Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park | 53.798 - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park | 53.798

DYroPGZWkAAdkHq.jpg

Cevap: Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena

Donuyoruz lan donuyoruz daha fazla soğuk oluyor stat mimarisi üstünün kapanması mantığına göre düzenlendi böyle olunca havalandırma aralıklarından daha da fazla rüzgar yiyoruz. Artık 10 yıl sonra falan yaparlar pff.

Şaka maka deli üşüyorduk, ısıtıcı falan getirdiler de biraz daha yaşam koşullarına elverişli şu an.

türk telekom arena'nın dış cephesi

yakın zamanda bu konuda olumlu gelişmeler olacak gibi gözüküyor. güzel bir proje üzerinde fikir birliği sağlanmış. çok detay vermeyim ama avrupa'nın dev kulüplerinden bir tanesinin stadına baya benzeyecek. ancak bir kaç detaya bağlı olduğunu söylemem gerek.

(Quakerboy)

Bugün yönetimin içinden bir kişi sunum yaptı ve güzel noktalara değindi;
-Elektrik satın almak yerine elektrik üretmek için çatıya güneş panelleri konulacak denildi ki yarından itibaren başlanacak diye de eklendi
-Saha ışıkları yerine led ışıklar yapılması
-Stadın içi aydınlatılması da led olacak denildi
-Dış cephe konusunda Alianz Arena ve 2-3 stad örneği gösterildi

Umarım bu tarz güzel hamleler sonrasında CL'ye kalıp ekstra gelirler elde etmeye başlayınca yapılması gerekenler;
-Kamera yayın açısı(2. kat yerine 1. kattan çekim yapıp EPL ve büyük liglerdeki görüntü kalitesine ulaşmaya çalışılmalı örnek olarak Arsenal, Benfica stadlarındaki kamera açısını uygulayabiliriz çünkü stad yapılarımız da benziyorlar.
-Kat aralarına reklam panoları
-Koltukları yenileme(Hem sayı arttırımı hem de kalite arttırımı)

Genel olarak bu yönetimin böyle bir planının olmasını bile çok beğendim gerçekten uzun yıllar sonra isimli başkandan öte elindekilerle maksimuma ulaşmaya çalışan yönetim modeli çok iyi oldu bundan sonra tavırlarını bozmazlarsa önümüzdeki seçimleri kazandıkları taktirde güzel projeler ve iyi işlere imza atacaklarına eminim.

Uğur Meleke: "Türk Telekom Stadı, akustik olarak diğer statlara göre daha iyi. 2012 yılında Galatasaray bu statta kolay kolay kaybetmez demiştim. O zamanlardan bu zamana Fatih Terim görevde kalmış olsa Galatasaray bugün bambaşka bir yerde olabilirdi." (RadyoSpor)

Başakşehir maçıyla bir kez daha ülkenin baskı açısından 1. numaralı stadı olduğunu gördük akustik konusunda soru işaretleri olabilir ama yapılışın da en önemli özelliği rakibe baskı olarak yani arena gibi tasarlanmıştı ıslık sesi arttıkça tam bir yıldırım sesine dönüyor ve rakibi bozuyor başakşehir bu ligde en çok topa sahip olan takımken paramparça oldular. Özellikle takım da reaksiyon gösterdiği zaman rakibin elleri ayaklarına dolaşıyor düşenecek fırsatı olmuyor rastgele sağa sola ileriye vuruyorlar. Beşiktaş maçında da en büyük gücümüz stadımız olacak

Başakşehir maçıyla bir kez daha ülkenin baskı açısından 1. numaralı stadı olduğunu gördük akustik konusunda soru işaretleri olabilir ama yapılışın da en önemli özelliği rakibe baskı olarak yani arena gibi tasarlanmıştı ıslık sesi arttıkça tam bir yıldırım sesine dönüyor ve rakibi bozuyor başakşehir bu ligde en çok topa sahip olan takımken paramparça oldular. Özellikle takım da reaksiyon gösterdiği zaman rakibin elleri ayaklarına dolaşıyor düşenecek fırsatı olmuyor rastgele sağa sola ileriye vuruyorlar.

Bizim taraftarı al nereye koyarsa koy o etkiyi yapar :D

Ama şu var konumu saymazsak Tr'nin en iyi stadı o kesin.

Bizim taraftarı al nereye koyarsa koy o etkiyi yapar :D

Ama şu var konumu saymazsak Tr'nin en iyi stadı o kesin.
Eksikleri var mı kesinlikle var normalde kadıköy ve vodafone park'ın neredeyse 1.5-2 kat büyüklükte bir stadımız var ayrıca çatı olarak bu iki stada göre çok üstün hele ki açılır kapanır düşünüldüğü için o taşıyıcı sistemlerin büyüklüğünün gözükmesi ve hissedilmesi stada bambaşka bir hava katıyor resmen kadıköy ve vodafone bizim stadın yanında ufacık kalıyor.

Taraftar profilimiz çok önemli son dönemlerde taraftarımızı da tebrik etmek lazım sürekli bildirilerle telefonlardan uzaklaşılmaya başlandı maçı yaşayıp anında reaksiyon göstermek çok önemli umarım taraftarımız daha da iyi olacaktır.

Pazar günü maça 4 saat kala Batı üst tribünden bilet buldum.2011-12 2014-15 sezonlarında kombinem dahil bi çok derbi, şampiyonlar ligi maçları (juventus) izledim.Başakşehir maçındaki taraftar isteğini ilk defa bu kadar hararetli şekilde gördüm.Takım atak yaparken tribünler aşşağı düşecek gibi bağırıyordu.Bi ara tüylerim diken diken oldu.

Vodafone parkta beşiktaş fenerbahce izlemişliğim var. Bizim stadın akustiği emin olun türkiyede hiçbi yerde yok.Yeter ki takım çoşkulu oynasın. Bikaç tehlikeli atak akabinde, taraftar maçı takıma mutlaka kazandırır

Bu sene takimin uzerinden olu topragini atmasinin da, Fatih Terim'in de ciddi payi var taraftar desteginin buraya gelmesinde. Seneye Sampiyonlar Ligi maclarinda bu durum zirve yapacaktir diye dusunuyorum.

Üst Alt