salladığı saçma şeyler yaliya eksi yazar
Mevzu fenerin şampiyonluk görmesi değil ali ,elbette şampiyon olacaklar ama bu herif bile isteye ülke futbolunda gerilimi şiddeti arttırdı ve biz dahil kimsede sesini çıkarmadı ve bu şiddetin daha fazlasını yaptıracak istediğini elde edemedikce aylar oncesi söylemiştim kanli olaylar olacak bu herif Türk futbolundan gitmezse diye çünkü ruh hali çok çok kötü yanı umarım secilmez
Bence bunları sahamızda rencide ederek kazansak Aziz'in bir şansı olurdu ama o durumda bile Ali Koç bir şekilde ipi göğüslerdi. Şimdi Ali Koç'un bütün anlattıklarına uygun bir sonuç yaşandı, şampiyon olsalar zaten efsane başkan olur olamazlarsa da kimse Ali Koç'u suçlamaz herkes 'yapı'yı suçlar

Üst Alt