Amrabat Transferi Olumsuz Sonuçlandı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amrabat Transferi Olumsuz Sonuçlandı

Cevap: Amrabat Transferi Olumsuz Sonuçlandı!

Kendi kendimizi böyle küçük düşürüyoruz arkadaş. Belli hurmanın fenerbahçeye çalıştığı. ne diye böyle bişey yapıyorsunuz anlamıyorum ki.

ulan su hurmaya bise yapalım ya,adam sabrımızı sınıyor,fener istedimi buyrun abicim paket yapalım diyor,4e 5e bırakıyor,bize her türlü pisligi cıkarıyor,bise yapmamız lazım,konu amrabat deil bu süleyman kim ki bizim karsımızda duruyor,ne sanıyo bu serefsiz kendini

4-5 milyona Fener'e vermeye çalışırlar.

Sonra başlıklar belli, "Şok şok şok Fener süper yıldızı Cimbomun elinden kaptı."

Ben hepinizin yerinede işiyorum ama siz yinede tuvalete giriyoruzsunuz değil mi?

Amacın ne ? Bir yorum yaptım karşılığında iğneleyici konuştun ve bende karşılık verdim. bu böyle gider. ne sende laf biter ne bende. bel altıysa bel altıda vururuz mesele değil. Muhabbetin içine s.çmayın yeterli.

Yazık oldu Amrabat'dan daha iyi bir sol açık alacağımızı zannetmiyorum ben zaten boşuna ümitlenmeyin.

Umarım Amrabat işi FIFA'ya taşır.

melih sabanoglu ‏@melihsabanoglu

. amrabat - gelişmeler şöyle oldu. galatasaray amrabat için 5 mio teklif etti. kayserispor ise 15 mio istedi.

serefssizsin hurma,senden beklenir adi herif

amrabati alamadik degil,amrabat fifaya basvuracaktir muhtelemen bonservissiz alacagiz bitmedi bu is...

Gelsin Assaidi çok sevindim bu habere :happynew: 7m'ya Assaidi+Sercan alınır

Üst Alt