# Alper Potuk - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Alper Potuk

Alper hayatının hatasını Fener'e giderek yaptı. Bize gelseydi büyük ihtimal Melo'yu almayıp kendisini alacaktık. Orta sahada banko oynayan biri olacaktı.

Ancak Fener'e gidince kanatta oynamaya başladı. Alper'in orta sahada oynarken fark yaratan dripling özelliği kanatta fark yaratmamaya başladı.

Sırf dripling yaptığı için kanada çektiler adamı. Halbuki orta sahada dripling yapan oyuncular artık moda oldu. Naby Keita,De Bruyne,David Silva en basitinden akla gelen isimler..

Bu adamın mevkisini çözemedim yıllardır bi maç forvet bi maç kanat bi maç 10 numara da oynuyor bizde orta sahaya alacaktık herhalde zamanında

Alper Potuk bence Emre Akbaba'dan iyiydi, hatta o donem yabanci siniri da vardi.

Bize gelseydi cok farkli olacagini dusunuyorum.
Karşılaştirdigin adamlar elma ile armut gibi farklı. Bu adam orta saha oynuyordu fbye gelince kanat kullanıldı, Emre ise ofansif orta saha ve golcü. Alper bize orta saha yok diye istendi yoksa aman aman bir adam değildi. Burada Tarik için hemen alınmalıdır konusu açılıp yalvarilmisti yani kadro kalitesi berbattı

SM-A320F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Karşılaştirdigin adamlar elma ile armut gibi farklı. Bu adam orta saha oynuyordu fbye gelince kanat kullanıldı, Emre ise ofansif orta saha ve golcü. Alper bize orta saha yok diye istendi yoksa aman aman bir adam değildi. Burada Tarik için hemen alınmalıdır konusu açılıp yalvarilmisti yani kadro kalitesi berbattı

Nasil yani ikisi de ofansif orta sahadan bozma merkez orta sahalar. Dribbling ve golle one cikan adamlar, pastan ziyade.

Mevkisiz değildi, 8 numaraydı, Eskişehir'deki son döneminde iyi oynuyordu zaten.

Sıkıntı 7.5+oyuncuya gitmesiydi ki biz alsak da 7 falan verecektik.
Ben de orta saha oynuyordu diye belirttim zaten . Yabancı sınırına kurban gitti aslında. Fiyat yüksek olunca oyuncu altında eziliyor , bunu anlamıyorlar. Feghuli mesela yıllık 2 milyon alsa ben de dahil kimse laf etmez ya da belhanda 2 milyon bonservis ile gelse bu kadar nefret edilmezdi. Kısaca aslında yabancı sınırı Türkler için daha kötü

Ben de orta saha oynuyordu diye belirttim zaten . Yabancı sınırına kurban gitti aslında. Fiyat yüksek olunca oyuncu altında eziliyor , bunu anlamıyorlar. Feghuli mesela yıllık 2 milyon alsa ben de dahil kimse laf etmez ya da belhanda 2 milyon bonservis ile gelse bu kadar nefret edilmezdi. Kısaca aslında yabancı sınırı Türkler için daha kötü

Bunu anlatamazsın. Gerçi Alper'in maaşı çok değildi.

O konuda asrın kazığı Mehmet Topuz transferidir herhalde 10 m euro bonservis 3.2 maaş

Vay arkadaş

böyle adamlar yabancı sınırı varken kulüplerin batmasına sebep oldu.

avrupada 700 bin euro bonservis bile vermezler alper'e. eğer federasyon yabancı sınırını tekrar gündeme getirirse çok sert tepki koymalıyız ülke olarak.

Üst Alt