Anderson Talisca, Beşiktaş'a Veda Etti | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Anderson Talisca, Beşiktaş'a Veda Etti

fft226_mf11505942.Jpeg

Sezonun son maçında Sivasspor'a karşı attığı iki golle yıldızlaşan Anderson Talisca, maç sonunda yaptığı açıklamada Beşiktaş'tan ayrılacağını açıkladı.

Beşiktaş, sezonun son maçında Sivasspor'u 5-1 mağlup etti ve 71 puana ulaşarak ligi 4. sırada tamamladı. Karşılaşmaya damga vuran isim ise attığı üç golle Cyle Larin oldu.

Maçın ardından ise Anderson Talisca, Beşiktaş'a veda etti. BeIN Sports' a açıklamalarda bulunan Brezilyalı futbolcu, şunları söyledi:

"Beşiktaş'ta çok güzel iki sene geçirdim. Büyük bir gelişim sağladım. Menajerlerimle görüştüm. Başım dik bir şekilde buradan ayrılıyorum."

ManUtd'a gidiyormuş galiba. Yakışır. Ama hoca konusunda Mourinho ne kadar doğru tercihtir tartışılır, Mou pek oyuncu gelişiminden anlamıyor gibi.
Kendisine çok balon diyen oldu ama adam saf yetenek, Allah vergisi becerileri var. Kaybetmeleri güzel oldu.

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rahatlıkla kilit açabilen bir oyuncuydu. Gitmesi iyi olmuş. Tinercilere fazlaydı zaten. Belhanda'nın yerine bizde bu herif olsa 3 puan değil 10-12 puan farkla rahat rahat şampiyon olurduk diye tahmin ediyorum. Bu tarz Alex De Souza gibi 9,5 numara tipinde adamlar bu ligde iş yapıyor hatta bu ligin bugı gibi bir şey.

Üst Alt