Anderlecht Sportif Direktörü Verschueren, Diagne'nin Transfer Sürecini Anlattı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Anderlecht Sportif Direktörü Verschueren, Diagne'nin Transfer Sürecini Anlattı

Anderlecht Sportif Direktörü Verschueren: ''Geçen hafta Monaco'daydım. Çarşamba akşamı Galatasaraylı yöneticilerle pazarlık masasına oturdum. Güzel geçti. Kiralanması konusunda hemen anlaştık. Aynı zamanda oyuncuyla da anlaştık"

EDnCoLMXUAAqqmg

Verschueren: "Onu havaalanından alıp kontrole götürecektik. Takım sorumlularımız oyuncuyu havaalanında beklemeye başladılar. Bir saat sonra oyuncu halen gelmemişti. Bir terslik olduğunu anladım."

Verschueren: "Birilerini aradım ancak kimseye ulaşamadım. Sonra bir telefon geldi. G.Saray'dan biriydi. 'Üzgünüz. Brugge'den gelen teklifi kabul ettik. Mbaye onları tercih etti' dedi. Aynı anda oyuncunun kapüşonla yüzünü kapatarak takım menajerinin yanından geçtiğini öğrendim."

Anca penaltı yaptırabilir.
Nzonzi ve Luyindama ya karşı hava topu alamaz.
Dribbling yapamıyor. Koşu desen o da bastonla koşuyor.
Bence birşey yapamaz...

Gscimbom mobil

geçen seneki arenada olan bjk maçı gibi bi maç olur. karakteri olmayan sahte Hral b17 deşecekti ya bizi hiç bir şey yapamamıştı. sanırım 1 kez topa vurabilmişti koca maçta

Üst Alt