Anadolu Kulüpleri | Transferler - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Anadolu Kulüpleri | Transferler

Cevap: G.Antep'in Hilbert ısrarı

El Yasa defansif anlamda çok iyi ama ofansif olarak çok gerisinde kaldı takımın. Sosa ve Popov'un temposuna ayak uyduramadı. Hilbert/Popov yada Hilbert/Sosa kanadı harika olur. Diğer kanat zaten harika : İvan/Olcan

Cevap: Pal Lazar ve Arevalo Rios Samsunspor'da

Süper Lig'e cikan takimlardan en iyi isi cikartan takim kesinlikle Samsunspor'dur. Forma sansi bulamayan oyuncularin hepsini yolladilar , öyle kadroyu sacma sapan adamlarla doldurmadilar Mersin ve Ordu gibi. As oyunculardan sadece Abdülaziz ve Agbetu'yu yolladilar.Onlarin erini rahatlikla doldururlar. ikiside nokta atisi transfer gerek Pal Lazar gerekse Arevalo. Süper Lig'e cikan takimlardan sadece Samsun ligde kalir , digerleri düser.

Cevap: Karabük'ün yeni Emenike'si!

paraya kıyılıp daha kaliteli bir futbolcu alınabilinir aslında neden para harcamak istemiyorlar anlamıyorum ayrıca angelovda serbest bırakılmış takım bulması halinde karabükden ayrılacak

Petkovic Young Boys'a müthiş bir futbol oynatıyordu, Arevalo da iyi transfer. Samsun adından söz ettirecek gibi görünüyor.

Samsun yeni Karabük olacak galiba, daha da basarili olabilirler hatta.

Hocalari cok iyi diye biliyorum.

Arevalo'da harika transfer Samsun icin.

Hala oynuyor Uruguay'da.

Süper Lig'e cikan takimlardan en iyi isi cikartan takim kesinlikle Samsunspor'dur. Forma sansi bulamayan oyuncularin hepsini yolladilar , öyle kadroyu sacma sapan adamlarla doldurmadilar Mersin ve Ordu gibi. As oyunculardan sadece Abdülaziz ve Agbetu'yu yolladilar.Onlarin erini rahatlikla doldururlar. ikiside nokta atisi transfer gerek Pal Lazar gerekse Arevalo. Süper Lig'e cikan takimlardan sadece Samsun ligde kalir , digerleri düser.
Geçen sezon kadromuzdan 15 oyuncu duruyor. Hepside forma şansı, as oynayan oyuncular. Bizdede iskelet bozulmadı.Alınan çoğu oyuncu 6+2+2 için başkanda bunu söyledi. Savunmaya yabancı alınmıyor. Kürşat-Numan falan var. Sol bek Selçuk olacak. Ortasaha Ali olacak. Önünde irfan olacak. Sağ bek'e uefa kupasında final oynayan adam geldi. Sağ ve Sol kanata 2 hızlı yabancı gelecek. Birde sağlam forvet gelecek. İlkonbirde çok değişiklik olmuyor. Zaten Samsunda yabancı oyuncular almaya devam edecek. Bizim yönetim borç yapmak istemiyor. Veremeyeceğimiz paralara oyuncuyu kandırmıyorlar. Ayrıca bizim kulübe iş adamlarından fazla destek yok. Vali 25bintl verdi diye adamı şikayet eden hainler olmuş. Yönetim Otopark ihalesi yaptırıyor, aradan başka bir firma çıkıp ordudan ihaleyi alıyor.Yönetim 2 benzin istasyonu almaya çalışıyor. Yapılan bir çok tesis var. Alt yapı akademisi binası yapıldı.İstanbulda 4 futbol okulu kuruldu.Başkan elinden geleni yapıyor..Buna rağmen sportif direktörlüğe Volkan Ballı'yı getirdi.Lobisi çok fazladır. Malatya ve kocaeli zamanında transfer ucuyordu.Ama sürekli borç yaptılar. Şimdi nerdeler kayboldular.Mersin nobrenin falan yıllığını nasıl ödeyecek merak ediyorum.Neyse Murat lig başlayınca enine boyuna tartışırız:p

Erhan Samsunspor için hayırlı olsun.

Arevalo her takimda rahatlikla oynayabilecek bir oyuncu, dikine dogru topsuz kosulari, top teknigi ve oyun gorusude hicte fena degil.

Rios ezikler maçında birşey yapamaz. Malum hakemler dokunsan faul çalıyorlar. Uyum sorunu çok çok önemli.Avrupa deneyimi olmayan sürekli güney amerikada oynayan önliberolar genelde ligimizde zorlanıyorlar.Oyuncu birde copa america'da oynayacak.Dolayısı ile kampa geç gelecek.Rios uyum sorununu atlatırsa iş yapar. Milli takımlarda sürekli oynaması samsun için bir avantajdır.

Erhan Copa America'da dikkatlice izlersin.

Sinop'a yakin, gidip izlemek gerek :) Bence fazla kalmaz Samsun'da. Samsun icin cok, cok iyi bir oyuncu.

Üst Alt