Ankaragücü - Beşiktaş Maçında Sahaya Atlayan B.Ö., Adli Kontrol Şartıyla Serbest Bırakıldı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ankaragücü - Beşiktaş Maçında Sahaya Atlayan B.Ö., Adli Kontrol Şartıyla Serbest Bırakıldı

Ankaragücü - Beşiktaş maçında sahaya atlayan B.Ö. tutuklama talebiyle sevk edildiği 1. Sulh Ceza Hakimliği'nce adli kontrol ve yurtdışına çıkış yasağıyla serbest bırakıldı. (@HaberGlobal)

1662379755782.png

Herkes GS bunları yaşasa diyor da biz zaten alasını yaşadık. Bunlar Drogba çakınca aşağıya dökülmüş camia. Melo kışkırtmışmış. Ulan süper finalde 2012 şampiyonluk fb maçında içerdekinde stoch olması lazım emin olamadım ama her neyse formamızı alıp k.çına koydu, bir Allah'ın kulu olay çıkarmadı! Eboue ve Drogba'ya yaptıklarını unutmuyorum. Geçen hafta değil miydi bunlar kendi arasında bile tribünde kavga eden. Holiganın önde gideni zaten kendileri...

Ülkede zaten Adalet yok ki. Bu bir gerçek. Söz bile silah kabul ediliyor. Benim yorumum da buraya gelmiş ama konu o değildi. Biraz bu haberle de absürt olmuş. 🤣 Kışkırtan arkadaş empati yapmamızı istediği için bu yorumu yaptık. Ben de örneklendirdim. Empati yapacağım camia gerçekten bunu hak eden bir kulüp olmalı.

Elinde kesici bir cisim olsa bugün başka şeyleri konuşuyor olabilirdik. Her anlamda...

Sahaya girdi diye hapse mi atılır diyen olacaktır ama bazen de keskin olmakta fayda var. Mesela bu arkadaş artık statlara girememeli.

Elinde kesici bir cisim olsa bugün başka şeyleri konuşuyor olabilirdik. Her anlamda...

Sahaya girdi diye hapse mi atılır diyen olacaktır ama bazen de keskin olmakta fayda var. Mesela bu arkadaş artık statlara girememeli.
Verilecek en güzel ceza ömür boyu stat yasağı ve agücü maçlarının olduğu saatte karakola imza vetmeye gitmeli en az 5 yıl ama nerdee, 2 hafta sonra yine stada gider maç izler bu

SM-A525F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

İlla birinin ölmesi lazım ceza almaları için.

bu leş futbol camiasının özellikle azmış fbjk camiaları yüzünden bu türk olaylar elbet bir gün olacak.Ondan sonra bu şerefsiz medya kına yakacak.
Her türlü holigan yönetici bunlarda holigin yazar,spor yorumcusu bunlarda.
Adamların ne başkanı ne yöneticilerinden bir defa dahi fair play sözcüğünü duydunuzmu..Aksine bizim başımızdaki adamların ağzından fair play sözcüğü düşmemiştir.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Herkes GS bunları yaşasa diyor da biz zaten alasını yaşadık. Bunlar Drogba çakınca aşağıya dökülmüş camia. Melo kışkırtmışmış. Ulan süper finalde 2012 şampiyonluk fb maçında içerdekinde stoch olması lazım emin olamadım ama her neyse formamızı alıp k.çına koydu, bir Allah'ın kulu olay çıkarmadı! Eboue ve Drogba'ya yaptıklarını unutmuyorum. Geçen hafta değil miydi bunlar kendi arasında bile tribünde kavga eden. Holiganın önde gideni zaten kendileri...
Bu passolig öncesi 2010-2014 arası felan bizim taraftar FB BJK lilere kıyasla aşırı medeni bir hale gelmişti. Adamlar arenada maç kazanıp kangal taklidi felan yapıyorlardı. Hiç bir olay çıkmıyordu. Bjk ve FB de tam tersiydi. Sonra yıllar geçtikçe pek fark kalmamaya başladı passolig ,cezalar felan diyince her tribün eşit şu an.

Berkan kardesim.orada tekmeyi hakeme atacakti

Adrenalinden tam hesaplayamadi

Tekmeyi hakemd atsa suan efsaneydi

Cenke attigi icin kestane oldu

Yazik oldu guzel kardesimize

Bu passolig öncesi 2010-2014 arası felan bizim taraftar FB BJK lilere kıyasla aşırı medeni bir hale gelmişti. Adamlar arenada maç kazanıp kangal taklidi felan yapıyorlardı. Hiç bir olay çıkmıyordu. Bjk ve FB de tam tersiydi. Sonra yıllar geçtikçe pek fark kalmamaya başladı passolig ,cezalar felan diyince her tribün eşit şu an.

Buna katılıyorum, zaten şiddete meyillilik sadece futbolda yok. Ama futbol bazlı bakarsak, o dönem çoğu kışkırtmaya rağmen bizim taraftar gerçekten çok iyiydi. Bir sürü şey yaşadık ve hiçbirine hani şu an diyorlar ya kısasa kısas, o şekilde karşılık vermedik.

Üst Alt