Antrenmanda Şok Kavga - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Antrenmanda Şok Kavga

Cevap: Galatasaray'da Melo Şoku

beyler diyaloğu öğrendim çok gizli bi kaynaktan(!)

melo: olm sen ne orta yaparsın ne adam geçersin ne isabetli pas atarsın ne şut atarsın, belayı satın aldık resmen

riera: hey dostum seni saygıya davet ediyorum, sen kendi işine bak ha

melo: şimdi tüm taraftarın yapmak istediği şeyi yapıyorum

çaaaat ! :kick:

Rierada bu armayi terleten bi oyuncu sonucta.. Biraz daha sviyeli olsak??

Murat Bereket ‏ @murat_bereket · Aç

Sadece saha içi performansı da değil Melo'nun yaptıkları takımın taraftarın ateşleyici gücü oldu tutkusuyla bunlar göz ardı edilmemeli!

14 dk Emre Utkucan ‏ @EmreUtkucan · Aç

@murat_bereket Durum ne yazık ki kötü Muratcım.

11 dk Murat Bereket ‏ @murat_bereket · Aç

@EmreUtkucan evet Emre malesef ama bu durumda Melo'yu cezalandırmak GS'ı cezalandırmak olmaz mı sence?

5 dk Emre Utkucan ‏ @EmreUtkucan · Aç

@murat_bereket Cok zor bir durum. Melo'nun biletini simdi kesmek sampiyonluga mal olabilir. Ama takimin patronu Fatih Hoca. Karar onun.

3 dk Murat Bereket ‏ @murat_bereket · Aç

@EmreUtkucan tabi oyle ben Fatih hocanin Meloyu bir kalemde silecegini dusunmuyorum yarin gorucez bakalim

Emre Utkucan ‏ @EmreUtkucan Kapat

@murat_bereket Umarim senin dedigin gibi olur.

Yahu tat tuz bozmaya hacet yok şimdiden.Ne olursa olsun FT gibi akıllı bir adam kuralları bile olsa şu an ki sıkışık durumda askıya alır.He tabi yapacağını yapar elbet ama şimdi değil.Fatih hocayı geçtim bu durumda hiç kimse bindiği dalı kesmez :yenieek:

Yarın hoca alır Melo'yu da Riera'yı da karşısına tepkilerine bakar. Eğer halen sinirleri geçmemişse ikisi de uzalaşmaya sıcak bakmıyorsa geçmiş olsun. Melo çabuk parlayan bi adam, Riera daha içine atan ama kin tutan bi adam gibi duruyo. Bakalım görelim, hayırlısı ne ise o olsun

Cevap: Antrenmanda Şok Kavga

manisa maçında oynamasınlar bi de para cezası şimdilik yeter.play offta ikisini de oynatmamak saçmalık olur..yüz kızartıcı bir suç değil bu.pekala olabilecek bişey...farklı dilden dinden anlayıştan adamlar aynı yerde o kadar vakit geçiriyolar her an sarmaş dolaş mı olacaklar? ama oyuncuyu alırken sene sonu bunu da bi düşünür imparator...şampiyonluğumuza engel kararlar olmasın lütfen...angutlar ağızlarından salyalar akarak ceza bekliyolar

Terim kavga etti diye oyuncu silmez, kafaniza takmayin bu olayi basin yuzunden.

Riera ise gidecegi belli oldugu icin disiplinsiz davranislar icersine girmis olabilir, ona daha agir bir ceza gelebilir olayi o da baslattiysa.

buyutulecek ne var anlamıyorum. eee iki takım arkadası dalasmıs - so what. kapatın gitsin, daha az gerek olan bişey olamaz playoff oncesi.

Liverpool'da 3-5 yıl önce Bellamy Riise'yi sopa ile dövmüştü, geçen sene Beşiktaş'ta İbo Üzülmez Quaresma'yı dövmüştü her takımda olabilecek şeyler

Ligde şampiyonluk hesapları yapan lider Galatasaray, dünkü antrenmanda Brezilyalı Felipe Melo ile İspanyol Albert Riera'nın kavgasıyla sarsıldı. İdman sahasında başlayan sert tartışma, soyunma odasında yumruklaşmaya dönüştü. Riera hemen hastaneye kaldırıldı. Yönetim, Terim'in raporu doğrultusunda Melo'yu göndermeyi planlıyor.

Spor Toto Süper Lig'in zirvesine kurulan ve 'Süper Final'e avantajlı bir şekilde girmeye hazırlanan Galatasaray, dün kavga olayıyla sarsıldı. Florya Tesisleri'nde sabah yapılan antrenmanda Brezilyalı yıldız Felipe Melo ile İspanyol oyuncu Albert Riera arasında yaşanan sert tartışma, Sarı-Kırmızılı takımın havasını bozdu. Riera hastaneye kaldırılırken acil olarak toplanan yönetim, Melo'yu göndermeyi planlıyor.

kahpe basın devam ediyor haberlerine. hakim yargıç kesilmişler kesiyorlar cezayı. şeref yoksunları haysiyetsiz kitapsız fenerbahçe çocukları.

Fatih Terimin alacağa karara her türlü saygım var ama olurda yönetim içersinde brütüslük çiplik yapmaya kalkışsan olursa da hak ettiği ilgiyi görür.

Galatasarayda bir oyuncu ne zaman işe yarasa gönderilir. Allahtan Fatih hoa var yoksa Melo da işe yarıyor diye fener medyası bizim asalak yöneticilere göndertirirdi Meloyu.

Sabah gazeteyi elime aldım bir de ne göreyim, manşette Cimbom Melo'yu kovdu diyor. 1 Nisan mı bu dedim ama değil. Haberi okudum, inanamadım. Riera bunu hakedecek oyuncu değil. Melo büyük hata yapmış ama gönderilmemeli. Şampiyonluğa bu kadar yaklaşmışken bu olayın olması tam bir trajedi. Hem düşmana fırsat verdik hem takım içi huzur bozuldu. Melo bunu düşünemedi mi çok merak ediyorum. Kendine hakim olamadığı ve sinir problemi olduğu çok belli. Umarım bu olay en kısa sürede tatlıya bağlanır.

Türkiyenin şartları maalesef onurlu davranışları kaldıramıyor.

Meloyu kadro dışı bırakıp, kahraman olacağına, affedip eleştri almak daha mantıklı. Tarih onurlu davranışları değil, şampiyonlukları yazar (şu anki şartlar).

Riera şu an 11 in banko oyuncusu, Melo da yedek olsaydı ve olay aynen bu şekilde gerçekleşseydi herkesin düşüncesi değişirdi.

Adalet güçlünün yanında...

Bu şike davasında da böyle ve biz bunu eleştriyoruz, ama uygulayacakmıyız göreceğiz.

Üst Alt