Alman Liginden müthiş Brezilyalı stoper - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alman Liginden müthiş Brezilyalı stoper

Cevap: Alman Liginden müthiş Brezilyalı stoper

bence lucio naldo'dan daha muhtemel. naldo werder'in vazgeçilmesi, lucio transfer listesinde en azından.

FootbalFrance sitesinde Diawara'nın Marsilya ile anlaştığı yazıyor, Servet büyük ihtimalle kalacak.

diawara 4 yıllığına imza atacakmış marsilyaya. yalnız şöyle bir durum var geçenlerde marsilyalı bir oyuncu adını hatırlamıyorum. servet ve diawarayla mücadele girmekten çekinmiyorum gibilerinden bir açıklama yapmıştı. sanki bundan da diawara nın alınmış olması servetin transferine tam olarak engel olmuyor gibi geldi bana.

bence artık, şu 3 ay sakat bu sakatlıktan yeni çıktı,şu adamı alalım gibi cümleleri bırakıp sağlık ekibimizi güçlendirelim

inşallah chelsea den alex gelir...

attığı her frikik gol...

o da almanyada değil... ama belki yönetimin bir şaşırtmacasıdır...

Bu takima kesinlikle stoper sart Gokhan yada Emreyle olmaz.Hucum hattimiz cok iyi ama bu defansla yine zor durumda kaliriz bir stoper alsinlar transferi kapatsinlar,benim gorusum bu.

attığı her frikik gol...

Evet yaaaa. Bize iyi bir freekick'çi lazım. Oynamasın kenarda otursun; Freekick olunca gelsin kullansın geri otursun. Juninho olabilirdi mesela. Hazır Lyon'la da içli dışlıyken. Kaçırdık maalesef.

attığı her frikik gol...

Fb deki Biliga ile yarışırlar...:m26::m26:

Şaka bir yana Biliga da Alex de harbiden müthiş ser vuruyorlar...

Hele Biliganın Fb ye attığı gol muhteşemdi...(o yüzden almışlardır kesin...Agahovayı neden almadılar...:)

Fb deki Biliga ile yarışırlar...:m26::m26:

Şaka bir yana Biliga da Alex de harbiden müthiş ser vuruyorlar...

Hele Biliganın Fb ye attığı gol muhteşemdi...(o yüzden almışlardır kesin...Agahovayı neden almadılar...:)

Maçtan maça yetiyordur heralde kendilerine :D Aslında takıma alsalardı altyapıyı sağlama alırlardı :D Tesislerden çıkan bebeler direk sahayaa inerdi.. Fener zenci sever.. :f68.gif:

Benden bir öneri; verin Gokhan Zan ile Emre Güngör'ü alın Eren Güngör'ü. Lucio'da yerinde otursun :)

Üst Alt