andrea pirlo - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: andrea pirlo

xavi kadar olamaz diyordum ama sanırım italya ligini baya bir aksatmışım bu sene ki juventus performansında bir kuple...

[video=youtube;fLodZXnYaMA]https://www.youtube.com/watch?v=fLodZXnYaMA[/video]

xavi kadar olamaz diyordum ama sanırım italya ligini baya bir aksatmışım bu sene ki juventus performansında bir kuple...

[video=youtube;fLodZXnYaMA]https://www.youtube.com/watch?v=fLodZXnYaMA[/video]

Xaviden iyi bu sene Pirlo, Juventusun maclarini baktim bu sene, defanslari ve Pirlo - Vidal cok iyidi

3:02'deki pasi ve Pepe'nin vurusu...wauw.

tarifi imkansız italyan oyuncu milan kaçırarak büyük bir mallığa imza atmıştır.

top ayagndayken takım arkadaşlarını rahatlatan eger EURO2012 DE kupayı alırlarsa en degerli oyuncu secilebilecek fantastik bir oyuncu.

1 pası ile milyonlarca insanı orgazm etme yeteneğine sahip "son" futbolcu. İsmini Zidane , Hagi gibi Futbolun Efendilerinin arasına yazdırmıştır.

şu anda dünyanın en zevkli futbolunu oynayan oyunculardan birinin böyle saçma bir yoruma maruz kalmasına sebep olan futbolcu.

Yasin daha 18 ve dikkat ediyorum moderator oldugundan beri sivri dilli, laf sokma ve bilmislik havalarindasin. Hagi'yi, Rivaldo'yu, Figo'yu, Zidane'i dolu dolu izlememis yeni yetmeler bu tur konuda susup oturacak asagiya. Bu adamlarin ne oldugunu, dahasi bizlere neler yasattigini bilmeden bilmis ayaklarina yatma. Ac izle Pirlo'yu, bu saydigim adamlarin tek topugu ancak edecek bir oyuncu, lakin Messi ve gibilerinden bin kat daha fazla zevk veriyor izlerken.

Yasin daha 18 ve dikkat ediyorum moderator oldugundan beri sivri dilli, laf sokma ve bilmislik havalarindasin. Hagi'yi, Rivaldo'yu, Figo'yu, Zidane'i dolu dolu izlememis yeni yetmeler bu tur konuda susup oturacak asagiya. Bu adamlarin ne oldugunu, dahasi bizlere neler yasattigini bilmeden bilmis ayaklarina yatma. Ac izle Pirlo'yu, bu saydigim adamlarin tek topugu ancak edecek bir oyuncu, lakin Messi ve gibilerinden bin kat daha fazla zevk veriyor izlerken.

yoo öyle havalarda değilim. demek ki sana öyle geliyor o tag verildiğinden beri.

Hagi, Rivaldo, Figo ve Zidane ile Pirlo ve Messi meselesini nasıl bağladın algılayabilmiş değilim. Onları da mümkün olduğunca seyrettim. Gerektiğinde videolarını buldum öyle seyrettim. Ama dediğim gibi, konuyla alakası yok. Sapla samanı karıştırmışsın.

Pirlo'nun zevk vermediğini söylemedim. Messi'den daha çok zevk veriyor, veya daha az zevk veriyor da demedim. Okuduğunu anlamadığın buradan da çok belli. Messi'nin 0 zevk verdiğinin saçma bir yorum olduğunu söyledim, ki haklı olduğumu futbol seyreden kesimin büyük kısmı da kabul edecektir.

Pirlo geçen sene bize gelecek deseler etmediğiniz küfür bırakmazdınız, adam turnuvada kendini yeniden gösterdi hemen Xaxi'yle falan karşılaştırılmaya başladı. Hayretle izliyorum...

Konoplyanka kaç topuk eder hacı?

Yok vardı galiba ya da nöbetteydi tam emin değilim. %90'ı forumun "bu mu vizyon" "bastonu ile gelir" "allah yönetimin belasını versin gelirse" yazıyordu ama nerede bilmiyorum arşive bakmak lazım :D

Ondan sonra adam Xavi'yle karşılaştırılır oldu, bıraksınlar yahu bu işleri, herkes futbol profesörü maşallah memlekette.

Üst Alt