Ankara 1. GSCimbom Geleneksel Halı Saha Maçı | Yapıldı | Gelenlerin Ayaklarına Sağlık - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ankara 1. GSCimbom Geleneksel Halı Saha Maçı | Yapıldı | Gelenlerin Ayaklarına Sağlık

Cevap: Ankara 1. GSCimbom Geleneksel Halı Saha Maçı | Dikmen Halı Saha Tesisleri

Ne oyunu Mustafa admin yaa. :)

bir bayana futbol yakıştırmadığım kadar hiç bişe yani.

Bir bayan için tercihim Tenis.

Futbol,Ciddiyim:eek:

Hatta orda bulunan 18 kişi ayakta alkışladık futbollarını:)

Biz bile mahallede oynarken 2 tane bayan arkadaşlarımız vardı onlarla beraber oynardık.Gerçi maçtan sonra bileklerimiz ve ayaklarımız morarmış oluyordu ama zevkli oluyordu:eek:

Cevap: Ankara 1. GSCimbom Geleneksel Halı Saha Maçı | Dikmen Halı Saha Tesisleri

Biz bile mahallede oynarken 2 tane bayan arkadaşlarımız vardı onlarla beraber oynardık.Gerçi maçtan sonra bileklerimiz ve ayaklarımız morarmış oluyordu ama zevkli oluyordu:eek:

abi hele bir tanesi kalede bayana iyi bir sut cekti. kalecide mukemmel cıkardı.. gercekten muthiş oynadılar.. hele bir bayan erkege bir calım attı tribundekiler alkısa bogduk..

düşünmesi bile komiğime gidiyor. :)

düşünüyorumda aptal aptal koşmaları falan . :)

düşünmesi bile komiğime gidiyor. :)

düşünüyorumda aptal aptal koşmaları falan . :)

O zaman Müberra gerçekten görmeden yorum yapma:)

Çünkü kızların futbolu harika:)

Çalımları,kaleci olanın kurtaşı filan canlı gözle izledik gerçekten çok beğendik.Tabi o futbollarında bizlerinde tribündeki desteğide etkili olmuş olabilir:eek:

Kısaca Müberra bence bayanlar bu işten anlıyor;)

Raşit, kardeş ismini yaz artık. :D

İşin olmaz senin. :D

Ankara gibi bir ilde nasıl uzak diyorunuz anlamıyorum.Ankara'nın her yerine Metro gidiyor:eek:

Raşit, Berdan ile gideceksin sen zaten. :D

Haydi bozma şu aile saadetini. :)

Abi valla uzak yaw..Dikmen burdan 1.30 saat.. :eek: Ama bir düşüneyim..

O zaman Müberra gerçekten görmeden yorum yapma:)

Çünkü kızların futbolu harika:)

Çalımları,kaleci olanın kurtaşı filan canlı gözle izledik gerçekten çok beğendik.Tabi o futbollarında bizlerinde tribündeki desteğide etkili olmuş olabilir:eek:

Kısaca Müberra bence bayanlar bu işten anlıyor;)

Hayır benim anlatmak istediğim o değil.

Bende izledim bayanların futbolunu,hatta bunuda en iyi yapan Brezilyadaki bayanlar.

tabiikide iyi oynayan vardır. ama ben erkekten başkasına yakıştırmıyorum futbol oynamayı.

bir bayan olarak fiziken taşıyan en iyisi tenis . onu anlatmaya çalışıyorum

Üst Alt