# Aliaksandr Paŭlavič Hleb - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Aliaksandr Paŭlavič Hleb

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Aliaksandr Paŭlavič Hleb

Lafım sana degil yanlıs anlama önceki yazılarını okumadım bilmiyorum ama eger transfer için iyiyse yönetim gerisi için yalansa bizim yaptıgımız taraftarlık degil saksakcılıktır.

Sadece transfer için değil ki,senin tabirinle bizim şakşakçılığımız.

Sağlam,ayağı yere basan,ne yaptığını bilen,sadece kaliteyi hedefleyen,kulübün kaybettiği imajı yeniden yavaş yavaş yakalamasını sağlayan yönetim oldukları için seviyorum onları.

eğer buna da şakşakçılık diyosan,Özhan Canaydın yönetimine geri dönebilirsin renkdaş...

Otelin yerini biliyorum yakin sayilir bana adamin ismini ögreneyim orda calisip calismadigindan emin olayim sonra kene gibi yapisirim siz merak etmeyin :D

"Öyle veya böyle verildi para ve bize geldi adam."

Ben diyorum ki sana Galatasaray Yonetimi bu paraya oyuncu almamistir.

Cem Uzan vermisti parasini diyorum. Sende hala diyorsunki su veya bu sekilde geldi.

Benim vurgulamak istedigim Galatasarayin bu paraya almiyacagi veya alamiyacagi idi.

Sadece transfer için değil ki,senin tabirinle bizim şakşakçılığımız.

Sağlam,ayağı yere basan,ne yaptığını bilen,sadece kaliteyi hedefleyen,kulübün kaybettiği imajı yeniden yavaş yavaş yakalamasını sağlayan yönetim oldukları için seviyorum onları.

eğer buna da şakşakçılık diyosan,Özhan Canaydın yönetimine geri dönebilirsin renkdaş...

Dedimya yazılarını okumadım bilmiyorum sende bilmiyosun demekki ben secildiginden beri destekliyorum yönetimi sampiyon oldugundada 5. oldugundada sadece babam kadar sevdigim adnan polata tek kızgınlıgım özhan canaydının listesinden girmesidir zamanında:)

Dedimya yazılarını okumadım bilmiyorum sende bilmiyosun demekki ben secildiginden beri destekliyorum yönetimi sampiyon oldugundada 5. oldugundada sadece babam kadar sevdigim adnan polata tek kızgınlıgım özhan canaydının listesinden girmesidir zamanında:)

O zaman problem yok renkdaş :)

Geburtsdatum: 01.05.1981

Größe: 1,85

Nationalität: - Weißrussland

Fuß: beidfüßig

Homepage: www.aliaksandr-hleb.de

Verein (RN): FC Barcelona 21

Position: Mittelfeld

Positionsdetails: Offensiv-Allrounder

Länderspiele: 40 Spiele für Weißrussland Weißrussland

Länderspieltore: 5 Tore für Weißrussland Weißrussland

Länderspieldebüt: 12.10.2002*

Vertrag bis: 30.06.2012

Marktwert: 15.000.000 €

Geburtsdatum: 01.05.1981

Größe: 1,85

Nationalität: - Weißrussland

Fuß: beidfüßig

Homepage: www.aliaksandr-hleb.de

Verein (RN): FC Barcelona 21

Position: Mittelfeld

Positionsdetails: Offensiv-Allrounder

Länderspiele: 40 Spiele für Weißrussland Weißrussland

Länderspieltore: 5 Tore für Weißrussland Weißrussland

Länderspieldebüt: 12.10.2002*

Vertrag bis: 30.06.2012

Marktwert: 15.000.000 €

Aslında en saglam bilgiyi hlebden alırız ona soralım:D

ingilizcesi iyi olan bir arkadas sitesine girip baksın bi forum gibi bi yer varsa yazalım belki cevap gelir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt