# Aliaksandr Paŭlavič Hleb - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Aliaksandr Paŭlavič Hleb

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Aliaksandr Paŭlavič Hleb

Gudjohnsen ve Hleb gelme ihtimali çok yüksek diyorum;)Bojan ise hayatta gelmez yollamazlar onu gündeme getirmeyin!

Forumda 50 kere üst üste saka yapan arkadaslara bu tepki verilmedi.

Falanca Galatasaray´da vs...

Arkadas bisey söyledi diye ( ki böyle bilgiler ilk ve son degil ), cocuk bu, sallamis,

adam yerine koymayan tarzi yorumlar cok yanlis.

Yeni üye de olsa üye simdi.Böyle mi davranilacak bir üye´ye?

Hleb gelirse arkadasi forum yönetim kurulu baskani filan yapmaniz gerekir, kendinizi affetirmek icin.:D

Inanmayin ama arkadasla da alay etmeyin...Ben inanmak istiyorum herhalde:rolleyes:

Alay etmiyoruz. Dün ben Neill Galatasaray'da dediğimde bi arkadaşımdan aldığımı belirttim.Adını da verdim.

Bu arkadaş gelmiş. Murat Özbey diyor. Tamam sildim, dalga geçtim vs. saçma sapan şeyler yazıyor.

İnanan inansın kardeşim. Banane. Ben inanmıyorum.

Ah ulen bu sezona Aslantepe de başlıcaktık ki,kombineler i kuruturduk resmen!

Numan renkdaşım gitme şansın varsa otele daha makbule geçer,telden söylemezler bea:D

Kuşlar kendi sitelerinden çok Gs forumlarını takip eder oldular:DHepsi tırnaklarını yiyerek,Gs forumlarını takip ediyorlar,tabi kıskanarakta:D

8.5 m euro bonservis ve yıllık 2,5 m euro ya itirazım yok daha 28 yasında adam ama çok zor Gudjohnsen olabilir ama Hleb i vermezler :)

Cuma okulda Rijkaard ı almış Gs dediğimde aldığım tepkiler;Ohaaa,Yooook artık,Çüşşşş,Yalancıyı?,Hadi len ordan,vaaaay beee vb. :D

Hleb i alırsak artık ne derler bilemiyorum:p

Misafirlerimize önce hos geldin sonra aralarında bizden olanlarda vardır diye dusunerekden bizi izlemeye devam edin diyorum kanatlılarada burdan uzaklara ucma kusum sarkısını yolluyorum:asd:

Şuanda kayıtlı üyeden çok misafir var:DKonuyu Toplam 95 Üye okuyor. (43 Kayıtlı üye ve 52 Misafir)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt