Haber - Ali Koç'tan Devleti Hedef Alan Skandal Açıklamalar - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Ali Koç'tan Devleti Hedef Alan Skandal Açıklamalar

hükümete fetöcü dedi bakalım rte cevap verecekmi yoksa seçmen kaybederim korkusuyla suscakmı ençok merak ettiğin konu bu

Bütün ülkeye ve devlete sallamış burda da. Ülke ciddiye almıyormuş fenerbahceyi 25 -30 milyon taraftarı varmış. Yani şu açıklamalar futbol dışında bir konuda yapılsa yapan kişi 1-2 saate gözaltına alınır. Ama konu futbol olunca kimse bulaşmak istemiyor. Anliyorum çok işe yarayacak Ali Koç'un amacını sağlayacak açıklamalar değil birşey olmaz ama konu devletin otoritesi burada. Yoksa ciddiye almamak lazım tabi.

Yok abi bunlar ilaç filan kullaniyo. Gerçekten bunların psikolojisi bozulmuş. Şu konuşulan şeye bak feto fener duvarina toslamis diyo. Devlet degilmi abicim fetoyu dağıtan lütfen biri bana anlatsin fenerin fetoyu durdurmada ne yaptığını. Bunlar kendi yalanına inanmaya başlamış. Kardeşim devletin yaptığı işi neden kendin yapmış gösteriyorsun. Bir kişi çıkıp şu adama sen ne anlatıyorsun diye sormuyo... Cidden ilginç

Bu sacmaliklar silsilesine once destek atan hukumete yakin bir gazete, Koc hukumete agir ithamlarda bulununca "Ne Alaka Koç'um" diye baslik atmis. Whatsapp Grubu Yoneticiniz Ali Koc'a bunun hesabini verirsiniz.

Kurtuluş savaşını da karıştırmış çapsız herif.

Kurtuluş savaşı sırasında işgalcilerle birlikte General Harrington kupası düzenleyip top oynayan bunlar değildi dedemdi galiba.

Yumurta kapıya dayanmadan önce herkes takımı çekin diyodu Koç kürsüden napalım diye sorunca ne çekmesi mücadeleye devam dediler

Koç yine şampiyon olamayacağını anladı ve istediğini aldı bakın şampiyon olamayacağız siz istiyosunuz diye maçlara çıkıcaz başarısızlıkta bize bişey demeyine getirdi işi,hepside bi güzel yedi

Oğlum siz kim ligden çekilmek kim böyle tıpış tıpış çıkarsınız işte maçlara o iş çekilelim demekle olmuyo,yıldo da zamanında maçlara paf takımla çıkıcam diyodu onu bile yapamadı

Sadece Aysal başkanım yapabildi baskette çekti takımı sahadan sonra yabancı sınırı,karalama kampanyası derken yediler adamı

Yaramazlık yapmadan bi köşede durun sesinizide kesin

Bu açıklamalardan önce dün farklı iki başlıkta yazmıştım: bu camia ve başkanları halkı kin ve nefrete sürüklemekte, kaos ve iç karışıklık çıkarmak istemektedir, derhal savcılar görevini yapıp müdahale edilmelidir demiştim. Yargıyı görevini yapmaya davet edilmelidir.

rakı masasında ayyaş olan agzı ile içemeyen sarhoşlar gibi konusuyor herif birde gaza geldimi tutmayın küçük enişteyi.. Reis olamsa coktan kme düşmüşlerdi. Reis kesin kulağını çeker bunun yada görun bakın 1 hafta geçmeden özür manasında bir konuşma yapar

Ne yapmışlar da fetöyle mücadele etmişler acaba, bi tane örnek versinler, şikeden götlerini kurtarmaya çalıştılar anca. Fetönün şerefsiz savcısıyla maç yaparak mı mücadele etmişler. Hadi ordan yetersiz şımarık seni. Yalısına çoktan ekip arabasının gidip bunu alması, gel anlat derdini denmesi lazım buna da nerdeee.

Soyadından baska hiçbir özelliği olmayan bu niteliksiz ezik hem fenerin hemde kendi ailesinin sonunu getirecek bu gidişle.

Üst Alt