Amrabat Transferi Olumsuz Sonuçlandı - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amrabat Transferi Olumsuz Sonuçlandı

Cevap: Amrabat Transferi Olumsuz Sonuçlandı!

-----

Bence klübün Hurma ve diğer Fener yandaşı kankalarını " Galatasaray futbolcumuzu ayartıyor " ağlamalarını susturmak için yapılmış göstermelik bir davranıştı olanlar...

Yani " biz resmi teklif yaptık, ama onlar anlaşmaya yanaşmadı " demek için...

Açıkçası bundan sonrasının UEFA ya pas edileceği konusunda eminim...

Futbolcu ve Galatasaray UEFA ya başvuracak...

Seneye bize gelme ihtimali % 50 nin üzerinde...

İyiki olmamış bu transfer. Olurda Kayseri 7m'i havada kapsaydı bu işin başındakiler baya bir tepki alırdı.

Yönetimin yaptığı komediden başka bişey değil. Şirket üzerinden görüşmeler KAP'a bildiriliyor ve olumsuz sonuçlanıyor. Bunlar koskoca holding yöneticileri. Böyle acemice yada kasıtlı olayları(mesela enerji işi) borsada işlem gören kendi şirketleri üzerinden bildirim yapabiliyorlar mı? Hisselerin uluslararası piyasalarda itibar değeri vardır. Ulan bu Galatasaray çocuk oyuncağı mı!? Artık abarttınız ciddi anlamda...

Herkes Hurma'ya laf çakmış ancak bu kaçıncı Kap'a bildirilip te sonuç alınamayan adam, hala aynı yanlışta ısrar ediyoruz, eline yüzüne bulaştırmadan bir transfer yapılır, olmuyorsa da hadi bana eyvallah der vazgeçersin.

Bu tutumumuzu ve ısrarcılığımızı anlamıyorum.

allahıma bin şükür gelmedi bu herif ya.Doka kamara popov bu adamdan her türlü.Hele doka top diye oynar amrabatı

Fifa, oyuncu gitmek istediğinde ve kulübü astronomik bedeller talep ettiğinde transferine izin veriyor oyuncunun. Hurma'nın bu hareketi ters tepebilir.

Amrabat artık Kayseri forması giymez. İyi oldu uğraşsınlar şimdi.

Sırf teklif yaptık ama vermediler diye danışıklı dövüştü bence amaç Amrabat'ı Kayseri'ye de yar etmemek. Bu saatten sonra Amrabat Kayseri'de top oynamaz.

1- Neden Hurma gibi bir köpekle muhatap oluyorsunuz, başka futbolcu mu yok? Bırakın Hurma Aziz'in koynuna girsin.

2- Eğer doğruysa Amrabat'a nasıl 7 milyon Euro teklif edersiniz? Delirdiniz mi?

3- Allah aşkına aklınıza başınıza toplayın artık.

Bence yönetim, Kayseri yönetiminin canlı yayınlara çıkıp "Amrabat için bizimle görüşmüyorlar,oyuncumuzu ayartıyorlar."demesinden sıkıldı.

En azından biz görüştük,teklifimizi yaptık.Onlar vermiyorlar şeklinde görüntü yaratmak istedi

Gerçekten çok sevindim. Bu adama 4ten fazla verilmemeliydi. Ödüm kopmuştu alınacak diye...

Bizimle adı geçen oyuncular (Amrabat-Assaidi-Konoplyanka) 3 aşağı 5 yukarı aynı tip oyuncular. Bu oyuncular eğer 4-4-2 oynayacaksak (ki oynamalıyız) sisteme uymazlar. Bizim o bölge için dayanıklılığı ve devamlılığı yüksek tekniği iyi olan bir oyuncuya ihtiyacımız var. Zannımca bu tip oyuncular bu tanıma uymuyor...

-----

Aynen katılıyorum... Bu düşünceyi daha önce de beyan etmiştim...

Yani hemen klübe veriştirmeyin...

Bekleyelim arkadaşlar... Durun bakalım daha erken...

Ha zaten biz dedik diye oyuncu alacak değiller

( elbette istediğimiz alsalar iyi olur ama sonuçta bu klübün başkanı hocası yöneticisi vs bi sürü yetkilisi var.

Şartları onlardan iyi kimse bilmez. O anlamda söyledim )

Bu yılda bir çok oyuncu istedik , adı geçti KAP a bildirildi ama olmadı. Ancak sonuçta şampiyon olduk..

Bekleyelim görelim derim... Amrabat aşağıdada yazdığım gibi bizde oynama ihtimali % 50 den fazla...

Sırf teklif yaptık ama vermediler diye danışıklı dövüştü bence amaç Amrabat'ı Kayseri'ye de yar etmemek. Bu saatten sonra Amrabat Kayseri'de top oynamaz.

-----

Bence klübün Hurma ve diğer Fener yandaşı kankalarını " Galatasaray futbolcumuzu ayartıyor " ağlamalarını susturmak için yapılmış göstermelik bir davranıştı olanlar...

Yani " biz resmi teklif yaptık, ama onlar anlaşmaya yanaşmadı " demek için...

Açıkçası bundan sonrasının UEFA ya pas edileceği konusunda eminim...

Futbolcu ve Galatasaray UEFA ya başvuracak...

Seneye bize gelme ihtimali % 50 nin üzerinde...

Bence FIFA mutlaka bonservisini verir Amrabata oyuncuyu korumak isteyecektir çünkü çok sert açıklamalar yaptı çocuk ve kulübüyle ipleri kopardı ama oyuncuya ağır bir para cezası verebilir Kayserispor klubüne ödemesi için, bu parayı da yeni kulübü Galatasaray karşılayabilir.

Para cezası 3-4 milyon €'da geçmez bence..

7.5 teklif etmişiz 15 istemişler bundan sonra hiçbir anadolu takımı Galatasaray oyuncumuzu ayartıyo demesin.

Üst Alt