Alper Pirşen Saklandığı Delikten Çıktı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alper Pirşen Saklandığı Delikten Çıktı

Alper Pirşen: "Galatasaray derbisinde Mesut'un pozisyonunda karşıdan pozisyonunu çektiler. Ayağın topa değip değmediğinin görüntüsünü net vermedikleri için herkesin kafasında soru işareti kaldı. O golün dijital çalışmasını yaptığımızda, o golün de ofsayt olmadığı ortaya çıktı."

Alper Pirşen: "Aynı var operatörü. Bu maçta onu yapan operatör, bu maçta da top ayaktan çıktıktan sonra çizgi çiziyor. Bizi aptal yerine koymasınlar, yakalandılar. Operatör hizmetini veren firmanın kim olduğunu ve içindeki çalışanları, hepsini biliyoruz."

Türk polis teşkilatına hakaret eden bir adam bizim yöneticimiz olsaydı şimdi ülkede neler neler olurdu hayal bile edemiyorum
Yer yerinden oynardı
Her şeyden önce öyle bir adamı biz taraftarlar istemezdik
Midesizsin , yüzsüzsün , rezilsin , şikecisin fb !!!

Bazılarında tabikide haklı

ancak her sezon gidince korona,her maç gidince zemin hakem denmemeli
diğer bahanelerde haklısın ama bu sene fbjk ye aşırı çalıştı hakemler. aleyhimize verilen kırmızı kart ve penaltı sayılari zaten herşeyi belli ediyor. fbjk çetesi fenerasyon ve medya üzerinden topyekün bize tuzak kurmaya çalışıyor bariz ortada

Ya arkadaş bu kadar şikayetçiyseniz neden istifaya çağırmıyorsunuz bunları atayan kurumları çağırın istifaya bizde destek olalım hadi ;D

diğer bahanelerde haklısın ama bu sene fbjk ye aşırı çalıştı hakemler. aleyhimize verilen kırmızı kart ve penaltı sayılari zaten herşeyi belli ediyor. fbjk çetesi fenerasyon ve medya üzerinden topyekün bize tuzak kurmaya çalışıyor bariz ortada
Aksini iddia eden yokki aynı fikirdeyiz

benim dediğim şey şu şimdi fb koçla nal topluyo 3 senedir ve suç hep başkalarında söylediklerine göre

bize bakıyorum kötü zamanlarda hemen bi yönetim terim krizi,belhanda krizi,zemin krizi,hakem krizi

bunlara gerek yok diyorum bende,hepmi başkaları başka etkenler suçlu,çuvaldızı hakedene batıralım ama iğneyide saklamayalım her seferinde

Üst Alt