Haber - Ali Koç'tan Devleti Hedef Alan Skandal Açıklamalar - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Ali Koç'tan Devleti Hedef Alan Skandal Açıklamalar

Ali Koç: “Bu (FETÖ) terör örgütüyle tek mücadele eden takım biziz. Hiçbir hükümet, devlet ses çıkarmıyorsa demek ki onlar da bu işin içindedir.”

Ali Koç: `Bize operasyonlar hep şubat ayında yapılıyor. Ersun Yanal döneminde 22. hafta, şampiyonluğun en büyük adayıyız. Ondan sonra 7 maçta 21 puanın 18'ini kaybediyoruz. Bu hayatın normal akışına bile aykırı.`

Şu açıklamayı okuyunca kanım dondu. Ali koc Türkiye Cumhuriyeti devletini terör örgütüne destek ile suçladı. Bakın sadece hükümet yada diğer siyasi partileri kastetmiyor, devlette işin içinde diyor. Başta fetö terör örgütünün yaptığı kumpaslarda iskence gören ,intihar eden ,ölen yada fetö ile mücadele ederken şehit olan asker ,polis gibi güvenlik güçlerimize her gün yurtdışında fetöcü ayıklayan mit persenolimize hakaret bu söylem. Onlar hiç bir şey yapmamış Fenerbahçe sadece fetö ile mücadele etmiş . Çok tehlikeli bir dil bu. Normal bir vatandaş şunu sosyal medya da yazsa başına gelecekleri tahmin ediyorsunuz. Daha önce de bu tarz açıklamaları oldu , bizim klübümüzü de fetö ile ilişkilendirdiler ama bu başka bir şey. Eğer bir klubün en üst düzey görevlisi yani başkanı bunu diyorsa Fenerbahçe klüp olarak devlete karşı bir mücadeleye başlamış demektir.
Konuşanlardan biri dedi ki:
Değil bunlar, bunların tanrısı gelse...

O andan itibaren kapattım videoyu. İnanılmaz bir kafaları var gerçekten bu şikecilerin.

Kendi beceriksizliklerini örtmek için bir noktaya kadar başkanlar suçu başka yerlere atar
Taraftarlar da bir yere kadar inanmaya hevesli olurlar
Ama bunlar artık işin tadını kaçırdı
Zıvanadan çıktılar
Hadlerini de çoktan aştılar
Psikolojileri hiç iyi değil kafayı yemişler tamamen. Her tuşa basıyorlar sürekli, medyadaki fenerli yorumcular bile kafayı yedi hasetten

Biri bana anlatabilirmi fenerbahce feto ile ne mücadelesi vermiş? Ben sosyal medyadan tepki dışında bisey görmedim de ondan soruyorum. Kaç tane ne şekilde yakalayıp polise teslim etmiş fenerbahce mesela. Yada polis asker değilde fenerbahceliler mi fetoculeri engellemis. Yani devlet degil mi fetoyu engelleyen fenerbahçe mi? Yada feberbahce dediği şey bir futbol takımı nasıl bir yöntemle suçlu yakalayabilmis ki. Hani hep mücadele mücadele diyorlar ya. Suni bir mücadele dışında ne yapmışlar kim yapmış nerde ne şekilde yapmış. Bunları anlatın yaptıysanız sizi alkışlayalım mücadeleniz için. Mesela darbe olduğu gün orda bulunan halk Türk halkı değilde fenerbahce taraftarımiydi? Yani bu mücadele de fenerbahcenin anlaşılmayan büyüklüğü gibi birsey zannedersem. Bi çıkıp anlatın mücadelenizi lütfen çünkü biz birsey görmedikte

Biri bana anlatabilirmi fenerbahce feto ile ne mücadelesi vermiş? Ben sosyal medyadan tepki dışında bisey görmedim de ondan soruyorum. Kaç tane ne şekilde yakalayıp polise teslim etmiş fenerbahce mesela. Yada polis asker değilde fenerbahceliler mi fetoculeri engellemis. Yani devlet degil mi fetoyu engelleyen fenerbahçe mi? Yada feberbahce dediği şey bir futbol takımı nasıl bir yöntemle suçlu yakalayabilmis ki. Hani hep mücadele mücadele diyorlar ya. Suni bir mücadele dışında ne yapmışlar kim yapmış nerde ne şekilde yapmış. Bunları anlatın yaptıysanız sizi alkışlayalım mücadeleniz için. Mesela darbe olduğu gün orda bulunan halk Türk halkı değilde fenerbahce taraftarımiydi? Yani bu mücadele de fenerbahcenin anlaşılmayan büyüklüğü gibi birsey zannedersem. Bi çıkıp anlatın mücadelenizi lütfen çünkü biz birsey görmedikte
Yukarda arif renkdaş paylaşmış ya, halısaha maçında mücadele vermişler

Abi daha yeni bize saha içinde kalın diye mesaj verdiler, ki bundan daha fazla nasıl saha içinde oluruz bilmiyorum, adamların gündeminde futbol ve saha içi hariç her şey var. Futbol herhalde 13. planda falan kalıyor. Bütün gündem devlet, hükümet, Fetö, terör, TFF, MHK, hakemler, şike ve şikeden aklanmak, tabii ki biz, medya, sosyal medya, geçtiğimiz sezonlar... Ulan hani futbol ya? Ve ne için? Bir tane maçta hakem maçı katletti iddiası. Bir tane maç ya. 20 tane değil 1 tane. Bunlar mı bizim rakibimiz?

Bütün ülkeye ve devlete sallamış burda da. Ülke ciddiye almıyormuş fenerbahceyi 25 -30 milyon taraftarı varmış. Yani şu açıklamalar futbol dışında bir konuda yapılsa yapan kişi 1-2 saate gözaltına alınır. Ama konu futbol olunca kimse bulaşmak istemiyor. Anliyorum çok işe yarayacak Ali Koç'un amacını sağlayacak açıklamalar değil birşey olmaz ama konu devletin otoritesi burada. Yoksa ciddiye almamak lazım tabi.

Hafta sonda ki serdar Aliden cesaret ve fikir almış oradan yolla çıkararak böyle konuşuyor baya gaz vermişti..

Üst Alt