🍍 ali koç - Sayfa 164 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ali Koç:

Yönetimimize yeni katılanlar: Acun Ilıcalı, Alper Alpoğlu, Cenk Öztanık ve Eren Dişli, Ergun Özen, Hakan Safi, Hamdi Akın, Hulusi Belgü, Hüseyin Bozkurt, Nedim Keçeli, Rıfat Perahya

'Futbolda kusursuz cinayet, en az konuştuğumuz konulardan işleniyor. Bu da sarı kartlar... Mesela derbi maçındaki kusursuz cinayet ne? Haksız yere ikinci sarı karttan oyuncumuzu attılar.'

Ben bu işi hala anlamış değilim, sponsor geliri gösterilen şeyleri uefadenetlemiyor mu biz ucl gelirleri olduğu halde bonservis veremiyoruz yani sadece sponsor geliriyle alakaliolmasi bana garip geliyor ,yani bunların yaptığı olay her neyse bizde yapmaliyiz
Ucl'ye katılım garanti olmadığı için verilemedi sonra katılım kesinleşince limit açılıp Davinson'ı bonservis le aldık. Biz de asıl sorun sponsorlardı sponsor gelirleri limite eklenmesi için denetimden geçmiş olması lazım oluyormuş geçen seneki sponsor gelirine göreydi limitler ki bizim o dönem sponsorluk geliri çok kötüydü. Bu sene düzelttik onu önümüzdeki 3-4 sene için de büyük sponsorlukları yaptık ki en önemlisi de bana göre iyi anlaşmalar ile yaptık bunu sabit değil de enflasyona göre artacak şekilde yapıldı TL olanlar diğerleri de Puma- Socar gibi direk yabancı para cinsinden oldu.

Ali Koç:

'Erden Bey'e teşekkür edeceğimi düşünmezdim ama en azından kendi başkanını yalanladığı için teşekkür ediyorum. Sayın Özbek'in bu ilk yalanı değil. 40-50 kişiyle stada geldi dedi, daha sonra 70-80 kişi dedi, kameralara bakarsa sadece korumamla geldiğimi görebilir. İmza kampanyasında en şahin davranan kendisiydi, hemen pozisyonunu değiştirdi. Ben Özbek'in söylediklerinden çok duruma odaklanmak istiyorum. Patolojik bir durum mu var, bazı şeyleri hatırlayamıyor mu... Milyonları temsil eden insanın bu kadar rahat yalan söylememesi lazım. Aramızda öyle bir konu geçmedi.'

Ali Koç:

'Son haftaya şampiyonluk şansıyla giriyoruz. Bu konuları konuşmanın yeri değil. Mourinho konusunu derbi öncesi gündeme getirmek çok büyük talihsizlikti. Olumsuz bir hava getirdi. İki senesi 45 milyon Euro olacak bu yatırımı beraber yapalım diyor. Oraya gelene kadar, bir masa etrafında konuşabilirsek sonra onu da yaparız.'

'Mali açıdan nereden nereye geldiğimizi anlattım. 2018'e göre bugün aday olmak çok daha kolay. Ben Aziz Yıldırım'ın aday olmasının, Fenerbahçe'nin bekasından çok Ali Koç'tan alınacak bir intikam hamlesi olarak görüyorum.'

'46 bin küsür kişi seçimlere katılabilir. 35-40 bin arası bir katılım sayısı bekliyorum.'

Ali Koç:

'Erden Bey'e teşekkür edeceğimi düşünmezdim ama en azından kendi başkanını yalanladığı için teşekkür ediyorum. Sayın Özbek'in bu ilk yalanı değil. 40-50 kişiyle stada geldi dedi, daha sonra 70-80 kişi dedi, kameralara bakarsa sadece korumamla geldiğimi görebilir. İmza kampanyasında en şahin davranan kendisiydi, hemen pozisyonunu değiştirdi. Ben Özbek'in söylediklerinden çok duruma odaklanmak istiyorum. Patolojik bir durum mu var, bazı şeyleri hatırlayamıyor mu... Milyonları temsil eden insanın bu kadar rahat yalan söylememesi lazım. Aramızda öyle bir konu geçmedi.'

Erden Bey boydan .... ban yemeyeyim.

cümle başını görünce alıntı yerine "Raporla" ya basmışım gözüm dönmüş anlık - iptal ettim galiba ama.

düşünsene acunun esas planı fenerbahçe kaynaklarını kullanıp hull city EPL ye çıkarmak olsun.... 20mi 26 M EU ya aldığı takımdan 100M + Pound gelir alma hedefi falan - allah korusn tabide.
Bence onuda dusunuyor fenerdeki yabancı oyuncuları kendi takımına götürüp bonservis gösterecek ama epl de dikkat etmeli pislik işleri kolay değil, onun dışında futbol subeyi buna verirse görürüz neler yapacak

Zaten seçilecekti derbiyle garantiledi maalesef

Bazıları haha büyük başgan seçilcek yine şampiyonuz falan diyo da her sene 100 puan toplayamazsın, herif her sene dozajı arttırıp yeni şike türleri icat ediyor, bununla nereye kadar mücadele edebilirsin. Artık bu döneminde bir şampiyonluk görür

Bu arada yönetim listesinin bütünü yancılardan oluşmuyor artık, birkaç tane kendisinden bağımsız zengin adam var, onlarla beraber maddi açıdan da kökleyecektir desteği. Bir 100m harcar bu yaz örneğin

Üst Alt