Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park | 53.798 - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park | 53.798

Pazar günü maça 4 saat kala Batı üst tribünden bilet buldum.2011-12 2014-15 sezonlarında kombinem dahil bi çok derbi, şampiyonlar ligi maçları (juventus) izledim.Başakşehir maçındaki taraftar isteğini ilk defa bu kadar hararetli şekilde gördüm.Takım atak yaparken tribünler aşşağı düşecek gibi bağırıyordu.Bi ara tüylerim diken diken oldu.

Vodafone parkta beşiktaş fenerbahce izlemişliğim var. Bizim stadın akustiği emin olun türkiyede hiçbi yerde yok.Yeter ki takım çoşkulu oynasın. Bikaç tehlikeli atak akabinde, taraftar maçı takıma mutlaka kazandırır
Taraftar profilimiz artık değişmeye başladı daha agresif bir tribün ortamı oluşuyor burada iş herkese düşüyor zamanla daha iyi noktaya gelecektir

Bugün yönetimin içinden bir kişi sunum yaptı ve güzel noktalara değindi;
-Elektrik satın almak yerine elektrik üretmek için çatıya güneş panelleri konulacak denildi ki yarından itibaren başlanacak diye de eklendi
-Saha ışıkları yerine led ışıklar yapılması
-Stadın içi aydınlatılması da led olacak denildi
-Dış cephe konusunda Alianz Arena ve 2-3 stad örneği gösterildi

Umarım bu tarz güzel hamleler sonrasında CL'ye kalıp ekstra gelirler elde etmeye başlayınca yapılması gerekenler;
-Kamera yayın açısı(2. kat yerine 1. kattan çekim yapıp EPL ve büyük liglerdeki görüntü kalitesine ulaşmaya çalışılmalı örnek olarak Arsenal, Benfica stadlarındaki kamera açısını uygulayabiliriz çünkü stad yapılarımız da benziyorlar.
-Kat aralarına reklam panoları
-Koltukları yenileme(Hem sayı arttırımı hem de kalite arttırımı)

Genel olarak bu yönetimin böyle bir planının olmasını bile çok beğendim gerçekten uzun yıllar sonra isimli başkandan öte elindekilerle maksimuma ulaşmaya çalışan yönetim modeli çok iyi oldu bundan sonra tavırlarını bozmazlarsa önümüzdeki seçimleri kazandıkları taktirde güzel projeler ve iyi işlere imza atacaklarına eminim.

O sunumu ben de dinledim.. İnsallah gerceklesir ve cok daha iyi bir stadımız olur.. Beklentilerim :
1- Dış cephenin yeniden tasarımı ve yenilenmesi,
2- Tribun kapasitesini artıracak sekilde yeni koltuk duzeninin yapılması ve koltukların yenilenmesi,
3- Kulube ek gelir saglayacak stad içi ve dışı reklam calışmalarının yapılması,
4- Elektrik üretimi için panellerin yerlestirilmesi..Ve kendi ihtiyacımız haricinde ek gelir elde etmek..

Yanlız stada bakılmıyor bu bir gerçek işıl ışıl tertemiz olması lazım Aslan yuvasının

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Her geçen gün biraz daha güzelleşiyor :love:.

Da1fUdIX0AAV7f9.jpg:large

O sunumu ben de dinledim.. İnsallah gerceklesir ve cok daha iyi bir stadımız olur.. Beklentilerim :
1- Dış cephenin yeniden tasarımı ve yenilenmesi,
2- Tribun kapasitesini artıracak sekilde yeni koltuk duzeninin yapılması ve koltukların yenilenmesi,
3- Kulube ek gelir saglayacak stad içi ve dışı reklam calışmalarının yapılması,
4- Elektrik üretimi için panellerin yerlestirilmesi..Ve kendi ihtiyacımız haricinde ek gelir elde etmek..

İlk yapılması gereken koltukların yenilenip kapasite konusunda 62.500 civarına çıkarmamız lazım hem ekstra gelir hem de stada inşaat yapmadan +10 bin kapasite artabiliyor bu da çok önemli bir baskı demek umarım bu yönetim bu konularda adımlar atacağını düşünüyorum

Insanlar kirletiyor , fb stadi da resmen les . Bjk eh iste , basaksehir bir tik daha iyi cunku belediye ozel ilgi gosteriyor oraya neden bilmiyorum

Fakat bufe konusunda sifirin altinda

Yani koridor kismindan vip e geçene kadar icim burkuluyor locaların bakımı gayet iyi

Onat otopark karti onermistim bu sozleri bir kez daha gecmiste soylediginde . Tabi kombineliler icin

Neden çekilmiyor anlamadım iş çıkış saati düşünün hicbir yer cekilmez

İş çıkış saatinin daha beteri bir yoğunluk oluyor. Metro kesinlikle yetersiz. Toplu taşıma ile geldiğim için otopark kartı vs. malumatım pek yok. Zaten diğer takımların stada geliş rahatlığıyla kıyasladım daha çok. Oturdukları yerden sallıyorlar. :)

Taraftar değişmedi
İlk yarı fener maçında herkes çok kötü demişti takımın hali ortadaydı. Taraftarı takım gaza getirir

Şimdi ısıran fatih hocanın takımı olduğu için taraftar ateşleniyo. Hem trabzon hem başak maçlarında gördük.
Ve fatih terim 2012 den bu zamana başımız da olsaydı biz o derbi rezaletlerini yaşamazdık burda. Bitirdiler bizi 2 sene de. Gül gibi stad da alay konusu olduk uğursuzlar yüzünden

TapaTalK

İş çıkış saatinin daha beteri bir yoğunluk oluyor. Metro kesinlikle yetersiz. Toplu taşıma ile geldiğim için otopark kartı vs. malumatım pek yok. Zaten diğer takımların stada geliş rahatlığıyla kıyasladım daha çok. Oturdukları yerden sallıyorlar. :)

Emin olun diger stadyumlar daha zor , en az 5 kere fb stadina , 10 un uzerinde bjk ye ve yine 10 civarinda basaksehire gidiyorum

Arabali ulasim ve parklanmak acisindan en rahati diyebilirim . En fazla trafikten bayabilirsiniz . Tabi arabanizi kendiniz kullaniyorsaniz bu artabilir

Üst Alt