Amrabat Transferi Olumsuz Sonuçlandı - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amrabat Transferi Olumsuz Sonuçlandı

Cevap: Amrabat Transferi Olumsuz Sonuçlandı!

Muhtemelen bu iş Amrabat sayesinde bonservissiz halledilecek. Taktiksel bi açıklamaydı, böylece Amrabat Fifaya giderse eli güçlenecek. Kayseride resmi teklif yok futbolcumuzun aklını karıştırıyorlar tezini bir daha süremeyecek. Olay bundan ibaret. Akıllıca bir iş oldu..

Cevap: Amrabat Transferi Olumsuz Sonuçlandı!

Muhtemelen bu iş Amrabat sayesinde bonservissiz halledilecek. Taktiksel bi açıklamaydı, böylece Amrabat Fifaya giderse eli güçlenecek. Kayseride resmi teklif yok futbolcumuzun aklını karıştırıyorlar tezini bir daha süremeyecek. Olay bundan ibaret. Akıllıca bir iş oldu..

Aynen, ben de bunu yazmak için girmiştim :eek:

Cevap: Amrabat Transferi Olumsuz Sonuçlandı

amrabat iyi oyuncu,türkiye ligini de tanıyo gelse uyum problemi çekmezdi en fazla 5 milyona gelseydi ne yalan söyleyim sevinirdim ama bu adamda neden bu kadar ısrar ediliyor anlamadım.madem kanat oyuncusu için 7.5 milyona kadar çıkabiliyosun ve bu oyuncu türk değil yani hedef kitlen tüm dünya bu paraya illla ki en az amrabat kadar kalitelisini bulursun ne diye bu heriflerin ağız kokusunu çekiyoruz

amrabatın ederi 4 ile 6 milyon euro arasıdır fazlasını vermek saçmalık açıkcası yönetim nasıl böyle bir gaflete düşmüş merak içindeyim..

ne amrabatmış arkadaş anadolu klübünün bir oyuncusunu ya alacaksın ya da teklif yapmıcaksın koskoca GS'ın bir senedir uğraştığı oyuncuya bak

Ortalikta Avrupada basari diye diye dolasacaksiniz sonrada boyle karaktersiz oyuncularin ve kuluplerin pesinden kosacaksiniz.Bu amrabatin bana takim oyunu icinde tek bir artisini soylesenize adam topu aliyor hurra diye kosuyor kaleyi gorurse vuruyor rastgele yada sacma sapan ortalar aciyor.Terimde oyuncudan anlamiyor yonetimde.

Baştan sona yani taa devre arasından bu yana saçma sapan bir sorundu bu Ambrabat, sıradan bir anadolu klübünün Faslı oyuncusu için değmezdi bu kadar seneryolar yazılması. Bu kayseri değilmiydi Gökhan Ünal ile Mehmet Topuzu satmıyoruz diye pankart hazıarlatıp İstanbula astıran, o oyuncuların akibetinin ne olduğu ise aşikar. Ambrabat denen adam 2-3Milyon ya eder ya etmez. Arda Turanı 12M ye satacaksın Kayseriden amrabata 7M vereceksin saçmalıktı neyse kurtulduk...

Bu adam bizde çok iş yapar umarım son dakika gelir de takımda parlayan bir yıldız olur..şu anadolu kulübünün sıradan faslı oyuncusu diyenler sizi anlamış değilim

Postiga İ.B.B'de veya Samsun'da oynasa kötü oyuncu mu olacak Adnan Polat'ın dediği gibi Portekiz forması mı giydirelim memnun olmanız için işte sizin gibi düşünen illa isim yapmış yaşlı enkaz topçu bekleyen gerçekçilikten uzak taraftar kitlesinden bahsediyor burada Polat..Amrabat'ta fizikse kralı var teknikse takımın yarı oyuncusundan fazlasını geride bırakır,istekli başarıya aç

Böylesi daha hayırlı oldu bana göre. Bende gelmesini isteyenlerdendim. Ama 7,5m gibi yüksek bir ücreti hakettiğinide düşünmüyorum.

Üst Alt